Вантажне шасі КST-6129М FOTON DAIMLER

МОДЕЛЬ: КЅТ-6129М, спеціалізоване повноприводне вантажне шасі 4х4 розроблено для установки спецобладнання та виконання різних завдань в народному господарстві України. Прекрасна маневреність, низька витрата палива і хороша прохідність по пересіченій місцевості при максимальному завантаженні до 10 тон.

Кількість осей
2
Марка шасі
Menu

Рама DAIMLER-BENZ: шириною 865мм з профілем 233х70х7мм, виготовлена зі спеціальної конструкційної сталі методом холодного формування за допомогою комп'ютерного моделювання, витримує високі навантаження і має великий опір на скручування при русі по важкому маршруту. Рама має потрійний захист від корозії.

Кабіна: безкапотної конструкції шириною 1995мм на три посадочних місця забезпечує машині хорошу маневреність, чудову оглядовість і комфорт водієві під час водіння. Кабіна серії СТХ обладнана регульованими сидіннями, регульованою по висоті і нахилу рульовою колонкою, ременями безпеки, розкішним кондиціонером, круїз-контролем і аудіосистемою з колонками. Максимально зручне положення при водінні забезпечують регульоване сидіння водія і рульова колонка, яка може переміщатися на 5о вперед або назад, а також на 25 мм вгору або вниз.

Велике лобове скло опуклої форми в поєднанні з дзеркалами заднього виду надають водієві прекрасний огляд у всіх напрямках, ефективно знижуючи «мертву» зону і підвищуючи безпеку під час експлуатації. Також є сонцезахисний козирок для нейтралізації фронтальних ультрафіолетових променів. Для зручності водія і пасажирів максимальний кут відкриття дверей становить 90 градусів. При фарбуванні використовується метод катодного електрофорезу, що ефективно перешкоджає утворенню корозії і гарантує додаткову стійкість і яскравість фарби.

Безпека і КОМФОРТ: передні блок фари з тривимірним ефектом, гідропідсилювач зчеплення, німецька двоконтурна Гальмівна система WABCO з ABS/ASR, Гірське Гальмо сповільнювач, камера заднього виду забезпечують безпеку і комфорт під час водіння. Завдяки впровадженню новітньої технології гальмування "WEVB" - Гірське гальмо крилоподібного типу, була знижена інтенсивність впливу на колодки, за рахунок чого повністю виключається відмова гальмівної системи внаслідок перегріву при русі на довгому спуску в навантаженому стані, а ефективність гальмування в цілому збільшується на більш ніж на 50%.

НАДІЙНІСТЬ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ:

КЅТ-6129М представляє сучасну, високоякісну продукцію, відповідну самим передовим міжнародним технологіям, що поєднує в собі розробки компаній: Mercedes-Benz (Німеччина) і LOTUS (Англія). Машина має високий ступінь безпеки при експлуатації, значно знижений на 30% витрата палива, збільшена на 25% вантажопідйомність і при цьому скорочені витрати на технічне обслуговування і ремонти.

МІЦЬ, ЩО ЗАСЛУГОВУЄ ДОВІРИ

Вантажівка оснащена найсучаснішим турбо дизельним двигуном Cummins ISF 3.8, потужністю 154 к. с. з високим крутним моментом 500Нм/1200-1 , при цьому витрата палива складає всього до 18л/100км при 4х2, при 4х4 до 25 л/100 км Двигун оснащується паливним обладнанням Common Real, стартером і генератором фірми BOSCH, доповнює трансмісію механічна шестиступінчаста КПП ZF GEAR BOX, що забезпечує велику передачу потужності, плавність зачеплення шестерень, тривалий термін експлуатації і значну економію палива.

ХОДОВА ЧАСТИНА:

Приводні Мости: розробка STEYR в литому корпусі має корисне навантаження: передній 5т / задній 10 т., встановлені стабілізатори поперечної стійкості. Передній приводний міст відключається пневматично. Встановлено центральний редуктор відбору потужності шини з великим протектором передні односхилі, задня ошинівка двосхилий 8. 25R20

Технічні характеристики
Вантажне шасі КST-6129М FOTON DAIMLER
Порівняти з іншими моделями

чертеж

чертеж