Шасі Dongfeng 1080

Шасі Dongfeng 1080 з колісною формулою 4х2 оснащене дизельним двигуном Cummins ISF3.8s5141 потужністю 152 к.с. (об'єм 3760 см3). Вантажопідйомність шасі становить до 4 т. Габаритні розміри шасі (ДхШхВ) 6740х2100х2370 мм. Колісна база шасі 3800 мм. Максимально допустиме навантаження на передню вісь становить 2235 кг., на задню вісь 4375 кг.

Вантажопідйомність
4000.00 кг
Марка шасі

Опис

Середньотонажні вантажні шасі Dongfeng 1080 виділяються високою маневреністю та надійністю. Обладнані стабілізаторами поперечної стійкості. Шасі призначені для встановлення промтоварних та ізотермічних фургонів, бортових платформ з крано-маніпуляторними пристроями, а також широкого переліку комунальної та спецтехніки.

Машини розраховані на перевезення вантажу до 4 тонн. Укомплектовані американським двигуном Cummins ISF3, який характеризується високими показниками надійності та економічності витрати топлива. Вантажівка повністю відповідає екологічним стандартам Євро-5.

Двомісна кабіна виділяється сучасним ергономічним інтер'єром. Широке лобове скло та комплект зеркал забезпечують відмінний огляд. Зручне розміщення всіх приладів управління та регульоване анатомічне сидіння водія підвищують продуктивність роботи і зменшують рівень стомлюваності. Кабіна укомплектована тахографом, кондиціонером, радіо, USB.

Ці вантажні машини користуються високою популярністю у всьому світі завдяки своїй надійності і відносно невеликій вартості. Висока якість досягається завдяки тісному співробітництву компанії DongFeng Trucks з провідними світовими автовиробниками. Дані вантажівки не поступаються за якістю і надійністю американським і європейським аналогам, при цьому вартість китайських машин Dongfeng DFA 1080 значно нижча.

Фото і відео
Характеристики
Порівняти з іншими моделями

Колісна формула

4х2

Загальна довжина шасі, мм

6740

Ширина кабіни, мм

2100

Висота кабіни, мм

2370

Колісна база, мм

3800

Максимальна швидкість, км/год

110

Допустима повна маса, кг

6610

Споряджена маса, теоретична, кг

2860

Навантаження на вісь, теоретична, кг

2235/4375

Рама, мм

192 х 65 х 6

Ширина рами спереду/ззаду, мм

800/800

Мінімальний кліренс, мм

176

Мінімальний діаметр повороту, м

15

Двигун

Дизель, Cummins ISF3.8s5141

Стандарт викидів

Euro-5

Максимальна потужність, кВт

105

Крутний момент, Нм/діапазон

450/1100-1600

Кількість циліндрів

4

Об'єм, л

3,76

Зчеплення

Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом і пневмокеруванням.

Коробка передач

FAST, механічна, 6-ступінчаста

Кількість передач: вперед/ назад

6 / 1

Гальмівна система

Двоконтурна пневматична система з розділенням на передні та задні колеса.

Кабіна

З плоскою крышею, ширина 2030 мм, однорядна, стандартна висота.

 Підвіска

Передня

Elliot, в/п 2,2 т,8 параболічних ресор з амортизатором

Задня ведуча

зварний штампований корпус, в/п 5.5 т, 10+7 параболічних ресор, підвіска вирівнюючого типу

Шини

7.50R16

Батарея

24В, 90 Ah

Паливний бак, л

120, пластиковий

 

Особливості

Серія Cummins ISF

Двигун

Особливості та переваги двигунів серії ISF:

  • Інноваційна модульна архітектура. Забезпечує високу надійність двигуна за малої ваги, оптимально навантажуючи транспортний засіб.
  • Задня зубчаста передача, кришка клапана та масляний піддон виготовлені з композитних матеріалів. Це призводить до зниження шуму та вібрацій.
  • Завдяки модульності архітектури забезпечується легкий доступ до будь-якої частини двигуна та її заміна чи ремонт, що значно знижує експлуатаційні витрати.
  • Розширена теплотехніка. У конструкції двигуна закладена здатність працювати при підвищених температурах, що знижує вимоги до системи охолодження транспортного засобу.
  • Інтеграція у електронні системи. Безперервний потік інформації, що генерується, відповідає промисловим стандартам передачі даних. Внаслідок чого дизелі легко інтегруються у високошвидкісні промислові мережі.
  • Електронний блок керування. Дозволяє керувати роботою двигуна, підтримуючи оптимальне співвідношення між вимогами навантаження, ефективністю використання палива та контролем викидів вихлопних газів.
  • Паливна система високого тиску Common Rail. Працює при надзвичайно високому тиску та забезпечує точний контроль процесу загоряння палива. Генерований тиск упорскування забезпечує ефективне горіння палива, швидку передачу енергії та низький рівень шуму.
  • Удосконалений турбокомпресор. Розроблений Cummins Turbo Technologies має високу продуктивність у всьому діапазоні частот обертання.
  • Найновіші системи фільтрації олії та палива. Розроблено Cummins Filtration для максимального захисту дизельного двигуна. Дані запчастини легко знайти в каталозі cummins ISF 2.8. Cummins розробляє системи контролю вмісту токсичних речовин у вихлопних газах.
  • У серії ISF використовуються вдосконалені технології рециркуляції відпрацьованих вихлопних газів EGR (exhaust gas recirculation).

Завантажити