Самоскид 15 т AVTR-SM23 на шасі Renault

Компанія "Київспецтех" пропонує вам самоскид 15 т AVTR-SM23 на шасі Renault з вантажопідйомністю 15 000 кг, з колісною формулою 6х4. З дизельним двигуном Cummins потужністю 330 к.с. Колісна база шасі становить між першою та другою осями 2450 мм., між другою та третьою осями 1450 мм. Розподіл повної маси на переню вісь становить 7т., на задню 14 т. Габаритні розміри самоскида (ДхШхВ) 8500х2550х3500 мм. Об`єм кузова становить 23 м3.

Вантажопідйомність
15000.00 кг
Об'єм кузова
23.00 м³
Марка

Креслення

Самоскид 15 т AVTR-SM23 на шасі Renault креслення

Опис

Рама самоскида 15 т AVTR-SM23 на шасі Renault посилена від задньої частини двигуна до задньої частини рами з товщиною лонжеронів – 13 мм. Позаду встановлено посилену поперечку, придатну для монтажу буксирного пристрою для причепа. Сюди заздалегідь виведені всі необхідні комунікації для підключення причепа.

Явна новація – передній провідний міст PA 903 з максимальним навантаженням (технічний максимум) 9 т. Цей міст, уніфікований з вантажівками Volvo останнього покоління, відрізняється зменшеним картером головної передачі та прибраною із зони ризику (за балку мосту) кермової трапецією. Відповідно трохи збільшився дорожній просвіт машини, а головне - навіть якщо доведеться протягувати такий самоскид буксируванням по глибокій колії, шанс пошкодити елементи кермового керування став значно меншим.

Кабіна зі спальним місцем помітно більше за внутрішнім об'ємом, ніж денна, і, звичайно, викличе більше симпатій у водіїв. Хоча вона, як і раніше, має виступаючий посередині моторний тунель і досить низьку стелю. Іншими словами, пересуватися кабіною можна, але це пов'язано з деякими труднощами.

Спальна полиця цілком гідна, зі значним збільшенням ширини у центральній частині, у проміжку між спинками сидінь. Сам товстий матрац і в міру м'який (його можна легко підняти) утримується на газових упорах, а під ним виявляються об'ємні багажні відсіки. Причому до одного з них, розташованого за сидінням водія, є також доступ зовні.

На цьому шасі Renault з колісною формулою 6х4 обладнана самоскидна установка AVTR-SM23 із підвищеною ефективністю обігріву кузова за рахунок застосування подвійної підлоги. За такої конструкції гарячі вихлопні гази подаються відразу під підлогу самоскидної платформи, минаючи силові елементи днища кузова. А це означає, що вихлопні гази розподіляються по днищу рівномірніше і краще тримають тепло. Але головне - в силових елементах кузова більше не накопичується конденсат від вихлопних газів і вони менше схильні до корозії і руйнування. Дана система обігріву кузова вже пройшла суворі випробування в реальних умовах експлуатації та отримала хороші відгуки споживачів.

Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид 15 т AVTR-SM23 на шасі Renault
Порівняти з іншими моделями

Двигун 

Дизель

Колісна формула

6х4

Потужність двигуна к.с.

330 

Об’єм двигуна, л, не менше  

10.8

Екологічний стандарт, не нижче

Euro-6

КПП

механічна

Кабіна

2-х дверна, оснащена обігрівачем  та кондиціонером, радіоприймач + МРЗ, антена, динаміки, центральний замок,електро-склопідйомники, рульова колонка що регулюється по нахилу і по  вильоту

Вантажопід’ємність, кг, не менше

15 000

Гальмівна система

Пневматична, барабанного типу з АВS,ASR,ESC

Повна маса, кг, не менше

28 000

Споряджена маса, кг, не більше

13 060

Шини

315/70 R22.5

Габаритний розмір, мм ДхШхВ

8500х2550х3500

Об’єм кузова, м3, не менше

23

Спосіб виготовлення борту

катаний лист

Товщина борту

2,5 мм

Кількість рядів бортів, висота 1-го ряда

2 ряди, 900 мм

знімний верхній борт

+

настил

сталь

товщина настилу

3 мм

гідроциліндр

4-х штоковий

Кондиціонер

+

задній борт

клапан-ворота

тип розвантаження

заднє