Автокран XCT25L5_S

Автокран XCT25L5_S широко використовується для підйомних робіт у загальнобудівельних проектах у складних робочих умовах, таких як будівельні майданчики, реконструкція міст, комунікації та транспорт, порти, мости, нафтові родовища та шахти тощо.

Вантажопідйомність
25.00 т.
Довжина стріли
40.00 м.
Кількість секцій стріли
5

Виробник у процесі проектування автокрана приділив особливу увагу комфорту оператора та водія. Ергономічна панель приладів, сидіння, що настроюється, зручні джойстики з якісним захопленням. Це ще не все, в моделях для російського споживача встановлено 2 потужні опалювальні прилади, і 2 кондиціонери, по одному в кожній з кабін.

Модель XCT25L5_S оснащена цілою системою для підвищення умов безпеки під час роботи: датчиком небезпечного наближення до ЛЕП, обмежувачами за масою та габаритами вантажу, що піднімається, і вільного ходу троса, системою координатного захисту, «чорною скринькою», який регулярно фіксує процес роботи автокрана.

Всі моделі автокранів компанії XCMG, як і 25-тонна модель XCT25L5_S, мають додаткову п'яту гідравлічну опору. Вона знаходиться під кабіною водія і її наявність дозволяє оператору крана вільно працювати в діапазоні 360 градусів.

Тепер детальніше розповімо про зміни, які зазнали нових моделей XCMG XCT. Панель приладів у водійській кабіні стала більш інформативною: на РК-дисплеї відображається вся інформація про роботу шасі. З'явилися кнопки "Тест", "Підключення ABS" і т.д. Було встановлено додаткові ящики для зберігання робочого інструменту та особистих речей оператора. Також в інше місце було перенесено кондиціонер.
3) Для зручності оператора були встановлені сходи та поручні. З'явилося підсвічування аутригерів, алюмінієвий паливний бак. Загалом було змінено конструкцію кабіни, встановлено зсувні двері. Змінився і дизайн заднього ліхтаря. Освітлювальний прилад перенесли вперед для підвищення безпеки під час роботи та пересування. З'явилося й додаткове дзеркало, що дозволяє оператору під час роботи спостерігати телескопування.

На світовому ринку спеціалізованої будівельної техніки компанія XCMG займає одну з лідируючих позицій і входить до 5 найбільших гігантів машинобудування. 25-тонний 5 секційний автокран моделі XCT25L5_S можна визнати найкращою універсальною моделлю на сьогоднішній день. Автокран має U-подібну стрілу, виготовлену за спеціальною технологією німецької компанії LIEBHERR, що забезпечує машині КРАЩІ в КЛАСІ 25 тонн вантажосотні характеристики. Кабіна та стріла монтується на шасі, яке було розроблено спеціально для цієї моделі. Швидкість пересування автокрана може досягати 80 км/год, і це дозволяє машині легко пересуватися між будмайданчиками.

Ну а теперь о самой главной особенности новой модели:

-Довжина стріли: Основна стріла: 42 метри, це рекордний показник висоти підйому. Наприклад, у попередній моделі QY25K5S, як і у найближчих китайських конкурентів (Sany, Zoomlion) основна стріла коротша, а саме 39-40,5 м.
-А з гусяком – 51 метр, що більше конкурентів на 2-4 метри.
Далі звертаємо увагу на вантажосотні характеристики:
-При повністю висунутій стрілі 42 метри та вугіллі нахилу 78 градусів вантажопідйомність становить 6200 кг.
-У попередньої моделі та конкурентів – на висоті 39,5-40,5 м. – всього лише 5500 кг.
Загалом пройшовшись по всьому графіку вантажівних характеристик видно, що стріла нової моделі піднімає порядку на 700-3000 кг більше ніж у автокранів аналогічного сегмента.

Креслення

Автокран XCMG XCT25L5_S (25 тонн)

 

Максимальна номінальна вантажопідйомність

25 т.

Повністю висунута стріла

41 м.

Номінальна потужність двигуна

251/1 900 кВт / об / хв

Максимальна швидкість руху

≥80 км / год

Максимальний долаючий ухил

≥45 %

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран XCT25L5_S
Порівняти з іншими моделями
Габаритні розміри (ДхШхВ) (мм) 120 97 × 2 550 × 3 420
Споряджена маса (кг) 30 000
Навантаження на передню вісь (кг)

 

Навантаження на середню вісь (кг)

5 100

 

12 500

Навантаження на задню вісь (кг) 12 500
Максимальна швидкість (км/год) 80
Мінімальний діаметр повороту (м) ≤21
Мінімальний дорожній просвіт (мм) 260
Максимальна долання (%) 45
Витрата палива на 100 км (л) 30
Двигун SC9DF340Q5
Максимальна загальна номінальна вантажопідйомність (кг) 25 000
Мінімальний робочий радіус (м) 3
Радіус повороту (м) 3.482
Макс. вантажний момент основної стріли (kN.m) 988
Довжина основної стріли (м) 10.5-41
Довжина гуська (м) 8,3
Довжина повністю висунутої стріли з гусяком (м) 49.3
Швидкість підйому головної лебідки при повному навантаженні (м/хв) 75
Швидкість підйому допоміжної лебідки при повному навантаженні (м/хв) 75

Завантажити