Сміттєвоз HIDRO-MAK 21 м³ на VOLVO FH 16 (6x4)

Сміттєвоз HIDRO-MAK 21 м³ на VOLVO FH 16 (6x4) від компанії КИЇВСПЕЦТЕХ з заднім завантаженням - це сучасний…

Об'єм бункера
21.00 м³
Тип завантаження
заднє
Система загрузки
механічна
Menu

Устаткування сміттєвоза оснащено кантователем контейнерів для механічного вивантаження сміття в приймальний бункер сміттєвоза з

  • контейнерів об'ємом 120, 240 та  360 літрів
  • баків 0,75 та 0,8 куб. м.
  •  євроконтейнерів 1,1 куб. м.

Сміттєвоз має пресуючу плиту, виготовлену з високоміцної сталі, що виконує функцію огорожі і пресування відходів з завантажувального бункера в основний (наводиться в дію чотирма гідроциліндрами), і з виштовхувальної плити, яка виконує процес підпресування. Залежно від щільності відходів, коефіцієнт ущільнення може збільшуватися.

 

Характеристики

Показники

Одиниці вимірювання

Загальне

Обладнання

HRP Hidro-Mak сміттєвоз заднього заватнаження

 

Бункер

 

 

Об’єм

21

м³

Верхня стінка

St-52 / 3.0

мм

Бічні стенки

St-52 / 4.0

мм

Нижня стінка

St-52 / 4.0

мм

Відкидний борт

Коефіціент пресування

від 4:1 до 6:1 в залежності від типу сміття

 

Приймальний бункер

1,5

м³

Матеріал приймального бункера

Бічні стінки St-37 – St-42

Нижня стінка St-52

 

Цикл роботи

Цикл підйому і опускання заднього відкидного борту: 15-30

Цикл пресування: 20-30

Цикл підйому і опускання контейнера 9-15

с

Кантувач

Пристосований під євроконтейнери V=1,1 м³

 

Виштовхуюча плита

Автоматична гідросистема дозволяє завантажити спресоване сміття з бункера у місцях утилізації

 

Експлуатація та управління

Експлуатація

Експлуатація здійснюється за допомогою дії гідравлічних циліндрів.

Робота може відбуватися безперервним циклом, головний вимикач з сигнальною лампою заходиться в салоні вантажівки.

Система може працювати автоматично і вручну.

Система керується від блоку управління, який дозволяє, запускати, зупиняти наступні цикли: 1 цикл, безперервні цикли і рятувальні роботи.

 

Засоби безпеки

В цілях безпеки, при ремонті і очищенні бункера, задній відкидний борт укомплектований засобами захисту від випадкового закриття

 

Управління

Задній відкидний борт і виштовхуюча плита управляються з передньої частини бункера, всі прилади управління завантаженням знаходяться праворуч від заднього відкидного борту. Система може працювати автоматично або вручну. Червона кнопка аварійної зупинки розташована з обох сторін бункера, кнопка перезапуску системи знаходиться на блоці управління.

 

Гідравлічна система

Робочий тиск

180

bar

 

9 одиниць гідроциліндрів і 1 телескопічний циліндр з 2 розширювачами.

 

Насос        

Гідравлічний насос продуктивністю 73-85

см³/об

Покраска 

Всі поверхні деталей оброблені абразивним методом, подвійна ґрунтовка і фарбування в будь-який колір за бажанням замовника.

 

Загальні   

2 пластикових бризковика

1 проблисковий маяк

2 підніжки для екіпажу

 

Фото і відео
Технічні характеристики
Сміттєвоз HIDRO-MAK 21 м³ на VOLVO FH 16 (6x4)
Порівняти з іншими моделями

Для водіїв, які стикаються з найскладнішими викликами, або яким просто потрібна потужність, Volvo FH16 був очевидним вибором протягом десятиліть. І з кожним новим поколінням він ставав все потужнішим і більш досконалим. Це — еволюція. Зараз вживаються наступні кроки, щоб зробити ваші перевезення ще кращими.

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДИЗАЙН

Новий Volvo FH16 є більш довершеним, ефективним та безпечним. І він може робити більше, ніж будь-коли раніше. Вдосконалена аеродинаміка і розширена функціональність фар задля вашої безпеки.

Аеродинамічна форма кабіни. Впізнавані фари, які набули більших функціональності та інтелекту, ніж будь-коли раніше. Срібна решітка. Лінії, що оминають передній кут і тягнуться назад, підкреслюючи всю закладену потужність і ефективність. Все тут має свою причину. Зрозуміло, що ця вантажівка може взяти на себе найважчі завдання.

Функція нахилу кермової колонки дозволяє встановити кермо в улюблене положення. Комбінація приладів загоряється — з приладовою панеллю, яка є повністю цифровою і динамічною. Інтерфейс водія пристосовний і оптимізується для кожної ситуації — незалежно від того, чи здійснюєте ви щоденну перевірку, їдете на повній швидкості по шосе або рушаєте з важким вантажем на слизькій поверхні.

На приладовій панелі ви матимете детальний огляд розподілу навантажень на осі. Якщо вам потрібно більше тягового зусилля — просто поверніть регулятор диференціала за годинниковою стрілкою, щоб увімкнути функцію блокування диференціалу, і ви побачите точний стан кожного блокувальника диференціала на приладовій панелі.

Більшість функцій вантажівки управляються за допомогою елементів управління на кермі — еволюція пройшла довгий шлях. Боковий дисплей праворуч надає вам доступ до функцій мультимедіа, зв'язку та додатків. Все інтуїтивне, піддається адаптації і доступне, саме таке, як ви очікуєте. Щоб ви могли зосередитися на своїй роботі.

 

ДВИГУН ТА КПП

Серцем Volvo FH16, звичайно, є потужний двигун D16. До 750 к.с. і 3550 Н·м у вашому розпорядженні. І все-таки це не ревучий звір — він пропонує великий крутний момент на низьких обертах і може їхати гладко, як шовк, коли потрібно.

I-Shift перемикає передачу точно в потрібний момент, а режими руху I-Shift ще простіші у використанні. I-Shift із понижуючими передачами дозволяє легко рушати з великими навантаженнями, їздити повільно та ефективно використовувати паливо на високій швидкості.

ПІДВІСКА

З Volvo FH16 ви можете легко підтримувати високий середній темп руху навіть на дуже пагорбистих дорогах. Як би на вашій продуктивності відбилася можливість покласти додаткову тону на кожний міст? Або наявність подвійної задньої осі, що витримує 38 тонн?

Передні мости Volvo FH16 з пневматичною підвіскою можуть витримувати до 10 тонн вантажу кожен, що дасть вам більшу вантажопідйомність і гнучкість.

А задня вісь з ресорною підвіскою легко витримає до 38 тонн навантаження. Щоб зробити маневрування з важкими вантажами менш складним, ми збільшили кути повороту коліс заднього і середнього неведучих мостів. Це покращить вашу маневреність та забезпечить менший знос шин. Тандемний підйомний міст також дозволяє підняти одну вісь, коли потрібно. Це дає вам тягове зусилля і вантажопідйомність двох мостів з маневреністю та економічністю одного. На додаток до цього, Volvo FH16 пропонує широкий спектр підключених послуг для управління автопарком та забезпечення безперебійної роботи, які дозволять вам максимально ефективно використовувати ваші вантажні автомобілі.

 

Камаз

Характеристики

Показники

Одиниці вимірювання

Гранично допустима швидкість

90

км/год

Максимальне навантаження а на

на задній міст - 26

передній - 8

т

Колісна база складає

3,6

м

Колісна конфігурація

6x4

 

Дизельний двигун

16

л

Екологічний клас

Евро-5

 

Максимальна потужність

700

к.с.

Номінальна частота обертання

2200

об/хв

Крутний момент

max 3150

Нм

Мотор

Шестициліндровий мотор з 3 режимами потужності при 4х режимах обертання вихідного вала.

 

Довжина

7230

мм

Ширина

2500

мм

Висота

3130

мм

 Можливість монтажу на шасі марки:

Камаз

 

Завантажити