Самоскид-зерновоз 39 м3 на шасі SCANIA P 410

Самоскид-зерновоз 39 м3 на шасі SCANIA P 410 з колісною формулою 6х2 оснащений дизельним двигуном DC13 139 Euro 5 потужністю 410 к.с. Вантажопідйомність самоскида становить 18000 кг. Об'єм кузова самоскида 39 м3. Тип розвантаження заднє та на праву сторону.

Вантажопідйомність
18000.00 кг
Об'єм кузова
39.00 м³
Марка

Креслення

креслення

креслення шасіі

Опис

Кузов зерновоз “Регіональний”

 Кузов обладнаний знімними нашивками для зменшення габаритної висоти самоскида, з метою використання його при різних умовах експлуатації.

Відкривання бортів:
Задній борт – під зерно
Правий борт – під зерно
Лівий борт – глухий

Шасі

Безкомпромісна міцність

Вантажні автомобілі серії Р добре себе почувають як на переповнених міських вулицях, так і посеред метушні будівельних майданчиків. Наші надійні та економічні вантажівки є легендою. Всі двигуни без винядку - 7-, 9- та 13-літрові - використовують технологію SCR, яка знижує негативний вплив на довкілля та витрати палива зі збереженням потужності. Перемикання передач відбувається плавно та швидко.

Вантажні автомобілі серії Р можна замовити відповідно до характеру вашої діяльності, оснастити спеціальним обладнанням відповідно до потреб вашої роботи та до умов, у яких доведеться водити ці автомобілі. Покращена оглядовість та відмінні дорожні властивості P-cерії допоможуть вам відчути повний контроль над дорожньою ситуацією, а також легко впоратися з викликами та щоденними завданнями.

Коротка кабіна серії P

54335654

Коротка кабіна з низьким дахом збільшує вантажопідйомність. 

Висота кабіни

2920 мм (без повітряного дефлектора)

Спальна полиця

Ні

Двигун

220-500 к.с.

Денна кабіна серії P

542254

Низький дах дозволяє перевозити додаткові вантажі над кабіною.

Висота кабіни

Низька (2920 мм), стандартна (3260 мм) (без повітряних дефлекторів)

Спальна полиця

Так, місце для відпочинку шириною 540 мм

Двигун

220-500 к.с.

Спальні кабіни серії P

324132435

Денна кабіна з обладнанням для відпочинку для поїздок на невеликі відстані.

Висота кабіни

Низька (2920 мм), стандартна (3260 мм), висока (3520 мм) (без повітряних дефлекторів)

Спальна полиця

Так, нижня спальна полиця шириною 800-1000 мм

Двигун 

220-500 к.с

Особливості

Віконце безпеки

5634453

У вузьких умовах руху буває важко помітити перешкоди на дорозі, зокрема пішоходів та велосипедистів поруч з автомобілем, особливо зі сторони пасажирського сидіння.

Завдяки додатковому віконцю безпеки у нижній частині пасажирських дверей ви маєте більше шансів побачити поруч з автомобілем дитину, пішохода або велосипедиста. Окрім цього, покращити оглядовість допомагають система регулювання сидіння водія, знижена лінія бокового вікна та збільшена площа скла.

Місце водія

43251124

Під час їзди містом вам доводиться робити багато зупинок, часто виходити й заходити в кабіну та постійно стежити за рухом інших автомобілів і пішоходів навколо вас. Це може й напружувати, і виснажувати.
Простора кабіна забезпечує комфорт, зручність і оглядовість, щоб полегшити життя водія в складних і стресових ситуаціях.

Твій простір

32534683456

Під час багатогодинної роботи може знадобитися додаткове обладнання для особистих потреб і для роботи. У будь-якому разі, наші кабіни обладнані продуманими місцями для зберігання речей, які дозволяють не захаращувати простір. 

Компактний формат 7-літрового двигуна робить тунель двигуна на цілих 95 мм нижчим, ніж у звичайній P-кабіні. Ця конструкція покращує доступ з обох боків та створює більш просторий інтер’єр. Це чудовий вибір для роботи в умовах щільного руху, коли є потреба виходити через пасажирські двері.

Дизайн кабіни

323446543

Усі елементи кабіни — передню, нижню, бічні частини і дах — ретельно проаналізували та переробили, щоб максимально зменшити опір повітрю. Форма кабіни, усі ребра, отвори і кути були звужені та отримали більш аеродинамічний дизайн, щоб потік повітря ефективно обтікав лінії кабіни.

Освітлення – один із найбільш виразних елементів вантажівки, який покращує як зовнішній вигляд, так і безпеку. Вже у базовій конфігурації габаритні та додаткові фари інтегровані у структуру кабіни, не зашкоджуючи аеродинаміці.

Двигуни

0987656

Коробки передач

Наша широка лінійка коробок передач охоплює всі типи перевезень. Для покращення керованості наші 8- та 12-ступеневі коробки перемикання передач можуть бути оснащені системами Scania Opticruise і Scania Retarder. Нова коробка передач Scania Opticruise G33CM доступна для 13-літрового двигуна високої потужності 500 к.с.

КОРОБКИ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ ІЗ ДІЛЬНИКОМ

8-ступенева

Головною перевагою цієї коробки є її простота. Вона міцна та компактна, без повзучих передач, а перемикання передач здійснюється м'яко та легко. Серед додаткових можливостей — використання системи Scania Opticruise, Scania Retarder і різноманітних механізмів відбору потужності.

8+1-ступенева

Ця коробка передач має ті самі переваги плюс понижуючу передачу. Основою служить 4-ступенева коробка із планетарною секцією. Її міцність ідеально відповідає вимогам високого вихідного крутного моменту будь-якого рядного двигуна Scania. Серед додаткових можливостей — використання системи Scania Retarderта різноманітних механізмів відбору потужності.

КОРОБКИ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ ІЗ ДЕМУЛЬТИПЛІКАТОРОМ

12-ступенева

Цю коробку передач розроблено для кермування на найважчих дорогах, що робить її ідеальним вибором для вимогливих потреб транспортування на великі відстані. Ступеневі коефіцієнти і легка вага коробки передач поєднуються з простотою керування та виключною економічністю експлуатаційних витрат.

12+2-ступенева

Ця коробка передач має дві додаткові понижуючі передачі для виконання завдань, які вимагають додаткового тягового зусилля на низьких швидкостях. Розроблена з метою оптимальної економічності, вона продемонструвала неймовірну ефективність під час виконання місцевих перевезень, транспортування вантажу на великі відстані, а також роботи в важких умовах будмайданчику. Моделі з прискорювальною передачею пропонують високий крутний момент і забезпечують вищу передачу для низьких і економних обертів при русі на крейсерській швидкості. На всі коробки перемикання передач із демультиплікатором можна додатково встановити системи Scania Opticruise і Scania Retarder, а різноманітні механізми відбору потужності.

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ OPTICRUISE

32490954

Нова коробка передач Opticruise G33CM від Scania, доступна для високопотужних 13-літрових 500- і 540-сильних двигунів, характеризується покращеним і швидким перемиканням передач, забезпечує зменшення витрат палива і відмінний комфорт.

Через шість років розробок і випробувань ми представляємо коробку передач, у якій втілено численні нові технології, наприклад, змінний об'єм мастила, покращене змащення механізмів методом впорскування мастила і ширший діапазон передатних чисел.

Завдяки значно зменшеним внутрішнім втратам і підвищеній внаслідок цього енергоефективності, сама коробка передач G33CM пропонує економію одного відсотка пального. Масу було знижено на 60 кг, що дозволяє збільшити корисне навантаження. Крім того, вона забезпечує збільшений час безвідмовної роботи і має інтервал заміни мастила до одного мільйона кілометрів. Усе це гарантує вам оптимальну загальну економічність експлуатації.

Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид-зерновоз 39 м3 на шасі SCANIA P 410
Порівняти з іншими моделями

Технічні харакетристики кузова:

Габарит кузова: 7,3х2,55х2,1
Об'єм 39 м. куб.
Перекидання: на задню та праву сторони

 ТТХ шасі

Двигун
Показник Значення
Двигун (модель) DC13 139 410 hp Euro 5 /Proconve P7
Тип двигуна Рядний 6-циліндровий дизельний двигун
Робочий об'єм 12,7 дм³
Екологічний стандарт Euro-5
Макс. потужність при 1900 об/ хв 410 к. с. (302 кВт)
Макс. крутний момент при 1000-1300 об/хв 2150 Нм
Спосіб зниження токсичності відпрацьованих газів SCR
Покажчик рівня масла у двигуні з вказівником
Коробка передач
Коробка передач GRSO905
12+2-ступінчата коробка передач з демультиплікатором і дільником, прискорюючої передачі, 2-ма передачами малого ходу и 2-ма передачами заднього ходу.
Охолоджувач масла коробки передач з охолоджувачем
Олійні радіатори збільшують термін служби коробки передач у дуже важких умовах керування.
Зчеплення
Тип зчеплення автоматичне
Функція безпечного режиму роботи електроприводу зчеплення так
Захист від пробуксування зчеплення із захистом
Шасі
Колісна формула 6х2

Завантажити