Викорчовувач “КРОКОДИЛ”

Викорчовувач “Крокодил” – це механічний пристрій, що встановлюється на телескопічні навантажувачі MANITOU, JCB, Dieci, Bobсat, Merlo, Caterpillar, NewHolland, Claas, Faresin і інші.

Призначення
комунальне

Опис

Викорчовувач “Крокодил” – це механічний пристрій, що встановлюється на телескопічні навантажувачі MANITOU, JCB, Dieci, Bobсat, Merlo, Caterpillar, NewHolland, Claas, Faresin і інші. Використовується даний механізм для розчищення заліснених полів. “Крокодил” дозволяє викорчовувати кущі і дерева діаметром до 25 см в залежності від породи дерева і типу грунту.

Викорчовувач нашої конструкції оснащений двома циліндрами. У вухах циліндрів сферичні шарніри. Всі пальці і втулки зі сталі 45, пальці термооброблені і прошліфовані. Діаметр всіх пальців 40 мм. Всі втулки обладнані маслянками. Викорчовувач “Крокодил” виконаний з високоякісного металу, який є стійким до ударів і перепадів температур.

Для рівномірної роботи лап Викорчовувач обладнаний гідравлічним дільником потоку.

При використанні пристрою з окремими моделями навантажувачів (Dieci, Merlo) встановлюється додаткове гідравлічне обладнання для фіксації лап.

Діаметр деревини, що викорчовується:

  • мінімальний 3 см

  • номінальний 12 см

  • максимальний 25 см

Фото і відео
Технічні характеристики
Викорчовувач “КРОКОДИЛ”
Порівняти з іншими моделями

Параметр

Показник

Довжина/Ширина/Висота

400/1200/470 мм.

Маса

245 кг.

Максимальне Розкриття Лап

120 см.

Номінальний Тиск Робочої Рідини в Гідросистемі

16 АТМ

Маса Експлуатаційна

265 кг.

Завантажити