Муловсмоктувальна машина 10 м3 на шасі KOBALT

Модель KOB-10 від компанії Київспецтех - це мулососна машина з максимальною потужністтю насоса 3 100 м3/годину і максимальним об‘ємом цистерни для шасі з колісною формулою 4х2.

Об`єм цистерни
10 м куб.
Продуктивність вакуумного насосу
3000 м куб./час
Глибина викачки ями
17.0 м
Menu

Креслення

№1

№2

                                     

Опис

Призначений для вакуумного очищення зливових колодязів, водоканалізаційних мереж, вигрібних ям та транспортування, та вивантаження мулистих відкладень щільністю не менше 1м3=1.45т та рідких негорючих відходів загальною масою до 15 тон, при температурі від -200С до + 400С.
Вантажопідйомність шасі – 15 т.

Сфера використання:

  • Водоканали

  • Санітарне очищення

  • Комунальне господарство

  • Міське господарство

Компактні габарити, маневреність, висока швидкість наповнення цистерни від 3 до 8хв. з глибини до 8000 мм, низька витрата палива і хороша прохідність при максимальному завантаженні до 15 тон роблять його незамінним помічником при виконанні послуг з саночистки.

Надійність та економічність

Мулосос є сучасною, високоякісною продукцією, що відповідає найпередовішим міжнародним технологіям, що поєднують у собі розробки компаній DAIMLER-BENZ, FOTON GERMANY CONSTRUCTION MACHINES та Cummins. Це дозволило досягти високого ступеня безпеки під час експлуатації, значно знизити витрати пального, збільшити вантажопідйомність і при цьому скоротити витрати на технічне обслуговування та ремонти.

Ходова частина

Потужна здвоєна рама DAIMLER з двох п-подібних лонжеронів, з робочим профілем 865х250х75х6+4мм, з'єднаних між собою методом холодної клепки, виготовлена ​​за допомогою 3D моделювання та витримує великі навантаження, а також має високий опір на скручування. Велика вантажопідйомність досягається за рахунок особливої ​​конструкції, посиленої ходової, що складається з приводного мосту STEYR з одинарним редуктором бортовим г/п 13000 кг, виготовленого в литому корпусі. Міст оснащений блокуванням міжколісного диференціалу ASR. Застосування напівеліптичної ресорної підвіски та стабілізатора поперечної стійкості дозволило значно збільшити дорожній просвіт та підвищити прохідність Ілососа в умовах бездоріжжя при повному завантаженні.

Кабіна

Безкапотна, простора тримісна кабіна S5 шириною 2200мм, на пневмо підвісці, спальне місце, комфортабельні сидіння водія на пневмоподушці, покращена шумоізоляція салону, регульована рульова колонка по висоті та нахилу, магнітола, розкішний кондиціонер, забезпечують комфорт та безпечні умови для роботи водія та екіпажу.

Кабіна S5 відповідає всім стандартам безпеки на вимоги ЄЕК ООН тип UN-R:93.

Безпека і комфорт

Передні фари з тривимірним ефектом, протитуманні фари, верхні прожектори, маячки аварійні, додаткове робоче освітлення, Гідропідсилювач керма та зчеплення, німецька двоконтурна гальмівна система WABCO з ABS, ASR, гірське гальмо-сповільнювач забезпечують безпеку та комфорт під час руху з повним завантаженням. спусках при повному завантаженні та на слизькій дорозі.

На спецшасі встановлений потужний надрамник з віссю перекидання, на якому компактно змонтовано робоче обладнання. Для забезпечення плавної та тривалої роботи високопродуктивних насосів застосовується передова Європейська технологія, привід гідравлічний. Після КЗП встановлено ЦРВП-центральний редуктор відбору потужності, далі встановлений гідравлічний насос і мотор аксіально-поршневого типу та запобіжний клапан для захисту вакуумного насоса від наднормативних навантажень. Встановлено систему плавного запуску вакуумного насоса. На надрамнику змонтовано водокільцевий насос із резервуаром для технічної води, цистерна вакуумна, робоче та технологічне обладнання.

Робоча система має 4-х ходовий кран, сигнально-запобіжний пристрій, циклон відстійник із зворотним клапаном, щоб унеможливити попадання рідини у вакуумний насос, фільтр очищення повітря перед вакуумним насосом. На цистерні встановлено зворотний клапан, щоб запобігти попаданню рідини у вакуумний насос.

Фото і відео
Технічні характеристики
Муловсмоктувальна машина 10 м3 на шасі KOBALT
Порівняти з іншими моделями

Характеристика

Показники

Шасі

FOTON DAIMLER

Колісна формула

4х2.

Вантажопідйомність

15 т

Двигун

дизельний з турбіною, з проміжним охолодженням повітря, рядний

Кількість циліндрів

4

Об’єм двигуна

3 760 см3

Потужність

115 кВт

Гранично допустима робоча температура двигуна

107-110 оС

Очистка повітря для всмоктування в двигун

має два етапи очистки.

Паливний бак

80 л

Коробка змінних передач

механічна

Кількість передач

6  та одна передача заднього ходу

Передаточне число головної передачі ведучого моста

4,875

Передня підвіска

багато-листова ресорна

Задня підвіска

Поздовжня багато-листова ресорна зі стабілізатором поперечної стійкості , має два амортизатора, має систему блокування ASR.

Ходові показники:

 

Дорожній просвіт (кліренс)

220 мм.

Кабіна

безкапотного типу, тримісна з повною шумоізоляцією

Рульовий механізм

має гаситель коливання, а рульова колона регульована

Гальмівна система

двох контурна

ASR,  AВS та системою гірського гальма від відпрацьованих газів.

Передні, та задні гальма

барабанні

Шини

8.25R20

Максимальна швидкість

105 км/год.

Довжина

7860 мм.

Ширина

1830 мм.

Висота

2170 мм.


Додаткові характеристики
 

Комплектація ТЗ

Технічні показники

Cummins ISD
https://i.gyazo.com/0be305b2b03d0f736b86b58ee8506706.png

Сучасний і економічний

Дизельний, рядний, шестициліндровий з турбонаддувом Обсяг: 6 670 см3

Потужність: 210 к.с. (155кВт) при 2500 об / хв-1, Макс. крутний момент: 800Нм / при 1300-1500 об / хв-1 ТНВД, стартер і генератор від компанії BOSCH
Лінійний витрата ДП 25 л/100км

 

https://i.gyazo.com/a6ee7f3e083f8be5775a340ac634a88f.png

КПП EATON-FAST

Механічна посилена 6-ти ступінчаста

зі збільшеними передавальними числами

с параллельным потоком мощности и внутренним делителем Ⅰ:8.015 Ⅱ:4.512 Ⅲ:2.633 Ⅳ:1.533 Ⅴ:1.000 Ⅵ:0.853 R:8.027 забезпечує високий крутний момент на вихідному валу Передавальне число головної передачі 5.571 / ASR

 

Особливості

Мулосос оснащений мановакуометром для вимірювання рівня вакууму в цистерні – 2 од. Для аварійної зупинки робочого обладнання, на Мулососі встановлені 2 (дві) кнопки СТОП: з правого боку поруч із вакуумним насосом та з лівого боку по задній частині цистерни. Цистерна Ду 1700мм виготовлена за спеціальною європейською технологією з високоякісної конструкційної сталі S355JR (09Г2С-14) виробництва U.S. Steel Košice, Словаччина.* U.S. Steel-Американська сталеливарна компанія, друга найбільша у США.
  
Товщина обичайок (стінка) цистерни 6мм, денця 6мм, з зовні цистерна посилена 3 (трьома) потужними профільними шпангоутами, а всередині встановлені складні хвилерізи для безпечного транспортування мулового осаду - 3од. Для швидкого вивантаження мулу в цистерні знизу вварений нержавіючий лист, товщиною 3мм. Цистерна та обладнання всередині та з зовні має антикорозійну обробку, після чого наноситься два шари кислотного ґрунту та забарвлюється спеціальною фарбою в три шари до 240 мк. Лакофарбовий матеріал MIPO (Виробництво ЄС).

Для кращого заповнення та вивантаження мулу, цистерна кріпиться до спеціального надрамника під кутом 30 град. за допомогою осі перекидання, гідроциліндра та техпластини кріплення надрамника до шасі транспортного засобу.

Вивантаження мула самоскидне 470 град, за допомогою одного фронтального телескопічного гідроциліндра або під тиском (в реверсному положенні вакуумного насоса). Заднє еліптичне денце відкривається гідравлічно на 1200 град. за допомогою гідроциліндрів, а герметичне закриття забезпечується за допомогою притискних гідрозамків - 4од. затиску та одного страхового механічного гвинтового затискача.

На задньому еліптичному денці розташовані затвори Ду100мм -2од. під Camlock, і три вікна заповнення цистерни (рівень).

Технічні параметри

Продуктивність

3100

Розрядження

0.8

Мах. тиск

1

Мах. потужність

81

Обороти на валу

550…1350

Температура зовнішня

-20…+50

Температура матеріалу

-20…+50

Температура на вихлопі

65

Температура на насосі

130

Температура тих води

0…+60

Маса насосу

210


Завдяки відцентровій силі ротор, що ексцентрично розташований у корпусі KWP, створює водяне кільце. Внаслідок змінного об'єму камер ротора відбувається всмоктування та стиснення повітря. Така конструкція забезпечує низький рівень чутливості до частинок бруду та ідеально підходить для вакуумування вологих та сухих матеріалів. Безконтактне робоче колесо (ротор) забезпечує високу плавність ходу та тривалий термін служби.

Насос KWP не виробляє забруднень, спричинених мастильними матеріалами або маслом у повітрі, що випускається насосом. Підшипники працюють у масляній ванні та не вимагають технічного обслуговування. Вбудована система проміжного охолодження забезпечує стабільно низький температурний баланс технічної води. Безперервна робота насоса гарантується навіть за високих температур навколишнього середовища і навіть тривалі операції вакуумування в кінцевому діапазоні вакууму не призводять до перегріву KWP. Додаткове природне охолодження, захист від замерзання за рахунок гідроізоляції та посилена звукоізоляція досягаються шляхом встановлення KWP у відсіку під резервуаром для технічної води. Короткі лінії всмоктування у відстійник забезпечують оптимальну ефективність.
 

Паливний бак ТЗ

160 літ. (алюміній)

Габарити ТЗ

7800х2450х3400 мм.

 

Така конструкція дозволяє працювати з вакуумом / напірний режим (під тиском) при нахилі або в перевернутому положенні. Насос KWP гарантує глибину всмоктування мулу до 8000 мм.

У комплекті поставляється спеціальний зносостійкий рукав Ду100мм під Camlock до 20м.

Для всесезонної роботи в конструкцію Мулососа KVV-90 KOBALT інтегрована система обігріву вихлопними газами через бак-резервуар 750л з технічною водою для насичення та охолодження насосів серії KWP, надійні фільтри, сигналізатор рівня води двох ступінчастий. Для повного миття та очищення робочого обладнання та цистерни від різних щільних мулових відкладень, та для техобслуговування, Мулосос комплектується потужним водяним насосом високого тиску серії Kärcher (120 Бар), водяним пістолетом та робочим рукавом із котушкою на 25м.


Набор ЗІП (інструмент та приладдя до ТЗ)

1.Аптечка медична

2 од. (в кабіні -1 од.)

2.Бризговики

6 од.

3.Вилка буксировочна

2 од.

4.Вогнегасник

в кабіні -1 од.

5.Викрутка (комплект)

2 од.

6.Башмаки противідкатні

2 од

7.Головки накидні

1 к-т

8.Домкрат 25 тон

1 од.

9.Жилет аварійний

3 од.

10.Знак аварійної зупинки

2 од

11.Запобіжники

1 к-т

12.Килими гумові у кабіну

2 од.

13.Колесо запасне

1 од. встановлене у колісної базі.

14.Ключ для запасного колеса

1 од.

15.Ключ балонний

1 од.

16.Ключ розвідний

1 од.

17.Ключ ступичний (маточинний ключ)

2 од. (к-т)

18.Конуси аварійні

4 од.

19.Крила передні пластикові

2 од.

20.Крила-підкрилок на передні крила

2 од.

21.Крила задні металеві

2 од. (металеві)

22.Лопата

1 од.

23.Молоток

1 од.

24.Монтувалка

1 од.

25.Плоскогубці

1 од.

26.Переноска освітлення

1 од

27.Рукавиці захисні

3 пари

28.Ремені монтажні для фіксації вантажів

2 к-т

29.Сумка для інструменту

1 од.

30.Трос для буксування

1 од.

31.Тент захисний для рукавів

2 од.

32.Шприц для змазки

1 од.

33.Чохли на сидіння

3 од.

34.Фільтр паливний грубої очистки

1 од.

35.Фільтр паливний тонкої очистки

1 од.

36.Фільтр повітряний

1 од.

37.Ящик інструментальний металевий

2 од.

Рідини

38.Олива для двигуна

1.0 л.

39.Олива гідравлічна

1.0 л.

40.Олива для мостів

1.0 л.

41.Олива для КЗП

0,5 л.

42.Гідравлічна рідина для зчеплення

0,5 л.

43.Тосол

5.0 л.

44.Фарба для кузову

1.0 л.

45.Фарба для фургону

1.0 л.