Самоскид IVECO Trakker AD380T41 (6x4)

Самоскид IVECO Trakker AD380T41 (6x4) c кузовом ІВЕКО-АМТ (16 куб. М) являє собою автомобіль великої потужності і вантажопідйомності, конструкція якого призначена для експлуатації в складних дорожніх і кліматичних умовах.

Вантажопідйомність
23000.00 кг
Об'єм кузова
16.00 м³
Марка

Можливий монтаж на шасі:

23525

Автомобіль обладнаний:

  • силовим агрегатом високої потужності;
  • посиленою конструкцією ходової частини, що відрізняється підвищеною прохідністю;
  • додатковими пристосуваннями механічного захисту основних вузлів;
  • кузовом посиленої конструкції, що передбачають захист вантажу від атмосферних впливів.

Дизельний двигун автомобіля об'ємом 13 літрів дозволяє розвивати потужність до 410 к.с. Він обладнаний турбонаддувом і комплексом систем для роботи при низьких температурних показниках (до - 45 градусів). 

  • Самоскид комплектується системою передпускового підігріву двигуна, чохлом утеплення радіатора і електропідігрівом елементів паливопроводу. Так, підігрівом забезпечується безпосередньо топлівозаборнік і паливний фільтр - сепаратор. 
  • У комплекті з передпусковим підігрівом це забезпечує легкий запуск двигуна в умовах низьких температур і ефективно перешкоджає подачі в систему парафінізірованного палива.
  • Ходова частина самоскида - тривісна, з двома провідними задніми мостами. Останні, в свою чергу, забезпечені блокувальною системою міжосьових і міжколісних диференціалів, що забезпечує підвищену прохідність автомобіля в складних дорожніх умовах. Самоскид має 16-ти ступінчасту КПП, що дозволяє максимально ефективно використовувати потужність двигуна під час їзди на будь-яких швидкостях. 
  • Гальмівна система також орієнтована на рух поза облаштованих доріг. Вона забезпечена антиблокувальною системою з ASR (режим позашляхової експлуатації) та електронним обмежувачем гальмівного зусилля EBL.
  • Кузов самоскида об'ємом 16 куб.м. дозволяє перевозити вантажі масою до 23 т. Із зовнішнього боку він обігрівається вихлопними газами двигуна, що перешкоджає змерзання і примерзання сипучих вантажів. Кузов комплектується тентом і спеціальною конструкцією для укриття внутрішнього вмісту від атмосферного впливу, а також імпортним гідравлічним устаткуванням, керованим з кабіни. 
  • Він виконаний з товстостінної листової сталі, товщина якої по дну складає 8 мм, а по бортах - 6 мм. Його конструкція передбачає наявність спеціальних захисних пристосувань, а саме - верхнього козирка, додаткових аеродинамічних крил, упорів і стабілізатора.
Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид IVECO Trakker AD380T41 (6x4)
Порівняти з іншими моделями

івуаквпернг

Тип

Самоскид (16 куб. М)

Рік випуску

2018

колісна формула

6x4

Колісна база

3500/1380 мм

Повна маса

38 000 кг

Навантаження на осі

7500/13000/13000 кг

Вантажопідйомність

до 23 000 кг

двигун

Дизельний / CURSOR / 13 л / Euro-5

потужність

410 к.с.

КПП

Механічна / ZF / 16 + 2

кабіна

Active Day / без спальних місць

гальма

Барабанні / EBS

Категорія ТЗ

C

підвіска

Передня: ресора / задня: ресора

Паливний бак

455 л

Шини

315,80R22,5 Кама

Тип кузова

самоскидний