Самоскид Iveco Trakker AD380T38H 6х4

Самоскид Iveco Trakker AD 380T38 з колісною формулою 6х4 оснащений дизельним двигуном потужністю 380 к.с. Колісна база самоскида становить 3500 мм. Міжосьова відстань задніх осей 1380 мм. Габаритні розміри (ДхШхВ) 7997х2550х3160 мм. Максимально допустиме навантаження на передню вівсь 9000 кг., на задні осі (2+3) 26000 кг. Об'єм кузова самоскиду становить 18 м3.

Вантажопідйомність
24550.00 кг
Об'єм кузова
18.00 м³
Марка

Креслення

8ншглрол

Опис

Самоскид Iveco Trakker AD 380T38 - високотехнологічний дорожній і позашляховий вантажний автомобіль, призначений для роботи в складних умовах кар'єрів і будівельних майданчиків. У вантажному автомобілі Iveco Trakker суміщені чудові характеристики, передові технології, сучасний дизайн і висока надійність, яка завжди була невід'ємною рисою важких вантажних автомобілів Iveco.

Посилена суцільнометалева рама товщиною від 7,7 мм до 36 мм, надійний і економічний двигун CURSOR 13, пневматичні і ресорні підвіски різної модифікації, суцільнометалева захист піддону картера і один з найбільших в даному класі автомобілів кліренс - роблять вантажний автомобіль Trakker безстрашним до самим суворих умов роботи. Будівельний майданчик, кар'єр, вугільні шахти, бездоріжжя або торфянників - Iveco Trakker завжди ефективно і своєчасно виконає поставлені завдання.

  • Транспортування сипучих вантажів . Автомобілі оснащуються 1 або 2 вихідними коробками відбору потужності. На Iveco Trakker можуть монтуватися спеціальні самосвальні кузова. При цьому укорочені задні звіси шасі Iveco максимально скорочують необхідність в перебудові кузова.
  • Будівництво та ремонт . Автомобіль Івеко Трекер може оснащуватися різними видами надбудов, які використовуються в будівельній і ремонтній областях. До їх списку входять бетононасоси й бетонозмішувачі, кранові установки і багато іншого обладнання Iveco. Укорочені задні звіси вантажівки Iveco Trakker спрощують монтаж додаткового оснащення і скорочують час його виконання. На рамі автомобіля Івеко Трекер вже встановлені пластини для монтажу надбудов і кузова.
  • Розбризкування піску і прибирання снігу . Автомобіль Iveco Trakker оснащується системою постійного повного приводу, що дає йому можливість без зусиль пересуватися по засніжених і зледенілих трасах і вулицях. Максимально допустиме навантаження на передні осі Trakker становить 9 тонн. Це дозволяє лопатей снігового плуга, встановленим на шасі Iveco, працювати в широкому діапазоні.
Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид Iveco Trakker AD380T38H 6х4
Порівняти з іншими моделями

 

характеристики автомобіля

Двигун (EURO 3)

380 к.с.

Колісна база

3500 мм.

Коробка передач

ZF 16 S 181OD або EuroTronik

Повна маса

38 000 кг.

 

Самоскид Iveco Trakker AD 380T38