Шасі Isuzu NPR75 (4х2)

Шасі Isuzu NPR75 з колісною базою 4х2 від компанії "Київспецтех" комплектується дизельними двигунами ISUZU 4HK1 (4HK1E4NC) об’ємом 5193 куб. см. і потужністю 155 к.с., що відповідають екологічному стандарту Євро-5 та механічною шестиступінчастою коробкою передач ISUZU MYY6S. Вантажопідйомність шасі становить 4665 кг. Колісна база шасі 3815 мм. Габаритні розміри шасі (ДхШхВ) 6635х2040х2265 мм. Повна маса шасі становить 7.5 т. Навантеження на передню вісь 2570 кг., на задню вісь 4930 кг. Заявлена виробником витрата палива в змішаному циклі 12-14 л / 100 км.

Вантажопідйомність
4665.00 кг
Марка шасі

Опис

Шасі Isuzu NPR75 (4х2) це повнорозмірне шасі в інноваційній лінійці автомобілів нового покоління. Стійка міцна вантажопідйомна платформа відкрита до установки фургонів будь-яких типів і будь-яких модифікацій. А завдяки максимальної адаптації автомобіля до кліматичних змін, дорожніх умов, міського руху, дану модель активно застосовують у багатьох країнах.

Серед основних технічних переваг Isuzu NPR75 можна виділити:

  • відмінні аеродинамічні властивості кабіни, виконаної у формі куба;
  • компактність, що забезпечує виняткову зручність маневрування в щільному автомобільному потоці;
  • чудова керованість, що гарантує впевненість і безпеку при здійсненні перевезень на тривалі відстані;
  • універсальність рами, що дозволяє використовувати різні типи фургонів і бортових платформ;
  • ремонтопридатність Isuzu NPR75 значно полегшують ремонт автомобіля. Особливість конструкції забезпечує доступ до основних вузлів і агрегатів, що спрощує огляд і обслуговування транспорту.

За погодженням із замовником, універсальні шасі Isuzu NPR75 відразу ж обладнуються  потрібним оснащенням. Найбільш затребуваними на ринку є вантажний, ізотермічний або промтоварний фургон, крано-маніпуляторна установка на бортовий платформі, автомобіль-евакуатор. Також на дане шасі встановлюються автогідропідйомники, автоцистерни, асенізатори, сміттєвози та самоскиди.

Автомобілі Isuzu NPR75 були розроблені на умовах повного дотримання актуальних європейських стандартів якості і мають додаткові заходи підготовки до вітчизняних автомобільних доріг.

Дизельні двигуни цих машин в процесі виробництва постійно модернізувалися для відповідності черговим екологічним класам, і в даний час підходять під стандарти Euro-5. Для цього була застосована рециркуляція відпрацьованих газів EGR і каталітичний нейтралізатор DОС в системі уприскування. Вони і забезпечують досить високий рівень екологічності мотора.

Isuzu на стала використовувати в своїх вантажівках реагент AdBlue і сажеві фільтри (DРF). Тому власникам NPR 75 не знадобиться проводити додаткове обслуговування своєї вантажівки і періодично замінювати відпрацьовані фільтри. Самостійного відключення використання реагенту AdBlue теж, відповідно, не буде потрібно.

Креслення

ISUZU NPR75

Фото і відео
Технічні характеристики
Шасі Isuzu NPR75 (4х2)
Порівняти з іншими моделями

Характеристики

Показники

Одиниці вимірювання

Габаритні розміри та маса

 

 

Колісна база

4х2

 

Повна маса автомобіля

7 500

кг

Споряджена маса шасі

2 870

кг

Вантажопідйомність шасі

4 665

кг

Двигун

 

 

Модель

ISUZU 4HK1E5NC

 

Екологічний клас

EURO-5

 

Об’єм двигуна

5 193

см³

Тип палива

ДТ

 

Потужність

114 / 155 при 2 600

кВт/ к.с. при об/хв

Шасі

 

 

КПП

ISUZU MYY5M,5-Ступінчаста механічна коробка передач

 

Гальма Гідравлічні з ABS, ASR, EBD та EVSC

 

 

Всі дискові

 

 

Підвіска передня / задня

Залежна ресорна / залежна ресорна

 

Шини

215/75 R17.5

 

Ємність паливаного баку

100

л

Напруга бортової мережі

24

В

 

Особливості

Двигун автомобіля Isuzu NPR75

Дизельний силовий агрегат даного вантажівки розташовується під легко і вільно відкидається кабіною. NPR 75 оснащуються чотиритактними чотирициліндровими рядними дизелями рідинного охолодження.

Робочий об'єм даного мотора, що становить 5193 кубічних сантиметрів. Максимальна потужність, яку здатний розвивати даний мотор, становить 114 кВт (або 155 к.с.) при 26ОО оборотах на хвилину. Найбільший крутний момент мотора 4НК1Е5NС дорівнює 419 Н /м, при 16ОО - 26ОО об / хв.

У конструкції силового агрегату використані системи точного електронного уприскування CommonRail; турбонаддува із змінною геометрією (VGS) і ОНВ; а також системи рециркуляції вихлопних газів EGR і додаткові нейтралізатори РОС (particulate Oxidation Catalyst) в системі видалення відпрацьованих газів.

Дизельні двигуни Isuzu 4НК1 мають найвищу ступінь надійності і довговічності, по праву вважаються «мільйонниками», так як спокійно «ходять» без капітального ремонту більше мільйона кілометрів.

Трансмісія Isuzu NPR75

 В конструкції вантажівки даної моделі застосовується зчеплення сухого однодискового типу і коробка перемикання передач моделі Isuzu MYY6S. Це механічна шестиступінчаста КПП.

Підвіска. Гальма

 Підвіска  вантажівки Isuzu NPR75 - залежна ресорна як на передній, так і на задній осі (міст на ресорах). Ресори, в порівнянні з попередником NQR75, в даній моделі були посилені (ззаду розміщено 13 аркушів замість одинадцяти). Підвіска передня також ще оснащується поперечним стабілізатором. Вантажівки комплектуються гальмами гідравлічного барабанного типу на всіх колесах. В останні роки почали ставити вже не барабанні, а дискові гальма.

У стандартній комплектації вантажівка Isuzu NPR75 оснащується ABS (антиблокувальною) і ASR (антипробуксовочною) системами гальм, а також ESC (системою електронного контролю стійкості, або динамічної стабілізації автомобіля), які надають додаткову ступінь безпеки при його експлуатації.

Кабіна Isuzu NPR75

 Вантажівки даної моделі комплектуються однорядними тримісними кабінами, спальне місце в яких не передбачається. В оновленому варіанті автомобілів форма кабіни помітно відрізняється від аналогічних попередників. Можна сказати, що в ній практично не залишилося типових для азіатського дизайну ознак. Лобове скло, розміщене вертикальним чином, просторі бічні дзеркала заднього виду, закріплені на дверях, а не на боковинах кабіни більш характерні для західноєвропейського вантажного автопрому.

Немає нарікань до облаштування і ергономіці робочого місця водія вантажівки, а також до якості використовуваних матеріалів і їх складанні. Приладова панель Isuzu NPR75 максимально інформативна, але при цьому лаконічна.

 Регульовані крісло водія і рульова колонка дозволяють йому з комфортом розміститися за кермом. Розташування всіх основних органів управління ретельно продумано і виважено відповідно до багаторічним досвідом, кермо чуйний, а зусилля на педалях дуже невеликі.