Газобензиновий генератор KS 2900G

Бензинові генератори KS 2900G - Це джерела електрики, що являють собою установку, що перетворює механічну енергію обертання   двигуна в електроенергію, що виробляється генератором, це стаціонарна або мобільна установка на базі бензин(газ-пропан)-електричного агрегату, що додатково включає пристрої для розподілу електроенергії, пристрої автоматики, пульт управління. 

Тип палива
Бензин
Витрати пального (л/год)
2.00л

Креслення

ваиспим

Креслення основні компоненти

кпваип

гроть

Опис

Газобензинові генератори ТМ «Könner & Söhnen» серії DUAL FUEL на сьогоднішній день найбільш популярні серед покупців через свою економічність та екологічність. Ви можете використовувати генератор як на бензині, так і на зрідженому газі (пропан-бутан).

Експлуатація генератора на газу підвищує моторесурс двигуна. Все необхідне для підключення балону йде в комплекті: генератор оснащений двома редукторами та шлангом підключення; необхідно тільки під’єднати генератор до балону. Генератор не призначений для підключення до газової магістралі. При необхідності газобензинові моделі легко перемкнути на роботу на бензині. Потужний одноциліндровий 4-х тактний двигун K&S з повітряним охолодженням забезпечує стабільну та надійну роботу генератора.

Комплектація

У комплект поставки входить все необхідне для використання газу в якості палива:

  • Вбудований редуктор, що забезпечує подачу газу під час роботи двигуна та запобігає витоку газу, а також зупиняє подачу газу при вимкненому генераторі.

  • Шланг для підключення газового балону довжиною 1,5 м забезпечує комфортне під’єднання.

  • Для підвищення надійності газової магістралі на шланг встановлений додатковий редуктор, який кріпиться на балон. Він забезпечує зниження тиску та знімає можливість перевантаження газового з’єднання. Потрібно лише під’єднати генератор до балону та запустити двигун.

Фото і відео
Технічні характеристики
Газобензиновий генератор KS 2900G
Порівняти з іншими моделями

Напруга, В

230

Максимальна потужність, кВт

2.9

Номінальна потужність, кВт

2.5

Частота, Гц

50

Сила струму макс., А

12.5

Розетки

2 х 16A

Ємність паливного баку, л

15

Час роботи при навантаженні 50%, год

15

LED-дисплей

Лічильник мотогодин, частота, вольтаж

Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ

68/93

Вихід 12В, А

12/8.3

Модель двигуна

KS 200

Тип двигуна

Бензиновий/газовий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням

Потужність двигуна, к.с.

6.5

Ємність масляного картера, л

0.6

Об’єм двигуна, см3

196

Регулятор напруги

Інтелектуальна система AVR

Тип запуску

Ручний

Габарити, мм

580x430x440

Вага, кг

43

Клас захисту

IP23M

Коефіцієнт потужності, cosφ

1

Особливості

Екологічний двигун

Газ — більш екологічно чисте пальне, ніж бензин. Використання газу в якості палива забезпечує менше викидів шкідливих речовин вихлопних газів в атмосферу.

уцуава

Економічний вибір

Використання газу в якості палива суттєво знижує ваші витрати на пальне при експлуатації пристрою, а різниця вартості між бензиновим та гібридним генератором DUAL FUEL від K&S швидко себе окупає.

у3вуцав

Універсальність використання

Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.

вуціа

Підвищена ефективність двигуна

При роботі на зрідженому газі двигун працює з меншою вібрацією, що сприяє тривалій та стабільній роботі генератора та збільшує моторесурс двигуна.

Зручна панель керування

Зручна ергономічна панель керування генератора дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації.

цвфйуаквцйвуіа

Покращена система антивібрацій

Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.

у2й3цкапвап

еп

Завантажити