Дизельний генератор KS 9100HDE-1/3 ATSR (EURO V)

Дизельні генератори часто використовуються як резервне джерело живлення для приватних будинків або комерційних об’єктів. У разі вимкнення світла електростанція в автоматичному режимі бере все навантаження на себе, забезпечуючи безперебійне живлення електроприладів.

Тип палива
Дизель
Витрати пального (л/год)
2.20л
Потужність основна
7кВт
Потужність резервна
8кВт
Menu

Креслення Генератора / Двигуна

Генератор Генератор

Опис

Генератор KS 9100HDE-1/3 ATSR (EURO V) від німецької компанії-виробника Konner&Sohnen, є дизельною електростанцією професійної категорії. Ця модель має унікальну здатність виробляти енергію для однофазних та трифазних електроспоживачів.

Така особливість суттєво розширює потенційну сферу застосування агрегату з максимальною потужністю 7,5 кВт у комерційних та виробничих цілях. Міністанція успішно застосовується для забезпечення можливості включення електроприладів у знеструмлених приміщеннях та «польових» умовах під час проведення різноманітних заходів чи організації відпочинку на природі.

Дизельні генератори Könner & Söhnen® серії «HEAVY DUTY» – це моделі генераторів для резервного джерела живлення які мають ряд переваг в порівнянні з бензиновими моделями, а саме:

 • збільшений моторесурс – тож мають більш тривалий термін служби

 • можуть працювати більшу кількість годин без перерви

 • менша витрата палива

 • мають посилену рамну конструкцію та комплектуючі підвищеної міцності.

Генератор

Основні причини придбати Генератор KS 9100HDE-1/3 ATSR (EURO V):

 • високий рівень безпеки оператора, який керує міні-електростанцією або використовує її у щоденній професійній діяльності;

 • відмінна німецька якість та заводська точність складання є гарантією безперебійного стабільного функціонування без зниження продуктивності;

 • тривалий час експлуатації у складних умовах без необхідності частого проходження спеціалізованого обслуговування у сервісному центрі;

 • широка сфера застосування, що забезпечується багатофункціональним енерговиробним апаратом;

 • 15 літровий паливний бак знижує частоту заправок, сприяючи тривалості робочого процесу безперервному режимі;

 • просте управління робочим процесом представленої моделі, з яким впорається навіть майстер-початківець;

 • легкий старт пристрою відбувається за будь-якої температури навколишнього середовища, дозволяючи використовувати його цілий рік;

 • низька вартість кожного виробленого кВт/год. за рахунок надзвичайно економної витрати дизельного палива;

 • відкритий корпус агрегату сприяє повітряному охолодженню працюючого апарату, щоб уникнути передчасного виходу з ладу.

Панель керування

Генератор

  Фото і відео
  Технічні характеристики
  Дизельний генератор KS 9100HDE-1/3 ATSR (EURO V)
  Порівняти з іншими моделями

  Характеристика

  Показник

  Назва

  Дизельний генератор KS 9100HDE-1/3 ATSR

  Вид палива

  Дизель

  Варіант виконання

  Без кожуха

  Максимальна потужність (кВт)

  7.5

  Номінальна потужність (кВт)

  7.0

  Тип запуску

  Електростарт\Автоматично

  Тип альтернатора

  Синхронний

  Кількість фаз

  Универсальный 1/3

  Напруга

  220 В/ 380 В

  Система охолодження

  Повітряна

  АВР (автоматичне введення резерву)

  Так

  Лічильник мотогодин

  Так

  Двигун

  KS 510HD

  Тип двигуна

  4-тактный

  Обсяг паливного бака (л)

  15.0

  Витрата палива (л / год на 1 кВт)

  0.3

  Витрата палива, навантаження 100%

  2.2 л

  Час безперервної роботи (година)

  10

  Обсяг масла в картері двигуна (л)

  1.6

  Рівень шуму (дБА)

  98

  Вихід 12 В

  Так

  Наявність АКБ

  Так

  Регулятор напруги AVR

  Так

  Ступінь захисту

  IP 23

  Розміри Д*Ш*В (мм)

  760x530x630

  Вага (кг.)

  122

  Гарантія, міс.

  24

  Батьківщина Бренду

  Німетчина

  Країна виробник

  Польша

  Особливості

  Двигун

  Генератор Генератор

  Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей.

  Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V.

  Система VTS

  Генератор

  Унікальна інноваційна система перемикання фаз VTS (Voltage Transfer Switch) дозволяє використовувати один генератор для однофазних (230В) та трифазних (400В) споживачів електроенергії практично без втрати потужності.

  Можливість підключення АВР

  ДГУ

  Генератор має можливість підключення системи АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має універсальний 6-контактний роз’єм, який не обмежує вибір системи для автоматичного введення резерву.

  Панель керування

  генератор

  Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний багатофункціональний LED-дисплей відображує частоту, вольтаж, та кількість відпрацьованих генератором годин. Інформація на дисплеї допомагає легко контролювати якість напруги, що видається пристроєм.

  Передстартовий підігрів

  Генератор

  Дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» оснащені функцією передстартового підігріву, яка дозволяє запускати генератор в зимовий час без зайвих зусиль.

  AVR

  генератор

  Генератори «Könner & Söhnen» серії «HEAVY DUTY» оснащені інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR. Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині 230В і захищає від небажаного короткого замикання та перенавантаження.

  Посилена рама

  Генератор

  Завдяки додатковому підсиленню рами верхніми захисними планками, генератор професійної серії «HEAVY DUTY» може експлуатуватись у більш жорсткому режимі, посилена рамна конструкція додатково захищає  від пошкоджень баку при експлуатації та транспортуванні.

  Додаткові аксесуари

  Генератор

  Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: силова переносна вилка 3Р+Е+N, 16А, 400В, силова переносна вилка 2P+Е, 32А, 230В, ключ ріжковий 8×10 мм, ключ ріжковий 12×14 мм, ключ ріжковий 17×19 мм, викрутка двостороння 6.0 мм РН2.

  Завантажити