Дизельний генератор JCB G220QS 220 КВА

Дизельний генератор JCB G220QS має промислову потужність та ефективність. Його використовують як резервне або основне джерело живлення для виробництв, сільськогосподарських об'єктів, баз, торгових та бізнес-центрів, лікарень, санаторіїв та інших об'єктів, де потрібне потужне альтернативне електроживлення.

Бренд
JCB
Тип палива
Дизель
Витрати пального (л/год)
40.00л
Потужність основна
160кВт
Потужність резервна
176кВт

Креслення

JCB G220QS

 

Опис      

Генератор укомплектований потужним двигуном JCB, який відповідає найвищим міжнародним стандартам якості та екологічним нормам. Двигун JCB 6 SYLINDER має 500-годинний міжсервісний інтервал, що забезпечує низькі експлуатаційні витрати та максимальний час безвідмовної роботи. Генератор розрахований на щоденне безперервне навантаження до 160 кВт в основному режимі та до 176 кВт як резервне джерело живлення.

Економічність

У цій лінійці генераторів використовуються двигуни JCB – це означає, що можна розраховувати на відмінні експлуатаційні якості, низьку витрату палива, підвищену ефективність та низький рівень шуму. це також означає надійність, яку можна очікувати від випробуваної технології, що реалізується у 200 000 машин, що працюють у всьому світі. Генератори Mecc Alte – одні з найефективніших на ринку. Всі ці генератори оснащуються двигунами JCB у стандартній комплектації. Панель керування Deep Sea Electronics (DSE) 4510 стандартної комплектації забезпечує простий контроль та програмування. Це простий у використанні пристрій завдяки наявності великого екрану та багатомовного інтерфейсу.

Розквіт інновацій

Додаткова панель управління DSE 4520 включає силовий перемикач, призначений для плавного перемикання між мережею електропостачання і генератором у разі відмови мережі енергопостачання. Дані генератори відрізняються низьким рівнем шуму на рівні 62 дБа, що ідеально підходить для широкого кола сфер застосування. Компактні генератори G20QS-G220QS відрізняються простотою транспортування та розміщення завдяки наявності додаткових точок підйому. Доступні варіанти з чотирма підйомними вухами, великими заглибленнями під вилкове захоплення або центральною точкою підйому, що дозволяє легко переміщати генератор і розміщувати його за місцем експлуатації.

Переваги дизельного генератора JCB G220QS:

 • Надійність – генератори JCB – це якісна техніка преміум-класу.

 • Низький рівень шуму

 • Потужність – у генераторі G220QS стоїть двигун індустріального класу, розрахований на потужну роботу 24/7.

 • Комплектація – заводську комплектацію можна змінити, наприклад, додавши опцію LiveLink, яка виконує віддалений моніторинг стану генератора, також стандартну комплектацію можна доповнити такими опціями, як ще ефективніше шумопоглинання, додати мобільність, змінити об'єм резервуара для пального тощо. Генератори JCB можна вдосконалити, додаючи нові опції.

 • Економічність - розумне споживання палива, 32.3 л/год, забезпечуючи 160 кВт електроенергії.

 • Альтернатор дозволяє витримати перевантаження в 300% протягом 20 секунд і не переводить генератор в режим аварії!

 • Зручний та зрозумілий в управлінні.

 • Підвищений рівень безпеки

 • Триступінчасте очищення палива

 • Експлуатація у будь-яку погоду. Має опцію передстартового підігріву, що дозволяє швидко запустити генератор у морозну погоду.

 • AVR: автоматичний регулятор напруги гарантує роботу генератора без перевантажень та не допускає появи стрибків напруги.

 • Великий міжсервісний інтервал – 500 мотогодин, наявність сервісного центру та складу JCB у вашому регіоні.

Фото і відео
Технічні характеристики
Дизельний генератор JCB G220QS 220 КВА
Порівняти з іншими моделями

Характеристика

Показник

Країна виробник

Великобританія

Виробник

JCB

Максимальна потужність

160 кВт

Рівень шуму

65 дБ

Частота струму

50 Гц

Напруга

380 В (трифазна)

Тип запуску

електро-старт, авто-запуск

Тип палива

дизель

Охолодження

рідинне

Виробник двигуна

JCB

Модель двигуна

JCB 6 CYLINDER

Оберти двигуна

1500 об/хв

Об'єм двигуна

7150 см. куб.

Кількість циліндрів

6

Тип двигуна

4-тактний

Об'єм паливного баку

360 л

Об'єм бака з охолоджувальною рідиною

26 л

Об'єм масляного картеру

28 л

Лічильник мотогодин

+

Можливість встановлення автоматики

+

Захист від перевантажень

+

Наявність автоматики

+

Датчик рівня палива

+

Захист двигуна від низького рівня олії

+

Виконання

шумозахисний кожух

Тип установки

стаціонарна

Клас захисту

ІР23

Матеріал обмотки альтернатора

мідь

Стабілізація напруги

з функцією AVR

Габарити ДхВхШ

3800х1140х2050 мм

Номінальна потужність (380 В)

176 кВт

Вага

3 000 кг

Клас

промисловий

Особливості

фото генератори JCB серії QS

Генератор укомплектований надзвичайно витривалим альтернатором, який витримує 300% струму короткого замикання протягом 20 секунд, не перериваючи роботу. Це надає йому безпрецедентної стійкості в аварійних ситуаціях. У стандартній комплектації всі компоненти генератора компактно поміщені у погодинний звукопоглинаючий кожух, проте цю модель можна замовити і без нього. Шумоізоляція генератора дозволяє його застосування в місцях із високими вимогами до санітарних норм.

Базова комплектація: сталева зварна рама з віброопорами; стандартний радіатор системи охолодження; двигун дизельний; датчик рівня палива; електростартер; залита електролітом та заряджена стартерна батарея; панель управління; зарядний генератор; підігрівач рідини, що охолоджує; альтернатор; захисні решітки вентилятора і деталей, що обертаються; автомат захисту із механічним (ручним) приводом; очищувач повітря модульної конструкції; система паливоподачі з фільтрацією; поставляється заправлений олією та ОЖ; датчик контролю тиску олії; регулятор обертів двигуна; глушник та гнучкий перехідник до нього; вихлопний фланець; сапуни картера двигуна; вбудований маслоохолоджувач; керівництво користувача; сервісна книга; сертифікат відповідності; тест перед відвантаженням.

Додаткова комплектація: автоматичні комутатори навантаження (ATS) з реле контролю; передпусковий підігрівач із ручним запуском; система автоматичного дозаправлення паливом; попередній фільтр-водовідділювач; додатковий паливний бак 1000 л; додатковий паливний бак 2000 л; додатковий паливний бак 5000л; система контролю витрат палива; заслінка аварійної зупинки повітрям; система вентиляції з ручною (для встановлення електроагрегату відкритого виконання у приміщення); система електроустаткування двопровідного виконання; локальний провідний канал зв'язку (до 1000 м); віддалений бездротовий канал зв'язку GSM; віддалений бездротовий канал зв'язку GPRS; регульоване реле контролю напруги мережі; аварійна зупинка за низьким рівнем охолодної рідини; насос для відкачування відпрацьованої олії; фронтальні захисні грати радіатора; невстановлений -29 дБ глушник.

Завантажити