Самоскид універсальний АС-3257/1 КОБАЛЬТ (6x4)

Важкий Самоскид із заднім розвантаженням АС-3257/1 KOBALT на шасі FOTON DAIMLER від компанії «Київ-Спецтех», є найуніверсальнішим самоскидом. Розроблений спеціально для транспортування на малі і середні відстані великих обсягів різних інертних і сипучих матеріалів по дорогах всіх категорій.

Вантажопідйомність
34500.00 кг
Об'єм кузова
24.00 м³
Марка
Menu

Можливий монтаж на шасі:

43231

Самоскид АС-3257/1 KOBALT прекрасно підходить при спорудженні великих промислових об'єктів і гідротехнічних споруд, на відкритих гірських розробках корисних копалин і розкривних роботах, в дорожньому і міському будівництві та в будь-яких кліматичних умовах експлуатації.

 

Самоскид АС-3257/1 KOBALT прекрасно підходить для роботи під фронтальними навантажувачами, гідравлічними і електричними екскаваторами з ковшами до 4 м³ при навантаженні різних матеріалів розміром до 300мм

 

Сучасний інженерний дизайн конструкції і компактні габарити дозволяють самоскиду KOBALT моделі АС-3257/1 мати хорошу маневреність і високу швидкість вивантаження до 45 секунд, при вантажопідйомності до 35 тон, а міцний будівельний кузов має геометричний обсяг 24.0 м³

 

Універсальний кузов виробництва автоскладального Підприємства «КОБАЛЬТ», прямокутний, будівельного типу, передній борт має захисний козирок, а також комплектується потужним заднім бортом на модернізованих петлях і механічними замками замикання заднього борта з автоматичним регулюванням, виготовлений з Європейської конструкційної сталі S355JR виробництва U. S. Steel Košice. Товщина бортів 6 мм, товщина Днище 8мм, з низу і з боків кузов посилений накладними поздовжніми і поперечними П-образними лонжеронами. Потужний, здвоєний надрамник з надміцної сталі товщиною 8 мм, і одновальна вісь перекидання забезпечують тривалий термін експлуатації Самоскид АС-3257/1 KOBALT. Вивантаження кузова здійснюється за допомогою одного потужного, чотирьох штокового гідроциліндра, фронтального розташування, виробництва Європейських компаній Penta / HYVA. Кут вивантаження 480

 

Самоскид АС-3257/1 KOBALT комплектується надійної трансмісією, енергосистемою і міцною ходовою частиною. Перевірений рядний, турбований дизельний двигун Cummins ISG12, об'ємом 11 800 см3 і потужністю 360 к.с. при 1900 об / хв-1, з максимальним обертовим моментом: 1900Нм / при 1100-1300 об / хв-1.

 

І механічної 12-ти ступінчастою синхронізованою КПП: EATON-FAST з паралельним потоком потужності і внутрішнім дільником (12 + 2). Забезпечує прекрасний витрата палива до 45л / 100км.

 

Самоскид АС-3257/1 KOBALT характеризується високою надійністю, економічністю і великим запасом міцності ходової частини, яка витримують великі перевантаження при русі по пересіченій місцевості з максимальним завантаженням.

 

Важкий універсальний Самоскид АС-3257/1 KOBALT має високу прохідність і уклонопреодолеваемость завдяки міцній здвоєною рами, блокування міжосьового і міжколісного диференціала, а також за рахунок потужних і надійних приводних мостів DAIMLER AG, з двоступінчастим редуктором і передавальним числом головної передачі до 6.0, що дозволяє легко долати затяжні підйоми з повним навантаженням до 35 тон. При русі по технологічних дорогах повна маса самоскида АС-3257/1 KOBALT може досягати до 55тон.

 

     Самоскид АС-3257/1 KOBALT має безкапотний, простору, трьох місцеву кабіну, шириною 2495 мм. Оснащується високим, комфортним пневмо сидінням водія та зручним спальним місцем (* Прекрасно при цілодобовому режимі роботи). Поліпшена шумоізоляція салону кабіни, сучасна система кондиціонування-клімат-контроль, рульова колонка регулюється по висоті і нахилу, надійна гальмівна система Wabco, Моторний-гальмо, прекрасні передні і додаткові освітлювальні прилади, підсвічування сходинок при посадці і виході в / з кабіни створюють безпечні умови для оператора і екіпажу.

 

Загальні габарити самоскида АС-3257/1 KOBALT дозволяють йому без проблем працювати як на дорогах загального користування, так і на замкнутих будівельних об'єктах ДхШхВ, мм: 8800х2500х3400, створюючи великий економічний ефект своєю універсальністю для швидкої доставки бутового каменю або щебеневої продукції замовнику.

 

Універсальний Самоскид із заднім розвантаженням АС-3257/1 KOBALT на платформі КОБАЛЬТ на шасі FOTONDAIMLER спеціально розроблений для використання в екстремальних умовах, при різних температурах і в агресивних середовищах. З цією метою деталі механізму є стійкими до корозії, а ходова частина надзвичайно міцна. Все це зводить витрати по експлуатації до мінімальних значень.

 

Завдяки надійності Самоскиди АС-3257/1 KOBALT на платформі КОБАЛЬТ на шасі FOTON DAIMLER працюють цілодобово, проявляючи свої прекрасні ходові і технічні властивості.

 

Основна перевага - мала витрата палива при великої вантажопідйомності!

Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид універсальний АС-3257/1 КОБАЛЬТ (6x4)
Порівняти з іншими моделями

Технічні характеристики шасі:

Характеристика

Показники

Одиниці виміру

Модель

АС-3257/1

 

Категорія

Самоскиди

 

Шасі

Фотон Даймлер

 

Вантажопідйомність

35

т

Кол. / формула

6х4

м

Обсяг кузова

24

м³

Двигун

Cummins ISG12

 

Потужність

360

л.с.

Розхід паливо на 100 км

40-45

л

Тип вигрузки

Одностороння

 

Гальмівна система

ASR

ABS

 

Рульове управління

Гідропідсилювач