Самоскид кар'єрний АС-3253 / 1K КОБАЛЬТ (6x4)

Самоскид кар'єрний АС-3253 / 1К КОБАЛЬТ, побудований на шасі FOTON DAIMLER, від компанії «Київ-Спецтех», має підвищену прохідність. Передназначений для перевезення сипучих та інших видів грузів у важких, жорстких умовах будівництва.

Вантажопідйомність
34500.00 кг
Об'єм кузова
20.00 м³
Марка
Menu

Можливий монтаж на шасі:

43231

Самоскид кар'єрний АС-3253 / 1К КОБАЛЬТ на шасі FOTON DAIMLER розроблений спеціально для експлуатації в умовах кар'єру. Він призначений для роботи під фронтальними навантажувачами і гідравлічними екскаваторами. Машина підходить для вивезення гірської породи. Також її можна використовувати в області дорожнього будівництва. Особливість самоскида полягає в блокуванні міжосьового і міжколісного диференціала, яка забезпечує високу прохідність.

 

Кар'єрний самоскид характеризується високою надійністю. Цьому сприяє великий запас міцності ходової частини і здвоєною рами, які витримують істотні перевантаження. А економічний двигун STEYR дизельного типу відповідає всім сучасним вимогам.

 

Машина має простору кабіну, ширина якої становить 2495 мм. Вона вміщує в себе трьох людей. Присутній спальне місце, а для водія - зручне сидіння з пневмо-подушкою. З особливостей варто відзначити поліпшену шумоізоляцію, сучасний кондиціонер з клімат-контролем. Рульова колонка автомобіля регулюється за нахилом і висоті. Все це створює безпечні умови водіння.

 

Автомобіль розроблений для використання в екстремальних умовах, а саме при різних температурах і в агресивному середовищі. З цією метою деталі механізму є стійкими до корозії, а ходова частина надзвичайно міцна. Все це зводить витрати по експлуатації до мінімальних значень.

Основна перевага - мала витрата палива при великої вантажопідйомності!

Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид кар'єрний АС-3253 / 1K КОБАЛЬТ (6x4)
Порівняти з іншими моделями

Технічні характеристики шасі:

Характеристика

Показники

Одиниці вимірювань

Модель

АС-3253 / 1K

 

Категорія

Самоскид кар'єрний

 

Шасі

FOTON DAIMLER

 

Вантажопідйомності

35

т

Колісна Формула

6х4

м

Об’єм кузова

20

м³

Двигун

         MAN WР10.310

 

Потужність

320

л.с.

Розхід палива на 100 км

35

л

Тип вигрузки

Задняя

 

Гальмівна система

ASR

ABS

 

Керування

Гідропідсилювач

 

Довжина

4600

мм

Ширина

2450

мм

Висота

1700

мм