Самоскид будівельний АС-3251/2 КОБАЛЬТ (6x4)

Самоскид будівельний АС-3251/2 КОБАЛЬТ на шасі FOTONDAIMLER, що має шасі FOTON DAIMLER від компанії «Київ-Спецтех», розроблений для експлуатації по дорогах всіх видів, а також для пересування по пересіченій місцевості.

Вантажопідйомність
32000.00 кг
Об'єм кузова
20.00 м³
Кількість осей
3
Марка
Menu

Можливий монтаж на шасі:

32523525

Його основне призначення полягає в перевозі сипучих будівельних матеріалів. Допустима їх питома щільність становить до 1,9 тон на 1 кубометр.

 

Можлива експлуатація самоскида в умовах кар'єру під фронтальними навантажувачами і гідравлічними екскаваторами. У цьому випадку він застосовується для вивезення до дробильно-сортувальних установок гірських порід.

 

Автомобіль має простору кабіну, в якій розміщується три людини, зручне спальне місце. Необхідно відзначити регулювання сидінь і рульової колонки, наявність гідропідсилювача керма, кондиціонер і круїз-контроль.

 

Конструкція кузова самоскида, гідравлічна система HYVA, німецька гальмівна система WABCO з ABS / ASR забезпечують безпеку водія. Блокування міжосьового і міжколісного диференціала забезпечує високу прохідність машини на затяжних підйомах і при роботі в умовах кар'єру. Головною перевагою самоскида є мала витрата палива при досить великої вантажопідйомності.

 

Допускається експлуатація будівельного самоскида АС-3251/2 КОБАЛЬТ на шасі FOTON DAIMLER при низьких і високих температурах, а також в агресивному середовищі. З цією метою деталі автомобіля мають антикорозійну обробку, а ходова частина характеризується підвищеною міцністю. Все це сприяє невисоким експлуатаційним витратам.

 

Основна перевага - мала витрата палива при великої вантажопідйомності!

Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид будівельний АС-3251/2 КОБАЛЬТ (6x4)
Порівняти з іншими моделями

Технічні характеристики шасі:

Характеристика

Показники

Одиниці виміру

Модель

АС-3251/2

 

Категорія

Самоскид будівельний

 

Шасі

Foton Daimler

 

Вантажопідйомність

32

т

Кол. / Формула

6х4

м

Об’єм кузова

20

м³

Двигун

         MAN WD615.50

 

Потужність

290

л.с.

Розхід палива на 100 км

32

л

Тип вигрузки

Одностороння

 

Тормозна система

ASR

ABS

 

Рульове управління

Гідропідсилювач

 

Длина

5600

мм

Ширина

2300

мм

Висота

1700

мм