Самоскид на шасі DFA 1080 Dongfeng (6,6 т)

Вантажопідйомність
3700.00 кг
Кількість осей
2
Марка

Можливий монтаж на шасі:

23525

Ці вантажні машини користуються високою популярністю у всьому світі завдяки своїй надійності і відносно невеликій вартості. Висока якість досягається завдяки тісному співробітництву компанії DongFeng Trucks з провідними світовими автовиробниками. Дані вантажівки не поступаються за якістю і надійністю американським і європейським аналогам, при цьому вартість китайських машин Dongfeng DFA 1080 значно нижча.

-Середньотонажні вантажні шасі Dongfeng DFA 1080 (6,6 т) входять до одного з найпопулярніших сегментів вантажівок, призначених для міських перевезень. 

-Виділяються високою маневреністю та надійністю. 

-Обладнані стабілізаторами поперечної стійкості. 

-Шасі призначені для встановлення промтоварних та ізотермічних фургонів, бортових платформ з крано-маніпуляторними пристроями, а також широкого переліку комунальної та спецтехніки.

-Машини розраховані на перевезення вантажу до 4 тонн. 

-Укомплектовані американським двигуном Cummins ISF3, який характеризується високими показниками надійності та економічності витрати топлива.

-Вантажівка повністю відповідає екологічним стандартам Євро-5.

-Двомісна кабіна виділяється сучасним ергономічним інтер'єром.

-Широке лобове скло та комплект зеркал забезпечують відмінний огляд.

-Зручне розміщення всіх приладів управління та регульоване анатомічне сидіння водія підвищують продуктивність роботи і зменшують рівень стомлюваності.

-Кабіна укомплектована тахографом, кондиціонером, радіо, USB.

Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид на шасі DFA 1080 Dongfeng (6,6 т)
Порівняти з іншими моделями

Параметр

Показник

Колісна формула

4х2

Загальна довжина шасі, мм

6740

Ширина кабіни, мм

2100

Висота кабіни, мм

2370

Колісна база, мм

3800

Максимальна швидкість, км/рік

110

Допустима повна маса, кг

6610

Споряджена маса, теоретична, кг

2860

Навантаження на вісь, теоретична, кг

2235/4375

Рама, мм

192 х 65 х 6

Ширина рами спереду/ззаду, мм

800/800

Мінімальний кліренс, мм

176

Мінімальний діаметр повороту, м

15

Двигун

Дизель, Cummins ISF3.8s5141

Стандарт викідів

Euro-5

Максимальна потужність, кВт

105

Крутний момент, Нм/діапазон

450/1100-1600

Кількість циліндрів

4

Об'єм, л

3,76

 

Зчеплення

Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом і пневмокеруванням.

Коробка передач

FAST, механічна, 6-ступінчаста

Кількість передач: вперед/ назад

6 / 1

 

Гальмівна система

Двоконтурна пневматична система з розділенням на передні та задні колеса.

Кабіна

З плоскою крышею, ширина 2030 мм, однорядна, стандартна висота.

 

 

Підвіска

Передня: Elliot, в/п 2,2 т,

8 параболічних ресор з амортизатором Задня ведуча: зварний штампований корпус, в/п 5.5 т, 10+7 параболічних ресор, підвіска вирівнюючого типу

Шини

7.50R16

Батарея

24В, 90 Ah

Паливний бак, л

120, пластиковий

Особливості

Серія Cummins ISF

двигатель донгфенг 2

“IS” означает электронное управление двигателем, "F” – сама серия. За серией наносится объем – 2,8, или 3,8. Даже при разнице в размерах самих двигателей около 70% запасных частей полностью взаимозаменяемы. Данный факт существенно облегчает нахождение необходимых деталей, снижает простой техники на ремонте.

 

Двигуни серії ISF:
Cummins-4 ISBе, Cummins-6ISBе Транспорт малої вантажопідйомності (легкові автомобілі, пікапи, позашляховики, вантажні автомобілі та фургони).

Моделі: ISF 2.8, ISF 3.8.

Діапазон потужностей: 109 - 170 к.с.
Кількість циліндрів: 4.
Ключовими характеристиками цих моделей є:низький рівень шуму, низький рівень викиду вихлопних газів мала вага, висока продуктивність.

Особливості та переваги двигунів серії ISF: Інноваційна модульна архітектура. Забезпечує високу надійність двигуна за малої ваги, оптимально навантажуючи транспортний засіб. Задня зубчаста передача, кришка клапана та масляний піддон виготовлені з композитних матеріалів. Це призводить до зниження шуму та вібрацій. Завдяки модульності архітектури забезпечується легкий доступ до будь-якої частини двигуна та її заміна чи ремонт, що значно знижує експлуатаційні витрати. Розширена теплотехніка. У конструкції двигуна закладена здатність працювати при підвищених температурах, що знижує вимоги до системи охолодження транспортного засобу. Інтеграція у електронні системи. Безперервний потік інформації, що генерується, відповідає промисловий стандартам передачі даних. Внаслідок чого дизелі легко інтегруються у високошвидкісні промислові мережі. Електронний блок керування. Дозволяє керувати роботою двигуна, підтримуючи оптимальне співвідношення між вимогами навантаження, ефективністю використання палива та контролем викидів вихлопних газів.Паливна система високого тиску Common Rail. Працює при надзвичайно високому тиску та забезпечує точний контроль процесу загоряння палива. Генерований тиск упорскування забезпечує ефективне горіння палива, швидку передачу енергії та низький рівень шуму. Удосконалений турбокомпресор. Розроблений Cummins Turbo Technologies має високу продуктивність у всьому діапазоні частот обертання. Найновіші системи фільтрації олії та палива. Розроблено Cummins Filtration для максимального захисту дизельного двигуна. Дані запчастини легко знайти в каталозі cummins ISF 2.8Емісійні технології. Cummins розробляє системи контролю вмісту токсичних речовин у вихлопних газах. У серії ISF використовуються вдосконалені технології рециркуляції відпрацьованих вихлопних газів EGR (exhaust gas recirculation).
Системи адаптуються під кожен конкретний ринок, враховуючи допустимі рівні токсичних викидів у навколишнє середовище, технології випробування та експлуатаційні фактори. Двигуни ISF відповідають екологічному сертифікату Євро 5. Двигуни ISF 2.8 і ISF 3.8 мають високу потужність при маленьких розмірах і вазі. Тому вони ідеально підходять у випадках установки на місце, чутливе до ваги або обмежений простір. Ці моделі – останні в еволюційній лінійці дизелів (їх можна знайти в каталозі каммінс ISF 3.8 та ISF 2.8), розроблялися для малотоннажного транспорту та являють собою базову конструкцію всіх двигунів Cummins.

Технічні характеритсики двигуна:

двигатель донгфенг

Модель двигуна: Cummins ISF3.8s5154
Сімейство: Фотон серії ISF3.8 Cummins
Виробник: Пекін Фотон на виробництві Cummins
Підходить для: Освітлення навантажувача, світло на автобусі, вантажівка по шині CAN
Спосіб забору повітря: Турбонагнітач та проміжного охолоджувача
Циліндри: 4 в лінію
Паливо: Дизельне
Об'єм: 3,76 л
Стандарт викиду: Евро-5
Максимальна потужність: 115квт
Номінальна частота обертання: 2600 об/хв
Max HP: 154HP
Максимальний крутний момент: 491 Н·м/1200-1900об/хв
Вага нетто: 335кг
Розмір двигуна: 810X695X806мм

Основні поломки двигунів Каммінз

За відгуками власників автотранспорту, обладнаного двигунами Каммінз, основні поломки переслідують блок циліндрів та його складові. Ключова причина проблеми – якість палива, не оригінальні паливні фільтри.

  1. Постійний стукіт у двигуні говорить про вкладиші, що перевірилися. Наслідки – механічне пошкодження колінвалу. Ремонт.
  2. Поява диму з сапуна, жор масла - задира циліндрів. Ремонт.
  3. Постійний перегрів двигуна – стрілка t у критичній “червоній” зоні. Перевірити роботу вентилятора на спрацьовування, по можливості заміна радіатора.
  4. Газель із двс Каммінз сіпається на ходу – причиною може стати вода ФГОТ, поганий контакт форсунок, залипання педалі газу. Можливе загоряння чека.
  5. Чек спалахує - основні причини: залипання педалі, тиск масла, перегрів, помилка ЕБУ, перегрів випускного колектора.

Рекомендації виробника по частоті ТО, не складні до виконання:

Регулярно (можна щодня) перевіряти рівень антифризу, олії, оглядати вентилятор та ремені ГРМ, генератора, водовіддільний фільтр.
На кожні 10000 пробігу, або раз на 3 місяці – візуально перевірити систему впуску повітря, повітряний фільтр (за потребою замінити).
20000 пробігу, або 6 місяців - змінити моторне масло, масляний фільтр, паливний, повітряний очисник та антифриз.
12 місяців, 40000 км замінити масло, паливний та масляний фільтри, відрегулювати (за потребою) зазори в ГРМ, оглянути ремені, підшипник натяжного пристрою, маточину вентилятора, очищувач повітря.
2 роки, 75000-80000 км пробігу заміна антифризу, олії, масляного, паливного фільтрів, ремінь ГРМ, відрегулювати систему впуску повітря, повітряний охолоджувач, маточину вентилятора, підшипник натяжного пристрою ГРМ.
Виконуйте ці вимоги - вони заощадять і гроші, і час, і продовжать термін служби двигуна.