Самоскид DAF XF FAT 530

Нові вантажівки оснащуються автоматичною системою клімат-контролю. Вона не тільки неймовірно зручна в управлінні, але і вносить свій внесок у зниження витрати палива завдяки тому, що нова система кондиціонування повітря з інтелектуальним керуванням споживає менше енергії за рахунок охолодження повітря точно до заданої температури. Надмірне охолодження повітря запобігає за рахунок інтелектуального управління випарником.

Вантажопідйомність
14150.00 кг
Об'єм кузова
15.00 м³
Марка

Можливий монтаж на шасі:

43253

 

  • Система клімат-контролю використання залишкового тепла двигуна для обігріву салону під час короткочасних зупинок, що також позитивно позначається на витраті палива.
  • Міжсервісний інтервал вантажівок DAF збільшені з 50 000 до 100 000 км, що гарантує ще більшу часу корисної роботи. Покращений метод кріплення кузова дозволяє виконувати переобладнання автомобіля в найкоротші терміни. Нова конструкція задньої частини шасі полегшує установку різного устаткування, наприклад гидробортов, а спеціальні монтажні пластини призначені для установки фургонів і кранів.
  • Одним з факторів, що забезпечують високу паливну економічність вантажних автомобілів, є аеродинаміка. Вантажівки отримали обтічники колісних арок і повітроводи під гратами радіатора, які полегшують проходження повітря навколо автомобіля і через моторний відсік. Заслінки решітки радіатора дозволяють знизити лобове опір, а накладки, що закривають простір між фарами і кутовим дефлектором, гарантують максимальну обтічність кабіни.
  • Нові вантажні автомобілі оснащені електричною системою і електронним устаткуванням зі складною архітектурою. До її складу входить окремий блок управління, який координує роботу функцій трансмісії, в тому числі системи EcoRoll і розширених режимів круїз-контролю, таких як динамічний круїз-контроль. 
  • Динамічний круїз-контроль адаптує швидкість автомобіля до різних умов руху. Система круїз-контролю з функцією прогнозування (PCC) повністю інтегрована з системою EcoRoll і здатна завчасно включати її в заданому діапазоні швидкостей, щоб автомобіль міг подолати вершину підйому на нейтральній передачі, використовуючи власну інерцію.
Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид DAF XF FAT 530
Порівняти з іншими моделями

Технічні характеристики

Модель

DAF XF FAT 530

Класифікація вантажівок (США)

Важкі - Клас 7-8

конфігурація мостів

6x4

Клас по нормам вихлопу

Euro 6

Тип підресорування

Параболічна-повітряна

кабіна

Кабіна зі спальним місцем

управління

лівосторонній

Потужність двигуна

390 кВт (530 к.с.)

Трансмісія

Automat

перекидний пристрій

фронтальний самоскид