Самоскид DAF XF FAT 530

Самоскид DAF XF FAT 530 з колісною формулою 6х4 оснащується дизельним двигуном потужністю 530 к.с. Вантажопідйомність становить 14150 кг. Об'єм кузова 15 м3. Габаритні розміри (ДхШхВ) 8050х2050х2780 мм. Колісна база 4600 мм.

Вантажопідйомність
14150.00 кг
Об'єм кузова
15.00 м³
Марка

Креслення

Самоскид DAF XF FAT 530

Опис

Нові самоскиди DAF XF FAT 530 оснащуються автоматичною системою клімат-контролю. Вона не тільки неймовірно зручна в управлінні, але і вносить свій внесок у зниження витрати палива завдяки тому, що нова система кондиціонування повітря з інтелектуальним керуванням споживає менше енергії за рахунок охолодження повітря точно до заданої температури. Надмірне охолодження повітря запобігає за рахунок інтелектуального управління випарником.

Особливості

  • Система клімат-контролю використання залишкового тепла двигуна для обігріву салону під час короткочасних зупинок, що також позитивно позначається на витраті палива.
  • Міжсервісний інтервал вантажівок DAF збільшені з 50 000 до 100 000 км, що гарантує ще більшу часу корисної роботи. Покращений метод кріплення кузова дозволяє виконувати переобладнання автомобіля в найкоротші терміни. Нова конструкція задньої частини шасі полегшує установку різного устаткування, наприклад гидробортов, а спеціальні монтажні пластини призначені для установки фургонів і кранів.
  • Одним з факторів, що забезпечують високу паливну економічність вантажних автомобілів, є аеродинаміка. Вантажівки отримали обтічники колісних арок і повітроводи під гратами радіатора, які полегшують проходження повітря навколо автомобіля і через моторний відсік. Заслінки решітки радіатора дозволяють знизити лобове опір, а накладки, що закривають простір між фарами і кутовим дефлектором, гарантують максимальну обтічність кабіни.
  • Нові вантажні автомобілі оснащені електричною системою і електронним устаткуванням зі складною архітектурою. До її складу входить окремий блок управління, який координує роботу функцій трансмісії, в тому числі системи EcoRoll і розширених режимів круїз-контролю, таких як динамічний круїз-контроль. 
  • Динамічний круїз-контроль адаптує швидкість автомобіля до різних умов руху. Система круїз-контролю з функцією прогнозування (PCC) повністю інтегрована з системою EcoRoll і здатна завчасно включати її в заданому діапазоні швидкостей, щоб автомобіль міг подолати вершину підйому на нейтральній передачі, використовуючи власну інерцію.
Фото і відео
Технічні характеристики
Самоскид DAF XF FAT 530
Порівняти з іншими моделями

Технічні характеристики

Модель

DAF XF FAT 530

Класифікація вантажівок (США)

Важкі - Клас 7-8

конфігурація мостів

6x4

Клас по нормам вихлопу

Euro 6

Тип підресорування

Параболічна-повітряна

кабіна

Кабіна зі спальним місцем

управління

лівосторонній

Потужність двигуна

390 кВт (530 к.с.)

Трансмісія

Automat

перекидний пристрій

фронтальний самоскид

Завантажити