Автокран Zoomlion ZTC300V

Компанія "Київспецтех" пропонує до вашої уваги 30 тонний стріловий самохідний кран Zoomlion ZTC300V на шасі автомобільного типу. ZTC300V кран нового покоління з високими характеристиками, який самостійно досліджує та розробить компанія ZOOMLION на основі багаторічних досвідів та передових технологій з метою задоволення потреб закордонного ринку. Автокран Zoomlion ZTC300V призначений для виконання вантажно-розвантажувальних та будівельно-монтажних робіт на розосереджених об'єктах.

Вантажопідйомність
30.00 т.
Довжина стріли
42.00 м.
Кількість секцій стріли
5

Опис

Zoomlion ZTC300V – це продуктивна та функціональна спецтехніка, випуск якої здійснюється з 2021 року. Його максимальна вантажопідйомність дорівнює 30 тонн. В даний час купити автомобільний кран цієї серії можна на території Російської Федерації.

Стріловий автокран Зуміліон оснащений потужним та енергоефективним двигуном Steyr, адаптованим до суворих кліматичних та погодних умов нашої країни, що відповідає міжнародним стандартам якості та екологічної безпеки. За відгуками багатьох покупців та автоекспертів, за технічними характеристиками спецтехніка Zoomlion ні в чому не поступається більш дорогим машинам відомих європейських брендів, при цьому за ціною він значно дешевший за аналоги.

У ZTC300V виробник використовує шасі автомобільного типу з колісною формулою 6х4 та трьома мостами. Телескопічна стріла крана складається з п'яти секцій, виконаних із U-подібного сталевого профілю. Її відрізняє відмінна здатність, що несе, відносно невелика вага, висока бічна жорсткість, міцність на вигин і мінімальна деформація на головках секції стріли. Застосування спеціальної системи вбудованих повзунів у конструкції стріли дозволяє більш рівномірно розподіляти вагу та зусилля на всі її секції, за рахунок чого вдається не допустити її критичного вигину та забезпечити високу вантажопідйомність у 30 тонн. За обертання стріли довкола своєї осі (360 градусів) відповідає оригінальна поворотна платформа.

Кабіна оператора автокрана ZTC виконана на базі металевого каркасу. Всі основні елементи керування, РК-дисплей та пристрої сигналізації ОГМ розташовані в її передній та бічній частині. Кабіна відрізняється чудовою оглядовістю, вільним внутрішнім простором, ергономічним компонуванням, безпекою та зручністю експлуатації.

Креслення

Вантажо висотні характеристики автокрану Zoomlion ZTC300Vкреслення автокрану Zoomlion ZTC300V

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран Zoomlion ZTC300V
Порівняти з іншими моделями

Параметр

 

Одиниці вимірювання

Значення

Параметри двигуна

Модель

WP8.3205E51

Номінальна потужінсть

кВт/об/хв

235/2100

Максимальний крутний момент

Нм/об/хв

1300/(1200-1600)

Робочі параметри

Максимальна вантажність

кг

30 000

Максимальний вантажний момент складенної основної стріли

кНм

1142

Максимальний вантажний момент розкладеної основної стріли

кНм

768

Максимальна висота підйому базової стріли (скалденої)

м

11,3

Максимальна висота підйому основної стріли (розклдаеної)

м

42,1

Максимальна висота підйому з гуськом

м

50

Робоча швидкість

Макс. швидкість основної лебідки

м/хв

135

Максимальна швиткість намотування вантажного канату (допоміжна лебідка)

м/хв

120

Час підйому стріли

с

35

Час повного видовження основної телескопічної стріли

с

70

Швидкість повроту стріли

об/хв

0~2,7

Параметри руху

Максимальна транспортна швидкість

км/год

90

Максимально долаємий підйом

%

45

Мінімальний радіус повороту

м

21

Мінімальний кліренс

мм

260

Витрати палива на 100 км

л

29

Вагові праметри

Власна вага машини у транспортному положенні

кг

34500

Спорядженна маса

кг

34370

Навантаження на передню вісь

кг

8000

Навантаження на задню вісь

кг

26500

Розміри

Габаритні розміри (ДхШхВ)

мм

12870x2550x3520

Поздовжній опорний контур

м

5,39

Поперечний опорний контур

м

6,3

Довжина головної стріли

м

10,7~42

Кут підйому основної стріли

°

-2~80

Довжина гуська (подовжувача)

м

8

Кут встановлення гуська

°

0, 15, 30

Особливості

Стріла та механізм телескопування

Стріла цього крана є коробчастою конструкцією, складається з п'яти секцій стріли багатокутного профілю, являє собою коробчасту конструкцію, яка виготовлена з низьколегованої високоміцної листової сталі і відмінною міцністю на вигин. стрілки секції.

За рахунок застосування повзунів та вдосконалення конструкції власна вага стріли знижується та здійснюється розподіл зусиль на секції стріли більш рівномірний, що дозволяє запобігти деформації стріли через нерівномірний розподіл зусиль. Крім того, можна регулювати зазор між сусідніми секціями стріли та уникнути вигину стріли. Швидкість вітру під час роботи крана має перевищувати 14,1 м/с.

Висунення та втягування секцій стріли здійснюються за допомогою двох гідроциліндрів телескопування, канатів висування та канатів втягування. Друга секція стріли висувається і втягується гідроциліндром телескопування I. Третя, четверта і п'ята секції стріли висуваються і синхронно втягуються гідроциліндром телескопування II за допомогою канатів висування і втягування. Механізм телескопування стріли характеризується компактною конструкцією та надійністю роботи. На кожному гідроциліндрі телескопіювання встановлено балансувальний клапан.

Гідравлічна система

Застосовано гідросистему відкритого типу, рукоятки гідроуправління із серводіянням та систему гідравлічного пропорційного управління. На трубопроводах застосовуються протизабруднювальні різьбові з'єднання із затискним кільцем, що забезпечує чистоту та високу надійність роботи гідросистеми. Як силова установка використовується насос змінної продуктивності і два шестерні насоса. Серед них насос змінної продуктивності призначений для роботи механізму головного підйому, механізму допоміжного підйому, механізму підйому стріли, механізму телескопування стріли та механізму підйому кабіни кранівника, а два шестерні насоса призначені для роботи гідросистеми шасі, механізму повороту та системи кондиціювання повітря. Основний насос подає стабілізовану олію у магістралі управління.

На даному крані застосовуються останній напрямний гідророзподільник і насос змінної продуктивності, встановлюються переливні клапани, балансувальні клапани, гідрозамки, гальмівні клапани та інші запобіжні пристрої, що дозволяє запобігти навантаженню масляної магістралі. крана та підвищує надійність та безпеку системи.

Головна та допоміжна лебідка застосовують однакового типу регульовані мотори та однакового типу редуктори. На головній лебідці встановлено обмежувач змотування канату. Вбудований двоступінчастий планетарний редуктор відрізняється компактною конструкцією, малою вагою та високою надійністю. Застосовується високоміцний канат, що не розкручується.

Технічні характеристики високоміцного підйомного каната:

  • Діаметр: φ17 мм
  • Тимчасовий опір дротів розриву: 1870 Н/мм2
  • Довжина каната головної лебідки: 180 м
  • Довжина канату допоміжної лебідки: 110 м

Безпека

Цей кран обладнано автоматичним обмежувачем вантажного моменту (ОГМ). Дисплей та пристрій сигналізації ОГМ встановлені в кабіні кранівника. Коли фактичний вантажний момент досягає 90% від номінального, ОГМ сигналізує світловим сигналом та зумер звучить. Коли фактичний вантажний момент досягає 100% від номінального, сигнал заборони автоматично видається, відповідні механізми відключаються і всі операції, що збільшують вантажний момент, припиняються. На цифровому рідкокристалічному дисплеї показують відношення фактичного вантажного моменту до номінального, кут нахилу стріли, довжина стріли, робочий виліт, фактичне навантаження, номінальне навантаження і т.д. а) покажчик кута нахилу стріли; б) обмежувач висоти підйому гака; в) пристрій запобігання відчепленню вантажу від гака; обмежувач змотування каната; д) пристрій, що сигналізує про перевищення допустимого тиску п'ятої опори; е) двосторонні гідрозамки; ж) балансувальні клапани; з) переливні клапани; і) влаштування захисту крана від небезпечного наближення до лінії електропередачі.

Автокран Zoomlion ZTC300V оснащений комплектними освітлювальними пристроями, обмежувачем вантажного моменту та іншими безпековими пристроями, що забезпечують безпечну та надійну експлуатацію крана, а також можливість роботи крана в нічний час.

Завантажити