Автокран Tadano ATF 130G-5

Компанія "Київспецтех" пропонує до вашої уваги автокран Tadano ATF130G-5. Вседорожній кран Tadano ATF130G-5 має шестисекційну 60-метрову основну стрілу з одним циліндром у системі телескопіювання, що забезпечує витягування стріли на повну довжину за 6,7 хвилин. Відкидний подовжувач довжиною від 10 до 18 м витягується до 32 м може відкидатися як механічно, так і за допомогою гідравліки. Модель 130G може бути оснащена 3,8-метровим подовжувачем вантажопідйомністю 40 т. та іншими опціями за запитом.

Вантажопідйомність
130.00 т.
Довжина стріли
60.00 м.
Кількість секцій стріли
6

Опис

   ATF 130G-5 зазнав детального оновлення відповідно до переходу на Euromot 4/EPA Tier 4f. Нова кабіна водія пропонує покращену кругову оглядовість, якісні ергономічні сидіння, які забезпечують особливо високий довгостроковий комфорт сидіння, і новий багатофункціональний сенсорний екран, який може додатково активуватися за допомогою кнопок або поворотної кнопки, якщо водій вважатиме за потрібне.

   Той самий сенсорний екран додатково розташований у надбудові кабіни – навіть у двох примірниках. Основний дисплей візуалізує зображення, отримане двома камерами, і може легко нахилятися в електронному вигляді, щоб адаптувати його до переважаючих умов освітлення. Додатковий дисплей має додатковий огляд камери і навіть може бути видалений з місця, щоб зробити роботу ще зручнішою. Але це ще не все: для багатьох видів інформації оператор крана може самостійно визначити, на якому екрані повинна відображатися інформація. Таким чином, при необхідності може бути скасована нова додаткова інформація про різні робочі стани крана, наприклад, середня витрата палива, температура масла або рівень гідравлічного масла. Таким чином оператор крана має повний контроль над своїм краном у будь-який момент.

   Крім того, новий ATF 130G-5 має асиметричну функцію управління основою виносної опори, зроблену TADANO, яка допомагає крану досягти ще вищої вантажопідйомності з висунутими на різну довжину опорами. Додатковими стандартними функціями є блоки кондиціонування повітря у надбудові та кабіні водія, а також центральні системи змащення у надбудові та транспортному засобі.

Креслення

креслення автокрану Tadano ATF 130G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 130G-5

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран Tadano ATF 130G-5
Порівняти з іншими моделями
Параметр Показник
Вантажність 130 т.
МІнімальна довжина стріли 12,8 м
Максимальна довжина стріли 60 м
Довжина гуська або подовжувача стріли (опція) 3,8 м - 32 м
Максимальна висота шківа 95 м
Максимальний робочий радіус 72 м
Габарити ДхШхВ 14 849 х 2 750 х 3 974 мм
Колісна база 10х6х10 (опція 10x8x10 )
Опорна база 7,5 м (6,2 м / 5,0 м / 4,1 м / 2,5 м) x 8,03 м
Двигун 6-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 471 LA
Об'єм 12,8 л
Потужність 390 кВт (530 к.с.) при 1700 об/хв
Крутний момент 2600 Н*м при 1 300 об/хв
Охолодження рідинне
Паливний бак 600 л
Бак для присадки AdBlue 40 л
КПП ZF-AS-Tronic 12 AS 2531
Колеса 10 шт. 445/95 R 25 (16.00 R 25)
Швидкість повороту стріли 0 - 1,6 об/хв

Особливості

вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 130G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 130G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 130G-5

Ходова платформа

Рама: Жорстка на скручування та згин зварна конструкція з високоміцної дрібнозернистої сталі. Централізована мастильна система.

Аутригери: Гідравлічна опора в чотирьох точках, включаючи підтримку асиметричної бази аутригерів та автоматичне розпізнавання положення стріли, можливість управління з обох сторін ходової частини та
кабіни на поворотній платформі. Опорна база 7,5 м (6,2 м/5,0 м/4,1 м/2,5 м) x 8,03 м.

Двигун: 6-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 471 LA, (Euromot IV / EPA Tier 4f), з водяне охолодження. Робочий об'єм двигуна 12,8 л потужність 390 кВт (530 л.с.) при 1700 об/хв. Крутний
момент 2460 Н·м при 1300 об/хв. Потужність двигуна згідно з ECE R120.

Паливний бак: 600 л.

Бак для присадки AdBlue: 40 л.

Коробка передач: Головний редуктор ZF-AS-Tronic 12 AS 2531 з вбудованим інтардером, електронно-пневматичним керуванням сухим дисковим зчепленням та повністю автоматичним перемиканням 12 передач переднього та 2 передач заднього ходу. За потреби можливий напівавтоматичний режим (Tip-Tronic) із перемиканням передач вручну.

Роздавальна коробка: 2-ступінчаста коробка роздавання.

Привід: 10 x 6

Осі:

  • 1 вісь: керована, непривідна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.
  • 2 вісь: керована, приводна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.
  • 3 вісь: керована, непривідна.
  • 4 вісь: керована, приводна, з поздовжнім та поперечним блокуванням міжколесного диференціалу
  • 5 вісь: керована, приводна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.

Підвіска осі: Гідропневматична підвіска з регулюванням рівня.

Гальма: Пневматична двомагістральна дискова гальмівна система з електронним індикатором зносу та осушувачем повітря. Гальмо стоянки, що представляє собою гальмівний механізм з пружинним енергоакумулятором, впливає на 2-ю, 4-ту і 5-у осі. Інтардер і моторне гальмо в якості постійного гальма.

Колеса: 10-ті 445/95 R 25 (16.00 R 25).

Рульове керування: Двоконтурне гідравлічне рульове керування ZF-Servocom із резервним насосом кермового управління. Механічне кермо 1 та 2 осями та автоматичне підрулювання 3 та 4
віссю при швидкості до 25 км/год та 5 віссю – до 50 км/год.

Кабіна ходової платформи: Двомісна передня кабіна водія композитної конструкції (металевий лист та скловолокно), безосколкове скло, центральний замок, сидіння з пневматичною підвіскою,
сидіння водія регульоване за багатьма параметрами, з функцією пам'яті та підігрівом), водяний обігрівач, залежить від роботи двигуна, кондиціонер, спікерфон з функцією Bluetooth, багатофункціональний дисплей, камера заднього виду, радіо / CD-плеєр з портом USB, елементи керування та індикації для ходового режиму, функція темпомату/автоматичного гальмування.

Система електроустаткування: 24 вольт пост. струму, 2 акумуляторні батареї, система шини CAN із вбудованою системою CSS для самодіагностики, підсвічування аутригерів. Електроустаткування відповідає стандарту ЄС.

Додаткове обладнання: (за надбавку до ціни) Тягово-зчіпний пристрій, незалежний від роботи двигуна додатковий обігрівач з підігрівом двигуна, привід 10 х 8, ABS, шини 525/80 R 25 (20.5 R 25), запасне колесо, спеціальне лакове покриття та нанесення написів. Інше додаткове обладнання - за запитом.

Поворотна платформа

Рама: Жорстка на скручування зварна конструкція з однорядним сферичним поворотним з'єднанням із зовнішніми зубами, з необмеженим поворотом на 360 °. Централізована мастильна система.

Двигун: 4-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 934 LA, (Euromot IV / EPA Tier 4f), з водяним охолодженням. Безступінчасте регулювання оборотів у вигляді педалі. Робочий об'єм двигуна 5,1 л, потужність 129 кВт (175 л.с.) при 2200 об/хв. Крутний момент 750 Н·м при 1200-1600 об/хв. Потужність двигуна згідно з ECE R120.

Паливний бак: 250 л.

Бак для присадки AdBlue: 19 л.

Гідравлічна система: Дизельно-гідравлічна з 3-контурним гідроагрегатом, 1 аксіально-поршневий насос подвійної дії (з електрогідравлічною регулюванням), 1 аксіально-поршневий насос одинарного
дії та 1 шестеренний насос, масляний радіатор.

Система управління: Два 4-сторонні хрестові важеля керування з попереднім електричним регулюванням. Телескопічна стріла: Шестисекційна телескопічна стріла з високоміцної дрібнозернистої сталі, включає основну секцію стріли та 5 телескопічних секцій, 1 телескопічний циліндр, висувається гідравлічним способом у міру створення навантаження. Довжина 12,8 м – 60,0 м. Роликова обойма з 6-ма канатними шківами.

Механізм зміни підйому стріли: Диференціальний циліндр зі змонтованим на ньому запірним клапаном спускового гальма.

Підйомний механізм: Аксіально-поршневий двигун із змінним робочим об'ємом, барабан підйомного механізму із вбудованим планетарним редуктором і пружинним гідравлічним багатодисковим гальмом
з вбудованим механізмом вільного ходу під час підйому. Сигналізатор обертання барабана лебідки. Підйомний трос з гальмівним пристроєм 'Super-Stop'.

Поворотний механізм: Аксіально-поршневий двигун з постійним робочим об'ємом, триступінчастий планетарний редуктор з гальмом стоянки. Гідравлічний контур, що працює за розімкнутою схемою, з
схемою включення поворотного механізму Безступінчаста зміна швидкості обертання, 0 – 1,6 об/хв.

Противага: Загальна вага 42,4 т, складова. Управління здійснюється з кабіни на поворотній платформі.

Кабіна на поворотній платформі: Простора кабіна крана композитної конструкції (метал і пластик), скління тонованим безосколочним склом, відкидне робоче місце з регульованим по висоті сидінням
водія з механічним амортизатором та підігрівом, незалежний від роботи двигуна додатковий обігрівач з підігрівом двигуна, кондиціонер, радіо / CD-плеєр, елементи керування та індикації для режиму крана. Управління висуванням аутригерів та переміщенням крана по робочому майданчику.

Система електроустаткування: 24 вольт пост. струму, 2 акумуляторні батареї.

Пристрої безпеки: Регулятор підйому 'Lift Adjuster’, електронний обмежувач моменту навантаження (LMB) з подачею розпізнавальних світлових сигналів, обмежувач зони повороту та робочої зони з функцією повільної зупинки 'Slow-Stop', кінцевий вимикач лебідки, клапани безпеки на випадок пошкодження гідравлічних трубок та шлангів.

Додаткове обладнання: (за надбавку до ціни) подовження стріли 1 м + 2,8 м до 1 м + 31 м, на вибір регулятор кута повороту 0°, 20° та 40° або гідравлічний регулятор 0 ° - 40 °, подовжувач стріли HTLJ від 1,6 м + 7,4 м до 1,6 м + 17,4 м (гідравлічна зміна кута та телескопування 5° - 60°), гакова підвіска 10 т, гакові обойми від 32 т до 160 т, 2-а підйомна лебідка, додатковий масляний радіатор, спеціальне лакове покриття та нанесення написів, індикатор опорного зусилля Інше додаткове обладнання – за запитом.