Автокран Tadano ATF 100G-4

Компанія "Київспецтех" пропонує до вашої уваги автокран Tadano ATF 100G4. Універсальні крани Tadano мають високу ефективність та маневреність, ідеально підходять як для дорожніх, так і позашляхових будівельних і промислових проектів. Всюдихідні крани можуть діставатися до важкодоступних робочих місць завдяки керуванню всіма колесами.

Вантажопідйомність
100.00 т.
Довжина стріли
51.00 м.
Кількість секцій стріли
6

Опис

     ATF 100G-4 має 12 варіантів противаги, що в свою чергу значно полегшує роботу, завдяки 12 варіантам противаги в вас є великий вибір додаткового обладнання, яке ви хочете взяти з собою на кран в межах допустимого навантаження на вісь. Неважливо, ви вибираєте 7,6 т противаги без стріли або 6 т противаги в поєднанні з 18 м стрілою - і те, і інше - не проблема для ATF 100G-4 при максимальному навантаженні на вісь 12 т.
     Ще одним важливим моментом у плані гнучкості є нова функція Asymmetrical Outrigger Base Control, яка допомагає покращити вантажність ATF 100G-4, за умов не достатнього простору для висування аутригерів по довжині. У цьому процесі довжина всіх чотирьох виносних опор визначається автоматично за допомогою датчиків довжини, а положення надбудови визначається кутом повороту. Згодом обидві цифри передаються в систему керування краном, яка вивільняє максимально можливу вантажопідйомність для кожного окремого сектора виносних опор.

Креслення

креслення автокрану Tadano ATF 100G-4вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 100G-4

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран Tadano ATF 100G-4
Порівняти з іншими моделями
Параметр Показник
Вантажність 100 т.
Мінімальна довжина стріли 11,1 м
Максимальна довжина стріли 51,2 м
Довжина гусака (подовжувач стріли) 1.7 м. / 10 м. / 18 м
Максимальна висота шківа 72,5 м
Максимальний робочий радіус 58 м
Габарити ДхШхВ 13 051 х 2 750 х 3 925 мм
Колісна база 8х6х8 (опція 8x8x8 )
Опорна база 7,2 м (6,0 м / 5,0 м) x 8,54 м
Двигун 6-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 470 LA
Об'єм 10,7 л
Потужність 320 кВт (435 к.с.) при 1700 об/хв
Крутний момент 2100 Н*м при 1 300 об/хв
Охолодження рідинне
Паливний бак 400 л
Бак для присадки AdBlue 40 л
КПП ZF-AS-Tronic 12 AS 2531
Колеса 8 шт. 445/95 R 25 (16.00 R 25)
Швидкість повороту стріли 0 - 2 об/хв

Особливості

вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 100G-4вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 100G-4вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 100G-4

Ходова платформа

Рама: Жорстка на скручування та згин зварна конструкція з високоміцної дрібнозернистої сталі. Централізована мастильна система.

Аутригери: Гідравлічна опора в чотирьох точках, включаючи підтримку асиметричної бази аутригерів та автоматичне розпізнавання положення стріли, можливість управління з обох сторін ходової частини та
кабіни на поворотній платформі.

Опорна база: 7,2м (6,0м/5,0м) x 8,54м.

Двигун:

 • 6-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 470 LA, (Euromot IV / EPA Tier 4f), з водяним охолодженням.
 • робочий об'єм двигуна 10,7 л,
 • потужність 320 кВт (435 к.с.) при 1700 об/хв.
 • крутний момент 2100 Н·м при 1300 об/хв.
 • потужність двигуна згідно ECE R 120.
 • паливний бак: 400 л.
 • бак для присадки AdBlue: 40 л.

Коробка передач: Головний редуктор ZF-AS-Tronic 12 AS 2531 з вбудованим інтардером, електронно-пневматичним керуванням сухим дисковим зчепленням та повністю автоматичним перемиканням 12 передач переднього та 2 передач заднього ходу. За потреби можливий напівавтоматичний режим (Tip-Tronic) із перемиканням передач вручну.

Роздавальна коробка: 2-ступінчаста коробка.

Привід: 8 х 6

Осі:

 • 1-а вісь: керована, непривідна.
 • 2-а вісь: керована, приводна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.
 • 3-я вісь: керована, приводна, з поздовжнім та поперечним блокуванням міжколісного диференціалу
 • 4-а вісь: керована, приводна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.


Підвіска осі: Гідропневматична підвіска з регулюванням рівня.

Гальма: Пневматична двомагістральна дискова гальмівна система з антиблокувальною системою ABS. Гальмо стоянки, що представляє собою гальмівний механізм із пружинним енергоакумулятором, впливає на 2-у, 3-тю та 4-ту осі. Інтардер та моторне гальмо в якості постійного гальма.

Колеса: 8 шт. 445/95 R 25 (16.00 R 25)

Рульове керування: Двоконтурне гідравлічне кермо ZF-Servocom. Механічне рульове управління 1-ї та 2-ї осями та автоматичне підрулювання 4-ю віссю при швидкості до 25 км/год з електрогідравлічним сервопідсилювачем та резервним насосом кермового керування. Можливе рульове керування всіма осями. Гідростатичне керування всіма осями з кабіни на поворотній платформі.

Кабіна ходової платформи: Двомісна передня кабіна водія композитної конструкції (металевий лист та скловолокно), безосколкове скло, сидіння з пневматичною підвіскою (сидіння водія з підігрівом), кондиціонер, водяний обігрівач, що залежить від роботи двигуна, кондиціонер, радіоприймач / CD-плеєр, елементи керування та індикації для ходового режиму, функція термостату/автоматичного гальмування.

Система електроустаткування:

 • 24 вольт пост. струму,2 акумуляторні батареї, підсвічування аутригерів.
 • електроустаткування відповідає стандарту ЄС.

Додаткове обладнання: (за надбавку до ціни)
Тягово-зчіпний пристрій, незалежний від роботи двигуна, додатковий обігрівач з підігрівом двигуна, привід 8 х 8, шини 525/80 R 25 (20.5 R 25), запасне колесо, спеціальне лакове покриття та нанесення напису.
Інше додаткове обладнання – на запит.

Повротна платформа

Рама: Жорстка на скручування зварна конструкція з однорядним сферичним поворотним з'єднанням із зовнішніми зубами, з необмеженим поворотом на 360 °. Централізована мастильна система.

Двигун:

 • 4-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 934 LA, (Euromot IV / EPA Tier 4f), із водяним охолодженням.
 • безступінчасте регулювання оборотів у вигляді педалі.
 • робочий об'єм двигуна 5,1 л, потужність 129 кВт (175 л.с.) при 2200 об/хв.
 • крутний момент 750 Н·м при 1200 - 1600 об / хв.
 • потужність двигуна згідно ECE R 120.

Паливнийбак: 220 л.

Бак для присадки AdBlue: 19 л.

Гідравлічна система: Дизельно-гідравлічна з 3-контурним гідроагрегатом, 1 аксіально-поршневий насос подвійної дії (з електрогідравлічною регулюванням), 1 аксіально-поршневий насос одинарного
дії та 2 шестеренні насоси, масляний радіатор. Система управління: Два 4-сторонні хрестові важелі управління з попереднім електричним регулюванням.

Телескопічна стріла:

 • Шести секційна телескопічна стріла з високоміцної дрібнозернистої сталі,
 • включає основну секцію стріли та 5 телескопічнихсекцій, 1 телескопічний циліндр, висувається гідравлічним способом у міру створення навантаження.
 • Довжина 11,1 м – 51,2 м.
 • Роликова обойма з 7 канатними шківами.

Механізм зміни підйому стріли:

 • Диференціальний циліндр із змонтованим на ньому клапаном спускного гальма.

Підйомний механізм: Аксіально-поршневий двигун з постійним робочим об'ємом, барабан підйомного механізму із вбудованою планетарною коробкою передач і пружинним гідравлічним багатодисковим гальмом з вбудованим механізмом вільного ходу під час підйому, сигналізатор обертання барабана лебідки, підйомний трос з гальмівним пристроєм 'Super-Stop'.

Поворотний механізм: Аксіально-поршневий двигун з постійним робочим об'ємом, двоступінчаста планетарна коробка передач з ножним робочим гальмом та механізм блокування. Безступінчаста зміна швидкості обертання, 0 – 2 об/хв.

Противага: Стандартна, 6 т, секційна. Управління здійснюється з кабіни на поворотній
платформі.

Кабіна на поворотній платформі: Простора кабіна крана композитної конструкції (метал і пластик), скління тонованим безосколочним склом, відкидне робоче місце з регульованим по висоті сидінням водія з механічним амортизатором та підігрівом, незалежний від роботи двигуна водяний обігрівач з підігрівом двигуна, кондиціонер, радіо / CD-плеєр, елементи керування та індикації для режиму роботи крана, керування рухами поворотної платформи та висунення аутригерів.

Система електроустаткування: 24 вольт пост. струму, 2 акумуляторні батареї.

Пристрої безпеки: Електронний обмежувач моменту навантаження (LMB) з подачею розпізнавальних світлових сигналів, обмежувач зони повороту та робочої зони з функцією повільної зупинки 'Slow-Stop', кінцевий вимикач лебідки, клапани безпеки на випадок пошкодження гідравлічних трубок та шлангів.

Додаткове обладнання: (за надбавку до ціни) Регулятор підйому 'Lift Adjuster', подовження стріли 1 м + 9 м / 1 м + 17 м, на вибір регулятор кута повороту 0°, 20 ° і 40 ° або гідравлічний регулятор 0 ° - 40 °, гусак для важких вантажів 0,4 м + 1,3 м, додаткова противага 20,5 т, різні гакові обойми, 2-й підйомний механізм, додатковий масляний радіатор, спеціальне лакування та нанесення написів. інше додаткове обладнання – на запит.