Вакуумна машина КО-522М на базі МАЗ-4371

Вакуумна машина використовується виключно для очищення, і слід знати, що допускається відкачування та транспортування тільки відходів, що біорозкладаються. Заповнення цистерни вмістом, до складу якого входять особливо небезпечні вибухові та горючі речовини, заборонено.

Об`єм цистерни
5.00 м куб.
Продуктивність вакуумного насосу
360 м³/год.
Глибина викачки ями
4.50 м
Menu

Креслення

креслення

4356ен

34567шгнропм

Опис

Вакуумні машини КО-522М призначені для роботи з негорючими рідкими відходами, що не містять вибухових речовин. Машини здійснюють вакуумне очищення вигрібних ям та каналізаційних колодязів, транспортують рідкі відходи до місць їх утилізації. Випорожнення цистерн від рідких відходів здійснюється або вакуумним насосом під тиском, або самопливом.

Принцип роботи вакуумної машини

За рахунок насоса створюється необхідний вакуум у цистерні, і через трубопровід відбувається захоплення рідини. Цистерна наповнюється до тих пір, поки не буде досягнутий максимальний рівень.

При досягненні рівня подається звуковий сигнал, і насос автоматично зупиняється. Автоматичну зупинку забезпечує сигнально-запобіжний пристрій – в бочці є спеціальний датчик рівня. Злив вмісту бочки відбувається самопливом. Заборний рукав з’єднується з системою (прийомним люком) за допомогою накидної гайки, на іншому кінці шланга присутній металевий наконечник, який опускається у водойму або вигрібну яму.

Вакуумний насос КО-522М

Вакуумний насос КО-522М для асенізатора є новим, удосконаленим з конструктивної точки зору пристроєм. В даному випадку підшипники змащують консистентним мастилом. У старих модифікаціях мастило було спільним і для робочої камери, і для підшипників.

Діапазон робочих температур вакуумного насоса КО-522 становить від мінус 20 до плюс 40 градусів. Нижні межі температурного режиму визначаються в'язкістю олії при мінімальних значеннях. Монтується пристрій на асенізатор з правого боку, на раму. Для встановлення вибирають місце за кабіною шасі.

Вакуумний насос КО-522 для асенізаторської машини складається з чавунного ребристого корпусу. З двох сторін він закривається кришками (задньої та передньої). Вакуумний насос КО-522.02.01.100 має в своєму розпорядженні ротор. Він, у свою чергу, обертається на двох шарикопідшипниках, вбудованих у кришку корпусу. У пазах ротора монтуються текстопластові лопатки, завдяки чому можна значно збільшити ресурсний потенціал пристрою.

Можливі несправності насосу та їх усунення

Вакуумний насос КО-522М

Фото і відео
Технічні характеристики
Вакуумна машина КО-522М на базі МАЗ-4371
Порівняти з іншими моделями
Параметр Показник
Потужність, що споживається 6,0 +- 0,6 кВт
Продуктивність 240,0 +- 20,6 м3/год
Частота обертання ротора 1450 об/хв
Максимальне розрідження, що створює насосом 0,085 мПа.
Робочий тиск, не більше 0,05 мПа.
Маса 75 кг.
Час безперевної роботи, год, не більше  1

 

Характеристика

Показник

Базове шасі

МАЗ-4371    

Модель двигуна

Weichai WP4.1NQ190E50

Потужність двигуна

185 л. с.

Місткість цистерни                  

5 м3

Глибина ями, що очищається

4 м.

Продуктивність вакуум-насосу

360 м3/год

Максимальне розрідження в цистерні

0,08 МПа.

Час наповнення цистерни

5 хв.

Повна маса

10100 кг.

Габаритні розміри

- Довжина

6600 мм.

- Ширина

2500 мм.

- Висота

3100 мм.