Автокран КС-45729-С-02

Вантажопідйомність: 20 т. Висота підйому: 21,7 м.  Кількість секцій стріли: 3 Призначений для виконання вантажно-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт на розосереджених об'єктах.

Вантажопідйомність
20.00 т.
Довжина стріли
21.70 м.
Кількість секцій стріли
3

Кран автомобільний КС-45729-С-02, вантажопідйомністю 20 тонн. Крани автомобільні КС-45729-С-0 на шасі екологічного рівня «Євро-5» призначені для виконання вантажно-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт c звичайними вантажами на розосереджених об'єктах. Привід кранової установки здійснюється за допомогою аксіально-поршневого насоса, який приводиться в обертання двигуном базового автомобіля через коробку передач і додаткову коробку відбору потужності. 

Гідравлічна система кранової установки забезпечує плавне керування всіма механізмами з широким діапазоном швидкостей робочих операцій, а також можливість одночасного поєднання декількох кранових операцій. У ГІДРОУСТАТКУВАННЯ крана, лебідки та механізмі повороту застосовані комплектуючі провідних світових виробників. Нижня рама коробчатого перетину з похилими гідравлічними висувними виносними опорами. Рама поворотна - із заднім розташуванням механізму повороту виробництва Bonfigliolli (Італія).  Трьохсекційна стріла довжиною 8,5 -21,7 м. у утягненому положенні забезпечує крану компактність і маневреність при переїздах, а в розсунутому - велику робочу зону і велику висоту переміщення вантажу при роботі. Робоча зона автокрана 3600. Лебідки механізму підйому і повороту - планетарного типу з дисковими гальмами, що відповідає найсучаснішим вимогам, що пред'являються до вантажопідіймальних кранів. Редуктора лебідки і механізму повороту виробництва світового лідера в даній області-Bonfigliolli (Італія). 

Кабіна машиніста нової конструкції і сучасного дизайну комфортабельна і має великий внутрішній об'єм. Круговий скління забезпечує відмінну видимість робочої зони при будь-яких довжинах стріли і будь-якого кута нахилу стріли. Застосування сучасних матеріалів сприяє поліпшенню тепло- і шумоізоляції. Для обігріву кабіни використовується автономний дизельний обігрівач «Планар». На вимогу замовника встановлюються опалювачі AIRTRONIC і Webasto. Безпечну роботу крана забезпечує комплекс приладів і пристроїв, в тому числі мікропроцесорний обмежувач навантаження ОНК-160С з цифровою індикацією параметрів в кабіні машиніста.

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран КС-45729-С-02
Порівняти з іншими моделями

нецука

Параметр

Показник

Колісна формула

4х2

Вантажопідйомність:

 

Максимальна

20,0 т.

Мінімальна

0,9 т.

Максимальний вантажний момент

64,0 тм.

Довжина стріли

8,5-21,7 м.

Висота підйому максимальна

21,0 м.

Висота підйому при максимальному вильоті

6,2 м.

Глибина опускання

3,0 м.

Виліт:

 

Максимальний

19,0 м.

Мінімальний

3,0 м.

Максимальна маса вантажу, допустима для телескопування в межах стріли

вантажний характеристики, але не більше 6,0 т.

Швидкість підйому (опускання) вантажу

 

Номінальна

7,0 м / хв 

Посадки

0,4 м / хв 

Частота обертання

 

Максимальна

1,2 об / хв:

Мінімальна

0,4 об / хв:

Швидкість пересування

60 км / год

Размер опорного контура

 

Уздовж х поперек осі шасі

6,15 (5,8) х 5,8 м.

Габаритні розміри в транспортному положенні

 

Довжина 

10320 мм.

Ширина   

2500 мм.

Висота

3625 мм.

Повна маса

18,0 т.

Завантажити