Новий колісний трактор FT354HXSC з кабіною

Трициліндровий дизельний двигун з водяним охолодженням, стартерний запуск, двошвидкісний ВОМ, комфортабельна кабіна з обігрівом.

Бренд
Lovol
Потужність двигуна
45 к.с.
Menu

Трактор Foton FT354HXSC з кабіною — модель на 35 к.с.

Ця модель вирізняється хорошим поєднанням продуктивності, ефективності та споживання палива. Варта уваги надійність і міцність конструкції, безвідмовне функціонування у будь-який час року в умовах клімату України, легкий запуск при будь-якому температурному режимі і елементарне обслуговування.

Трактор Foton FT354HXSC з кабіною — це модель з універсальними можливостями та відмінними характеристиками прохідності. За рахунок підсиленного механізму вузла зчеплення, вантажопідйомності механізму в 550.00 кг, є можливість агрегатувати навісні знаряддя різного принципу дії, пристрої, робочої ширини і ваги.

Збільшений до 290.00 мм кліренс дозволяє обробляти на будь-якому етапі вирощування просапні культури з різною шириною міжрядь без пошкодження рослин. Цьому ж сприяє і регульована ширина колії в діапазоні до 1520.00 мм.

Міні-трактор Foton (Фотон) оснащується ВВП на 540/1000 об./хв. Це - універсальний агрегат, з яким можна агрегатувати широкий спектр навісок.

Потенціалу потужності в 35 к.с. досить для того, щоб ефективно і з високою швидкістю обробляти городи, поля, сади та ділянки іншого призначення. Застосування мінітрактора Foton (Фотон) доцільно не тільки в підготовчий період і при догляді за різними культурами, а й на етапі збору врожаю, прибирання території після завершення посівного сезону. За допомогою такої спецтехніки можна якісно очищати прибудинкову територію і дороги дворів від сміття, опалого листя, бруду, снігу.

 

Універсальність трактора Foton (Фотон) обумовлена за рахунок наступних технічних характеристик:

·        Потужність 35 к.с чи 25.70 кВт забезпечує 4-х циліндровий дизельний двигун популярної моделі 4L22BT. Охолодження здійснюється за допомогою системи з примусовою циркуляцією рідини. Це забезпечує хороший робочий ресурс двигуна і всієї машини, стабільність крутного моменту і тягового зусилля при навантаженнях різного ступеня інтенсивності.

·        Привід  — 4x4 (повний привiд). Блокування диференціала: немає.

·        Вал Відбору Потужності (ВВП) здійснює 540/1000 обертів за хвилину.

·        Коробка передач - механічна, (4х2)+(4х2).

·        Колісна база трактора - це передні шини розміром 6.50-16 і задні — 11.20-24. Протектор досить глибокий для легкого руху на різних ґрунтах, на нерівномірному рельєфі. Для захисту оператора від попадання бруду на робоче місце на передніх крилах встановлені гумові бризковики.

·        Паливний бак на 38.00 літрів виключає необхідність частої дозаправки під час виконання робіт.

·        Для комфортного управління та контролю над технічним станом мінітрактора є панель управління з усіма необхідними датчиками (температури, тиску і рівня масла, сили струму, тахометр, лічильник годин), ближній і дальнє світло передніх і задніх фар, покажчики поворотів.

 

Технічні характеристики
Новий колісний трактор FT354HXSC з кабіною
Порівняти з іншими моделями

 

Муфта зчеплення

суха дводискова

 

Кількість передач вперед / назад

(4х2)+(4х2)

 

Реверс

з реверсом

 

Блокування диференціала

немає

 

Гальмівна система

Дискові гальма в масляній ванні

 

Привiд блокування диференцiала:

Механічний

 

Колiя переднiх колес, (max)

1290

мм

Колія передніх коліс, (max)

1390

мм

Дорожній просвіт

290

мм

Колісна база

1790

мм

Колія задніх коліс, (min)

1155

мм

Колія задніх коліс, (max)

1520

мм

Розмір шин передніх

6.50-16

 

Розмір шин задніх

11.20-24

 

Швидкість руху, вперед

2,23

км / год

Швидкість руху, назад

10,29

км / год

Радіус розвороту без гальма

375

м

Радiус розвороту з гальмом на 1 колесо

3

м