Сітчастий контейнер для складу

Палетні контейнери використовують для зберігання і транспортування різноманітних за габаритом вантажів, а також під час палетного зберігання на складі.

Ціна:
18 000грн
17 500грн
Матеріал
метал
Стан
новий
Menu

Контейнер палетний сітчастий виробляється на базі міжнародних стандартів. При створенні каркаса застосовуються профільні труби. Це якісні матеріали, що виготовляються з вуглецевої сталі. Для них властива довговічність і міцність. Труби з квадратним перетином ідеально підходять для створення надійних металевих конструкцій. Вони витримують високі навантаження і відрізняються стійкістю до механічних пошкоджень. Перед тим, як сітчастий контейнер купити, потрібно визначитися з матеріалом бічної обшивки. Ми пропонуємо два варіанти на вибір:

Сітка - металева решітка виготовляється з міцного матеріалу. Через комірки добре видно товар, розміщений у контейнері. Тому на пошуки певної продукції не потрібно витрачати багато часу;

профільований лист - сучасний матеріал, який часто використовують при виготовленні огорож, контейнерів для складів. До його основних переваг належить невисока ціна, стійкість до несприятливих зовнішніх факторів, тривалий період експлуатації.
 

При виготовленні контейнерів сітчастих використовується суцільний металевий лист. Це надійна основа, яка витримує певні навантаження. Залежно від запитів клієнта, мінімальне навантаження може становити 200 кг, а максимальне - 1500 кг. Такий параметр обов'язково обговорюється перед початком виробничого процесу. Тому готові ґратчасті контейнери відповідають заявленим вимогам. Оформлення та кількість воріт - ще один важливий параметр. Його беруть до уваги під час виготовлення сітчастого контейнера. Відкидні стулки забезпечують прямий доступ до товару, розташованого всередині конструкції. Вони легко відкриваються і закриваються. Тому процес експлуатації максимально спрощується.

 

Фото і відео
Технічні характеристики
Сітчастий контейнер для складу
Порівняти з іншими моделями

Характеристики та опис

Висота

1500

Ширина

800

Довжина

1200

Сітка

50х50

Каркас

Профільна труба

чертеж