СИЛОСНІ ВИЛА

Силосні вила забезпечують розподіл подрібненої скошеної маси шаром 10-30 см в процесі закладки сінажу. При цьому відбувається рівномірний розподіл маси: навантажувач, рухаючись по схилу силосної ями, розподіляє масу потрібним шаром. Потім вила обертаються зубами вниз і навантажувач з’їжджає назад, розподіляючи масу додатково.

Ціна:
89 000грн
  • Силосні вила прискорюють процес закладки, що дозволяє зменшити витрати на пальне та ремонти. Висока упорна рамка і значна довжина зубів дозволяє збільшити обсяг маси, яка розподіляється за один прохід навантажувача, у порівнянні з використанням ковша. При цьому зменшується навантаження за рахунок рівномірного просипу маси між зубів вил в процесі розподілу, а також рівномірний рух навантажувача без пробуксовки коліс.
  • Призначені спеціально для сільськогосподарських колісних навантажувачів і ідеально підходять для великих господарств, яким потрібна висока продуктивність і вироблення в пікові періоди заготівлі кормів. Силосні вила забезпечують розподіл подрібненої скошеної маси шаром 10-30 см в процесі закладки сінажу. При цьому відбувається рівномірний розподіл маси: навантажувач, рухаючись по схилу силосної ями, розподіляє масу потрібним шаром. Потім вила обертаються зубами вниз і навантажувач з’їжджає назад, розподіляючи масу додатково.
Фото і відео
Технічні характеристики
СИЛОСНІ ВИЛА
Порівняти з іншими моделями

Параметр

Показник

Одиниці вимірювання

ШИРИНА/ВИСОТА/ГЛИБИНА

3020/1410/1400

мм

МАСА

595

кг

ЗУБИ ІЗ ПРУЖИННОЇ СТАЛІ ДІАМЕТРОМ

40

мм

ЗУБИ ІЗ ПРУЖИННОЇ СТАЛІ ДОВЖИНОЮ

1200,800

мм