Рулонний захват RZ-18 на рамку EURO

Рулонний захват RZ-18 для рулонних тюків в плівці для фронтального навантажувача діаметром від 0,9 м до 1,8 м і вагою до 800 кг. на фото і відео рулон діаметром 1,3 м, вагою 490 кг.

Призначення
комунальне
Menu

Опис

Рулонний захват RZ-18 для рулонних тюків в плівці для фронтального навантажувача. Оснащений стандартизованої системою швидкого кріплення EURO. Розрахований для рулонів діаметром від 0,9 м до 1,8 м і вагою до 800 кг. на фото і відео рулон діаметром 1,3 м, вагою 490 кг.

Рулонний захват виконаний з високоякісного металу, який є стійким до ударів і перепадів температур. Такий захват оснащений системою швидкого кріплення європейського типу EURO, що дозволяє швидко і безпечно міняти його на будь-якій іншій рулонний захват або ж іншу додаткову установку. Рулонний захват безпосередньо призначений для захвату і перенесення рулонів або предметів циліндричної форми. Допустимий розмір рулону для захвату становить в діаметрі 0,9 м – 1,8 м. Максимальна вага, який зможе підняти рулонний захват – 800 кг. Рулонний захват буде особливо корисним для роботи в полі, збору тюків силосу або сіна. Ми можемо гарантувати Вам якість і довголітню службу цього рулонного захвату.

Фото і відео
Технічні характеристики
Рулонний захват RZ-18 на рамку EURO
Порівняти з іншими моделями

Параметр

Показник

Рулонний захват RZ-18 для рулонних тюків в плівці для фронтального навантажувача

+

Оснащений стандартизованої системою швидкого кріплення EURO

+

Розрахований для рулонів діаметром

від 0,9 м до 1,8 м і вагою до 800 кг +

Довжина/Ширина/Висота

1350/1250/700 мм.

Маса

155 кг.

Завантажити