Кранова стріла MANITOU

Кранова стріла MANITOU призначена для того, щоб збільшити можливості Вашого навантажувача. В основному, кранова стріла MANITOU потрібна для виконання робіт з підвішеними вантажами. Кранова стріла MANITOU має два гака, щоб мати можливість вирішувати різноманітні завдання на будівельних майданчиках або ж в промисловості.

Ціна:
29 000грн
Призначення
комунальне

Кранова стріла потрібна для того, щоб досягти значно більшої гнучкості під час виконання щоденних робіт. Гаки мають різні характеристики, розглянемо кожен окремо. Перший гак має вантажопідйомність 4000 кг на 730 мм. Другий гак має вантажопідйомність 1200 кг на 2725 мм. Маса стріли становить 210 кг.

Кранова стріла MANITOU виготовлена ​​з найкращих матеріалів, слідуючи всім технічним умовам. Ми можемо засвідчити Вас в тому, що наша кранова стріла має міцне кріплення, хорошу працездатність і прослужить Вам довгі роки. Кранова стріла MANITOU також може бути адаптована під інші телескопічні навантажувачі, такі як JCB, Bobсat, NewHolland, Claas, Merlo, Dieci, Faresin. Кранова стріла MANITOU призначена для того, щоб збільшити можливості Вашого навантажувача. В основному, кранова стріла MANITOU потрібна для виконання робіт з підвішеними вантажами. Кранова стріла MANITOU має два гака, щоб мати можливість вирішувати різноманітні завдання на будівельних майданчиках або ж в промисловості.

Фото і відео
Технічні характеристики
Кранова стріла MANITOU
Порівняти з іншими моделями
  • Довжина/Ширина/Висота – 2900/800/450

  • Маса 190 кг.