ГАК ВАНТАЖОПІДЙОМНИЙ НА РАМКУ EURO

Такий гак призначений саме для перенесення важких предметів. Можна з упевненістю сказати, що такий гак для підйому вантажу допоможе Вам добре і швидко виконати роботу.

Ціна:
12 000грн
Призначення
комунальне
Menu

      Гак для підйому вантажу оснащений стандартизованої системою кріплення європейського типу, що дозволяє йому використовуватися як універсальний гак до будь-яких навантажувачів з рамкою. Висока вантажопідйомність гака – 1,2 тонни досягнута шляхом спеціального проектування і вибору найбільш міцних матеріалів для його виготовлення.

     Крюк для підйому вантажу також є швидко знімним, адже система кріплення EURO має особливість в простоті приєднання. Конструкція гака дуже добре продумана і виготовлена ​​з найякісніших матеріалів, які забезпечать гарне виконання робіт і тривалий термін служби.

     За рахунок того, що гак для підйому вантажу має велику вантажопідйомність, ним набагато простіше управляти. Такий гак призначений саме для перенесення важких предметів. Можна з упевненістю сказати, що такий гак для підйому вантажу допоможе Вам добре і швидко виконати роботу.

Технічні характеристики
ГАК ВАНТАЖОПІДЙОМНИЙ НА РАМКУ EURO
Порівняти з іншими моделями
  • система кріплення – ЕURO;
  • вантажопідйомність 1200 кг.