Гак для контейнерів (біг-бегів) на рамку EURO

Можна з упевненістю сказати, що такий гак для контейнерів допоможе Вам добре і швидко перенести важкі предмети з місця на місце.

Призначення
комунальне
Menu

Опис

Гак для контейнерів (Біг-Бегів) на рамку Euro оснащений стандартизованої системою кріплення європейського типу, що дозволяє йому використовуватися як універсальний гак до будь-яких навантажувачів з рамкою Euro. Висока вантажопідйомність гака – 1,2 тонни досягнута шляхом спеціального проектування і вибору найбільш міцних матеріалів для його виготовлення.

Гак для контейнерів також є швидко знімним, адже система кріплення Euro дозволяє виконувати просте зняття та установку. Конструкція гака дуже добре продумана і виготовлена ​​з найякісніших матеріалів, які забезпечать гарне виконання робіт і тривалий термін служби.

За рахунок того, що гак для контейнерів обладнаний ще й вухом для кріплення обертового гака-вертлюга, його можна використовувати також для перенесення інших важких предметів. Можна з упевненістю сказати, що такий гак для контейнерів допоможе Вам добре і швидко перенести важкі предмети з місця на місце.

Фото і відео
Технічні характеристики
Гак для контейнерів (біг-бегів) на рамку EURO
Порівняти з іншими моделями

Параметр

Показник

Стандартизована система швидкого кріплення Euro

 

+

Висота гака від низу Euro-рамки

1.5 м. 

Вантажопідйомність

1.2 т.

Довжина/Ширина/Висота

1750/910/910 мм.

Маса

90 кг.

Завантажити