Подрібнювач гілок PG-120BD-KP

Подрібнювач гілок моделі PG-120BD-КP здатний перерубати гілки м’якої породи діаметром до 12 см, гілки твердої породи діаметром до 10 см., та (плоского матеріалу) ламелей та рейок, які зможе подробити PG-120BD-КP складає 6 см.

Призначення
лісове

Опис 

  1. https://palche.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/kanistra.png бензиновий

  2. Діаметр деревини до 120мм

  3. Гарантійний термін 3 роки

          Подрібнювач гілок моделі PG-120BD-КP здатний перерубати гілки м’якої породи діаметром до 12 см,  гілки твердої породи діаметром до 10 см., та (плоского матеріалу) ламелей та рейок, які зможе подробити PG-120BD-КP складає 6 см.

ясвііакперпим

Подрібнювач гілок моделі PG-120BD-КP працює від бензинового двигуна, потужністю 16 к.с, що в сумі дає 10 м³ готової продукції за годину. Витрати палива (А-92) складають до 800г/год. На подрібнювачі серії КP встановлена транспортувальна стрічка, за допомогою якої подрібнена сировина може подаватись на висоту до 3 метрів відразу на причіп, або кузов вантажного автомобіля, трактора, або в спеціальний контейнер, це дозволяє скоротити час завантаження та кількість персоналу.

Агрегати серії PG оснащені циліндричною системою різання і трьома типами приводів. Конфігурації з шести ножів приділяється особлива увага при розробці конструкцій подрібнювачів, так як вони є основним робочим елементом подрібнювачів і на них приходить ударне навантаження. До того ж сталеві ножі термічно оброблюють задля надання їм міцності, а для безпечної експлуатації вони закриті елементами подрібнювача.

цвуіавкпми

Слід зауважити, що показник продуктивності залежить від діаметру, породи, вологості, якості сировини, та кількості персоналу залученого до роботи.

Подрібнювачі гілок можуть використовуватися:

  • лісовими господарствами,

  • комунальними службами,

  • фермерськими господарствами,

  • сільськими, міськими радами.

Фото і відео
Технічні характеристики
Подрібнювач гілок PG-120BD-KP
Порівняти з іншими моделями

PG-120BD-KP

Параметр

Показник

Одиниці вимірювання

Габаритні розміри і масові характеристики

Довжина

321

см

Ширина

180

см

Висота

242

см

Розмір внутрішнього вхідного отвору

16х18

см

Вага

400

кг

Основні робочі характеристики

Висота завантаження транспортера

300

см

Макс. продуктивність

до 10

м3/год

Макс. діаметр м’якої породи дерева

12

см

Макс. діаметр твердої породи дерева

10

см

Довжина отриманого шматка

9…18

см

Кількість ножів

6

шт

Макс. оберти на ножах

360

об/хв

Електродвигун/Трактор

Тип двигуна

Wiema WM192F-S

 

Потужність двигуна

18

К.с

Макс. оберти на валу двигуна, або ВВП трактора

3600

об/хв

Напруга живлення, або марка палива

Бензин А-92

 

Витрата палива

800

г/год

Особливості

Механізм гілкоподрібнювачів автоматично втягує матеріал, який потрібно різати. Ми проводимо контроль якості на всіх етапах нашого виробництва. Обов’язково шліфуються всі посадочні поверхні. Постійно контролюється якість зварних швів. Корпуси механізмів виконані з сертифікованого листа товщиною 20 мм. Перед тим, як провести фарбування, ми робимо зачистку всіх конструкцій. Покриваються подрібнювачі порошковою фарбою, що надзвичайно подовжує термін служби конструкцій. Надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність пристроїв.

Завантажити