Подрібнювач гілок для трактора РМ-100Т

Menu


Подрібнювач гілок тракторний  добре підійде для переробки обрізків крон дерев, саду або деревних відходів. 
Дробарка гілок  дозволяє використовувати всю деревину без їх залишків. Також веткоруб відмінно справляється з рубкою відходів від пилорам
Подрібнювач гілок використовується в наступних сферах:

 • У комунальному господарстві – використовується для подрібнення деревних відходів у сфері благоустрою територій із озелененням;
 • Для дорожніх служб - застосовується для утилізації зрізаних гілок дерев під час розчищення доріг, біля узбіччя;
 • У лісопаркових господарствах - для обслуговування території прилеглих парків, а також лісових масивів;
 • У сільському господарстві - при збиранні садів та зелених насаджень;
 • У будівництві – для очищення будівельних площ під забудову.

З чого складається подрібнювач гілок для трактора:

 • Рубільний блок – виготовлений за спеціальною технологією спрямованої на розподіл навантаження на всі елементи конструкції з використанням якісних, високоточних деталей та середньої серії підшипників, дає можливість передавати необхідний крутний момент, а також силу на ножі, що забезпечує ефективну рубку та продовжує термін експлуатації машини (корпус виготовляється. зі сталі 20 мм, застосовуються закриті середньої серії підшипники, редуктор складається із шестерень виконаних зі сталі 45, які пройшли термообробку).
 • Ножі — виготовлені за спеціальною технологією подвійного заточування з використанням спеціальної сталі 65 Г та пройшли термічну обробку, що забезпечує високий ресурс та ефективну роботу ножів.
 • Конструкція кріплення та використання високоміцних болтів (виготовлених із спеціальної сталі після термічної обробки) дає можливість жорсткого, точного кріплення ножів до робочих валів, а також легко демонтажу для їх обслуговування або заміни.
 • Рама дробарки – надійна конструкція забезпечує стійку роботу машини, надійне зчеплення з трактором та транспортування причепа.
 • Вхідний бункер – жорстка та правильна конструкція бункера дає можливість безпечної та легкої роботи з будь-якими видами заготовок, посилення вхідної горловини куточком, виготовлення всього бункера з металу 2 мм. забезпечує стійкість до значних навантажень та механічних пошкоджень.
 • Бункер фасування готових дров - забезпечує безпечне, зручне фасування подрібненої деревини в мішки для сушіння та подальшого використання як палива, конструкція з металу 2 мм. дає можливість надійної роботи.
Фото і відео
Технічні характеристики
Подрібнювач гілок для трактора РМ-100Т
Порівняти з іншими моделями
Характеристики
Тип 
 
причіпний
Діаметр деревини 
 
м'яка до 10 см, тверда до 8 см.
Довжина дров на виході 
 
8 до 17 див.
Продуктивність 
 
6 м³/година
Розміри 
 
141х75х121 см.
Агрегатується з 
 
тракторами від 18 л.
Вага 
 
205 кг.

Завантажити