Ківш для вилкового навантажувача КВН-0,5

Ківш для вилкового навантажувача з гідравлічним керуванням відрізняється високим ступенем надійності та функціональності. 

Призначення
комунальне
Menu

Ківш для вилкового навантажувача з гідравлічним керуванням  відрізняється високим ступенем надійності та функціональності. При цьому пристрій може суттєво прискорити робочі рутинні процеси. Воно ідеально підходить для реалізації навантаження/вивантаження та транспортування найрізноманітніших матеріалів сипучого типу.

Використовуючи  гідравлічний ківш  можна з легкістю виконувати роботу, пов'язану з добривами, щебенем, піском та зерном. На сьогоднішній день виріб користується просто неймовірною популярністю у споживчих колах.

Купити ківш для вилкового навантажувача необхідно тим людям, чия діяльність безпосередньо пов'язана з технологічною та виробничою сферою. Дана модель комплектується всіма необхідними частинами, які здатні значною мірою полегшити не тільки експлуатаційний процес, а й установку.

Крім цього, навантажувач з ковшем може доповнюватися системою гідравлічного типу. Він ідеально підходить для застосування на вилкових навантажувачах різноманітних модифікацій, що важливо.

Які особливості гідравлічного ковша?

Використовуючи цей пристрій, можна без особливих зусиль реалізувати велику кількість різноманітних видів вантажів сипучого типу, а також транспортування гною.

Крім того, він чудово підходить для очищення масштабних територій від снігу, що випав, з метою здійснення робіт аварійного типу, облаштування дворових територій, а також сміттєвого навантаження.

Важливо те, що подібне навісне обладнання до навантажувачів має періодичну дію. Його робота здійснюється за рахунок виконання чотирьох основних кроків:

  • використання;
  • захоплення;
  • переміщення;
  • Вивантаження.

Тим, хто прагне зробити робочий процес зручнішим та комфортнішим, варто купити ківш для вилкового навантажувача з гідравлічним керуванням в ПП Корунд за доступною ціною.

Які переваги вилкового ковша?

Дана модель навісного обладнання до вилкових навантажувачів має такі переваги:

  • значний показник вантажної висоти;
  • багатофункціональність та універсальність;
  • унікальність навісної схеми;
  • експлуатаційна простота;
  • невеликі витрати на обслуговування;
  • високий рівень надійності.
Фото і відео
Технічні характеристики
Ківш для вилкового навантажувача КВН-0,5
Порівняти з іншими моделями
Тип 
 
навісний
Товщина металу 
 
4мм.
Розміри 
 
1840х1500х680 мм.
Агрегатується з 
 
вилковим навантажувачем
Вага 
 
230 кг.
Об'єм ковша 
 
0,5 м³
Ріжуча кромка 
 
сталь 8мм. (65Г)