Автогрейдер VOLVO G976

Грейдер G976 від компанії VOLVO виготовлений з надійних та перевірених матеріалів, тому якість та вартість цієї машини мають ідеальне співвідношення. Ця машина забезпечує досить високу швидкість виконання будівельних робіт. Чудове точне управління у поєднанні з простотою та високою продуктивністю дозволять виконати всі завдання, навіть на складних об'єктах.

Стан
новий
Власна вага
19800.00 кг

Креслення VOLVO G976

габаритные размеры

Опис

За широтою застосування повнопривідні автогрейдери G976 не знають собі рівних!

Успіх у всьому. Якщо Ваша мета – бездоганне виконання будь-якої роботи, повнопривідний грейдер Volvo – саме та машина, яка вам потрібна. Volvo AWD поєднує три типи приводу: ефективний привід на 4 колеса тандемного візка, потужний привід 6х6 і передній привід Volvo Creep Mode, єдиний в галузі гідростатичний привід передніх коліс, що використовується при проведенні особливо точних планувальних робіт. Надійна основа для AWD Ключовим елементом системи повного приводу Volvo AWD є два аксіально-поршневі насоси змінної продуктивності, що живлять мотори коліс (планетарні редуктори та муфти не використовуються). Продуктивність насосів регулюється в залежності від обраного рівня агресії, що дозволяє точно керувати передачею потужності на колеса. Система не потребує встановлення клапана-ділителя потоку та забезпечує ефективну передачу потужності від насосів до моторів з мінімальними втратами тиску. Шланги живлення двигунів передніх коліс розташовані таким чином, щоб гарантувати їх максимальний захист. Система моніторингу роботи приводу AWD інтегрована в систему Contronics, що є гарантією довгої та успішної роботи. Найпотужніший і найкращий Автогрейдер G976 вважається найпотужнішою машиною з приводом AWD у своєму класі. Маса базової комплектації 19 800 кг (43 650 фунтів), а потужність двигуна Volvo D9B, що встановлюється, досягає 207 кВт (277 к.с.).

Автогрейдер G976 може дати вам все, що ви очікуєте, для забезпечення максимальної продуктивності. Будь-яке завдання - по плечу При підвищених навантаженнях на ніж система повного приводу Volvo забезпечує додаткове тягове зусилля на передніх колесах до 3855 кг (8500 фунтів). Привід керується 16-позиційним регулятором агресії, що дозволяє досягти оптимальних тягових характеристик машини на будь-яких ґрунтах. Використовуючи високий крутний момент під час запуску, система Volvo AWD дозволяє починати роботу з великими навантаженнями на ніж із положення повної зупинки. При використанні опційної коробки передач HTE1160S грейдер G976 у повнопривідному режимі може розвивати швидкість до 38,1 км/год (23,8 миль/год) на 10-ій передачі, що робить його безумовним лідером з розчищення снігу, а також на інших роботах вимагають підвищеної швидкості ходу з повним приводом. Функція Creep Mode автогрейдера G976 дозволяє виконувати планувальні роботи в гранично стислий термін, забезпечує максимальну точність та легкість керування.   

У самохідних грейдерах G976 втілено ідеологію Volvo: максимум корисного часу при мінімумі обслуговування.

1. Легкість та невибагливість в обслуговуванні Зручний запуск щодня. При створенні грейдерів G900 ми дотримувалися традиційного підходу Volvo до підвищення експлуатаційної готовності машин: мінімум потреби в обслуговуванні, а завдання, що залишилися з обслуговування, максимально спростити.

2. Розумний підхід до обслуговування починається з паливного бака, доступного з рівня ґрунту, та відсутності необхідності у щоденних операціях з мастилом. Оглядові вікна та  датчики рівнівів помітно спрощують проведення щоденних оглядів. Для виключення контакту «метал/метал» підшипники поворотного кола виготовлені з матеріалу Duramide™, що унеможливлює ослаблення відповідальних з'єднань та забезпечує плавність обертання. Заміна підшипників з матеріалу Duramide для направляючих рейок ножа виконує швидко та легко – достатньо відкрутити 4 болти та висунути нижній підшипник! У грейдерах G990 положення верхньої та нижньої рейок відвалу регулюється за допомогою прокладок, що забезпечують жорсткий допуск при переміщенні матеріалу. Зробіть для себе відкриття.

3. Капот розташований ззаду двигуна, бічні панелі у формі крила чайки і знімна кришка бака гідрорідини - навряд чи знайдеться машина, легша в  обслуговуванні, ніж автогрейдери G900. Цілісний задній капот широко відкривається, що дозволяє максимально швидко і досконало оглянути розташовані  під ним вузли та повернутися до роботи.

4. Все геніальне - просто заправка гідросистеми через верхню частину бака гідрорідини займає мінімум часу і може виконуватися вручну або за допомогою насоса. При доливці вся рідина, що надходить, проходить через високопродуктивний повнопоточний фільтр. Це виключає забруднення бака гідросистеми шкідливими домішками, отже, скорочує можливість простоїв. Шланги гідросистеми проходять над поверхнею рами, що також полегшує проведення оглядів. Конструкція модуля охолодження виключає засмічення сот, які розташування забезпечує безперервне надходження потоку свіжого повітря. Вентилятор з терморегулятором та гідроприводом гарантує мінімальний відбір потужності двигуна та економію палива. Функція автоматичного включення зворотного обертання (по опції) забезпечує безперервне самоочищення радіатора, що сприяє більш ефективному охолодженню та скорочує потребу в обслуговуванні. CareTrack: Все, що потрібно знати На всі автогрейдери G900 може встановлюватися система CareTrack.

5. Розроблена компанією Volvo Construction Equipment система віддаленого моніторингу виконує збирання даних про стан машини, які можуть бездротового зв'язку передаватися в комп'ютер. Дистанційно надається така інформація: місцезнаходження машини, мотогодин, витрата палива, аварійні  сигнали та багато іншого*. CareTrack надає інформацію, яку можна використовувати для кращого планування робіт з обслуговування та зниження дорогих простоїв. За допомогою віртуальних бар'єрів, що обмежують робочий майданчик, система дозволяє виключити несанкціоноване використання та викрадення машини.

Фото і відео
Технічні характеристики
Автогрейдер VOLVO G976
Порівняти з іншими моделями

Грейдери Volvo G976:

Модель

G930

G940

G946

G960

G970

G976

G990

Експлуатаційна маса базової комплектації(приблизно) кг.

15 800

16 400

17 300

17 550

18 900

19 800

22 100

Модель двигуна/робочий об’єм

D7E/7,2L.

D7E/7,2L.

D7E/7,2L.

D7E/7,2L.

D9B/9,4L.

D9B/9,4L.

D9B/9,4L.

Корисна потужність в к.с.

155

175

195

195

210

225

225

Корисна потужність в к.с.

175

195

215

215

230

245

245

Корисна потужність в к.с.

195

215

235

235

250

265

265

 

Технічні характеристики грейдера Volvo G976

Параметр Показник
Експлуатаційна масса 19800 кг.
Двигун Volvo D9B
Експлуатаційна потужність 168-198 кВт.
Ємність паливного баку 473 л
Максимальна швидкість 43,8 -47,6 км/год.
Ширина відвалу 3658 мм.
Высота відвалу 737 мм.
Максимальний кут профілірування укосу 0-90 градусів
Довжина 9578 мм.
Ширина 2657 мм.
Висота 3220 мм.
Розмір шин 14:00 x 24, G-2

 

Технічні характеристики двигуна D9B:

двигун вольво 9 б

Характеристика Значення
Робочий об'єм 3989 (куб/см)
Кількість циліндрів 4
Розташування циліндрів рядне
Діаметр циліндра 100 (мм)
Ход поршня 127
Кількість клапанів на циліндр 2
Охолодження Водяне
Зазор впускного клапана -
Зазор випускного клапана -
Порядок роботи 1-3-4-2
Тип палива дизель
Объём масляной системы(литр) 8
Екологічний клас -
Турбіна так
Охолодження наддуву ні
Потужність 70/95 кВт/ к.с.

Особливості

Діагностика двигуна D9B


Перед проведенням ремонту необхідно провести діагностику двигуна. Діагностика двигуна виявляє ступінь відхилення від норм передбачених виробником та доцільність демонтажу двигуна з техніки.

Діагностика двигуна Volvo D9B є однією з основних процедур. Правильно поставлений діагноз несправності дозволяє уникнути надмірних витрат при проведенні ремонту. При діагностиці проводиться візуальний огляд двигуна на предмет підтікання експлуатаційних масел та рідин, замір компресії, тиску картерних газів, тиску олії, тиску наддуву турбіни, температуру та колір вихлопних газів. А також при можливості комп'ютерна діагностика. За результатами діагностики приймається рішення про проведення ремонту на місці, часткове розбирання. Або демонтаж двигуна для ремонту в умовах майстерні.

Умовою для проведення діагностики та ремонту двигуна D9B:

 • Підвищена витрата олії.

 • Сапунення двигуна (викид масла, або білястий дим із сапуна двигуна).

 • Зниження потужності двигуна до зупинки.

 • Підвищення чи зниження рівнів масел чи експлуатаційних рідин.

 • Підвищена димність двигуна.

 • Збільшена витрата палива.

 • Утруднений запуск.

 • Сторонні звуки під час роботи двигуна.

 • Падіння тиску олії.

 • Причини виникнення:

 • Природний знос у процесі експлуатації.

 • Паливо низької якості.

 • Прогар, тріщини в днищі поршнів.

 • Залягання кілець.

 • Олійне "голодування" вузлів та деталей.

 • Знос сальникових ущільнень стрижнів клапанів.

 • Знос кулачків розподільного валу.

 • Збільшення зазорів поверхонь, що сполучаються.

 • Падіння тиску олії.

 • Роботи за місцем знаходження техніки:

 • Діагностика двигунів Volvo D9B на автомобілі чи спецтехніці.

 • Частковий ремонт двигунів на місці (заміна прокладання ГБЦ, демонтаж/монтаж паливної апаратури: форсунок, ТНВД, турбіни, заміна датчиків).

 • Зняття двигуна D9B.

 • Встановлення двигуна та запуск у роботу.

 • Роботи з капітального ремонту двигуна Volvo D9B включає:

 • Укладення договору на ремонт.

 • Попереднє миття.

 • Розбирання двигуна.

 • Миття деталей двигуна.

 • Візуальний огляд та замір деталей: занесення розмірів у дефектувальний лист з еталонними значеннями.

 • За результатами дефектування складання укладання та погодження із замовником остаточної вартості та термінів ремонту.

 • Підбір та замовлення запасних частин для двигунів Volvo D9B.

 • Вироблятися при необхідності розточування блоку циліндрів під ремонтний розмір поршнів або гільзування під номінальний розмір.

 • Ремонт форсунок Volvo D9B

 • Заміна втулок розподільного валу.

 • Шліфування та полірування шийок коленвала.

 • Заміна шатунних та корінних вкладишів.

 • Заміна втулок головки шатуну.

 • Заміна всіх ущільнень (прокладки, сальники, гумові кільця)

 • Заміна поршнів.

 • Ремонт головки блоку циліндрів Volvo D9B

 • Заміна напрямних втулок клапанів.

 • Виправлення сідел клапанів або заміна сідла клапана.

 • Відновлення валкової площини ГБЦ.

 • Притирання клапанів.

 • Складання двигуна.

 • Обкатування двигуна.

Завантажити