Дизельний генератор KS 8100HDE

Дизельні генератори часто використовуються як резервне джерело живлення для приватних будинків або комерційних об’єктів. У разі вимкнення світла електростанція в автоматичному режимі бере все навантаження на себе, забезпечуючи безперебійне живлення електроприладів.

Тип палива
Дизель
Витрати пального (л/год)
1.80л
Потужність основна
6кВт
Потужність резервна
7кВт

Креслення

Генератор

Креслення основних компонентів

Генератор

Опис

Дизельний генератор KS 8100HDE зручний у повсякденній експлуатації, сприяє виробленню електроенергії для виконання різнопланових завдань та підключення споживачів з різною напругою струму.

Доступний для широкої аудиторії споживачів вартість міні-електростанції дозволяє застосовувати її як основне та додаткове джерело струму в житлових будинках, гаражах, офісах, виробничих приміщеннях, а також для заходів просто неба далеко від будівель з централізованим енергозабезпеченням.

Панель керування

Генератор

Особливості

  • інноваційний чотиритактний мотор, потужністю 14 к.с., відповідає всім чинним стандартам екологічності та якості;

  • фірмова технологія Voltage Transfer Switch сприяє моментальному перемиканню типу напруги, при цьому потужність зберігається для різнофазних споживачів;

  • передбачений вихід ATS блоку з 5-контактною групою, що дозволяє підключати модулі з п'ятьма проводами для керування;

  • представлена модель електрогенератора відноситься до серії HEAVY DUTY, має раму, посилену міцними планками для безпеки агрегату при використанні в складних умовах;

  • 3 тис. мотогодин ресурсу двигуна сприяють повноцінній роботі установки для забезпечення енергією як в аварійному, так і постійному режимі;

  • прогрів палива забезпечується системою PREHEATER, розробленою для оперативного старту електростанції за будь-якої температури;

  • стабілізаційна технологія AVR підтримує рівномірну напругу на виході установки та перешкоджає коротким замиканням;

  • гумові подушки-опори забезпечують стійкість конструкції на різних типах поверхонь та поглинають вібрацію.

Фото і відео
Технічні характеристики
Дизельний генератор KS 8100HDE
Порівняти з іншими моделями

Характеристика

Показник

Напруга, В

230

Макс. Потужність, кВт

6.5

Номін. Потужність, кВт

6.0

Частота, Гц

50

Струм макс., А

28.26

Розетки

1×16А, 1×32А

Місткість паливного бака, л

11

Час роботи під навантаженням 50%, год

12

LED дисплей

лічильник мотогодин, частота, напруга

Рівень шуму, Lpa (7m), дБ

71

Вихід 12 В, А

12/8.3

Модель двигуна

KS-480HD

Тип двигуна

дизельний 4-тактний, 1 циліндр, повітряне охолодження

Потужність двигуна, к.с./кВт

14/10.3

Ємність картера, см3

1.65

Об'єм двигуна, см3

456

Регулятор напруги

AVR

Запуск

ручний/електро

Коефіцієнт потужності, cosφ

1

клас захисту

IP23M

Обмотка альтернатора

Мідь

Габарити (ДхШхВ), мм

730×495×630

Вага, кг

117

Особливості

Двигун

ДГУ Генератор

Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей. Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V.

Дизельні генератори Könner & Söhnen серії «HEAVY DUTY» від компанії "Київспецтех" мають збільшений моторесурс - тож мають більш тривалий термін служби, можуть працювати більшу кількість годин без перерви. Ресурс двигунів досягає 3000 мотогодин, що підтверджується багатогодинними багаторівневими тестами та гарантією. Але звісно двигуни показують такі високі показники при правильній експлуатації та проходженні планового технічного обслуговування.

Панель керування

Генератор

Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний багатофункціональний LED-дисплей відображує частоту, вольтаж, та кількість відпрацьованих генератором годин. Інформація на дисплеї допомагає легко контролювати якість напруги, що видається пристроєм.

Підігрів перед стартом

Генератор

Дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» від компанії "Київспецтех" оснащені функцією передстартового підігріву, яка дозволяє запускати генератор в зимовий час без зайвих зусиль.

AVR

Генератор

Генератори «Könner & Söhnen» оснащені інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR. Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині 230В  і захищає від небажаного короткого замикання та перенавантаження.

Посилена рама

Генератор

Завдяки додатковому підсиленню рами верхніми захисними планками, генератор професійної серії HEAVY DUTY може експлуатуватись у більш жорсткому режимі, посилена рамна конструкція додатково захищає  від пошкоджень баку при експлуатації та транспортуванні.

Гумові опори для захисту рами

Генератор

Для всіх моделей дизельних генераторів «Könner & Söhnen» від компанії "Київспецтех" в комплект входять додаткові  гумові опори для захисту рами від корозії. Завдяки опорам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.

Додаткові аксесуари

Генератор

Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: вилка переносна 2Р+РЕ 16А 230В, силова вилка переносна 2P+Е 230В, 32А, ключ ріжковий, 8×10 мм, ключ ріжковий, 12×14 мм, ключ ріжковий, 17×19 мм, викрутка двостороння 6.0 мм, РН2.

Завантажити