Дизельний генератор KS 6102HDE

Дизельні генератори часто використовуються як резервне джерело живлення для приватних будинків або комерційних об’єктів. У разі вимкнення світла електростанція в автоматичному режимі бере все навантаження на себе, забезпечуючи безперебійне живлення електроприладів.

Тип палива
Дизель
Витрати пального (л/год)
3.00л
Потужність основна
5кВт
Потужність резервна
6кВт

Креслення

генератор

Креслення основних компонентів

Генератор

Опис

Дизельні генератори – це автономні силові установки, які виробляють електроенергію завдяки роботі дизельного двигуна. Вони широко використовуються як у промисловому секторі, так і у побутових цілях. За допомогою автономних станцій можна забезпечити електроенергію:

  • будівельні майданчики, ділянки ремонту доріг, мостів;

  • майстерні, СТО, гаражі, стоянки;

  • пересувні кафе, літні формати ресторанів, барів просто неба;

  • фестивалі, концерти, виставки, ярмарки, кемпінги;

  • знімальні майданчики;

  • приватні будинки, дачні ділянки та котеджі.

Панель керування

Генератор

Фото і відео
Технічні характеристики
Дизельний генератор KS 6102HDE
Порівняти з іншими моделями

Характеристика

Показник

Напруга, В

230

Макс. Потужність, кВт

5.5

Номін. Потужність, кВт

5.0

Частота, Гц

50

Струм макс., А

23.91

Розетки

1×16А, 1×32А

Місткість паливного бака, л

11

Час роботи під навантаженням 50%, год

13

LED дисплей

лічильник мотогодин, частота, напруга

Рівень шуму, Lpa (7m), дБ

71

Вихід 12 В, А

12/8.3

Модель двигуна

КС-440

Тип двигуна

дизельний 4-тактний, 1 циліндр, повітряне охолодження

Потужність двигуна, л.с./кВт

12/8.83

Ємність картера, см3

1.65

Об'єм двигуна, см3

418

Регулятор напруги

AVR

Запуск

ручний/електро

Коефіцієнт потужності, cosφ

1

клас захисту

IP23M

Обмотка альтернатора

Мідь

Габарити (ДхШхВ), мм

730×495×630

Вага, кг

107

Особливості

Двигун

ГЕНЕРАТОР

Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей.

Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості та економічності.

Дизельні генератори Könner & Söhnen серії «HEAVY DUTY» мають збільшений моторесурс - тож мають більш тривалий термін служби, можуть працювати більшу кількість годин без перерви. Ресурс двигунів досягає 3000 мотогодин, що підтверджується багатогодинними багаторівневими тестами та гарантією. Але звісно двигуни показують такі високі показники при правильній експлуатації та проходженні планового технічного обслуговування.

Панель керування

генератор

Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний багатофункціональний LED-дисплей відображує частоту, вольтаж, та кількість відпрацьованих генератором годин. Інформація на дисплеї допомагає легко контролювати якість напруги, що видається пристроєм.

AVR

генератор

Генератори «Könner & Söhnen» серії «HEAVY DUTY» оснащені інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR. Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині 230В і захищає від небажаного короткого замикання та перенавантаження.

Посилена рама

Генератор

Завдяки додатковому підсиленню рами верхніми захисними планками, генератор професійної серії «HEAVY DUTY» може експлуатуватись у більш жорсткому режимі, посилена рамна конструкція додатково захищає  від пошкоджень баку при експлуатації та транспортуванні.

Гумові опори для захисту рами

Генератор

Для всіх моделей дизельних генераторів «Könner & Söhnen» в комплект входять додаткові  гумові опори для захисту рами від корозії. Завдяки опорам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.

Додаткові аксесуари

Генератор

Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: вилка переносна 2Р+РЕ 16А 230В, силова вилка переносна 2P+Е 230В, 32А, ключ ріжковий, 8×10 мм, ключ ріжковий, 12×14 мм, ключ ріжковий, 17×19 мм, викрутка двостороння 6.0 мм, РН2.

Генератор

Завантажити