Дизельний генератор HIMOINSA HSY-20 T5 15.9 КВТ

Електростанція Himoinsa HSY-20 Т5  - обладнання, яке відмінно підходить для вирішення питань енергонезалежності підприємств (виробництва, військово підрозділу, домогосподарства) особливо під час військового стану. Високий рівень надійності в сукупності з високою потужністю та продуктивністю забезпечують великий попит на ці моделі. 

Бренд
HIMOINSA
Тип палива
Дизель
Витрати пального (л/год)
4.25л
Потужність основна
14кВт
Потужність резервна
16кВт
Menu

Креслення

Дизельний генератор HIMOINSA HSY-20 T5                                      Двигун Yanmar 3TNV88HSPU

кресленняДГУ

Опис

Генератор має досить місткий вбудований паливний бак. Електростанція Himoinsa відноситься до дизельного типу з електричним способом запуску. При експлуатації генератора відзначається незначна витрата палива. Механізм показує оптимальні робочі параметри, вражає оригінальністю дизайну.

Дизельний генератор  Himoinsa HSY-20 T5 характеризується значною максимальною потужністю в 16 кВт, що стосується номінального значення, то воно не перевищує 14 кВт. Модель працює практично безшумно, автономно працює протягом тривалого часу. Як рушійна сила виступає двигун нового покоління Yanmar, розрахований на інтенсивне застосування. Складові компоненти механізму витримують значні навантаження, у процесі охолоджуються потоками повітряних мас. Витрата палива є мінімальною і становить 4,25 л/год, так що бак об'ємом 115 л гарантує тривалу автономну роботу пристрою.

Особливості моделі стаціонарного генератора HIMOINSA HSY-20 T5 

Двигун

Генератор має чотиритактний двигун виробництва HIMOINSA. Він працює на дизпаливі.

ДГУ

YANMAR - дизельний генератор HIMOINSA HSY-20 T5, працює на японському, низько оборотистому, економічному та надійному дизельному двигуні Yanmar 3TNV88HSPU, який був спеціально розроблений для цієї лінійки ДГУ. Як приклад, витрата палива становить не більше 3,2 літри на годину, при 75% навантаженні, що дає можливість, в середньому, працювати автономно без дозаправки більше 37 годин. 

Корпус

Корпус генератора HIMOINSA HSY-20 T5 виготовлений із сталі. Завдяки спеціальному антикорозійному покриттю корпус захищений від корозії. Корпус надійно ізольований та знешумлений, ефективно захищає від пошкоджень, вологи та пилу вузли генератора. Завдяки захисному кожуху, генератор можна встановлювати на вулиці та експлуатувати за будь-якої погоди. За наявності підігріву рідини, що охолоджує, генератор буде легко запускатися навіть при температурі повітря -30С. 

Альтернатор

У цьому генераторі встановлено синхронний альтернатор. Діапазон коливань напруги не перевищує 1 відсотка на обидві сторони. При цьому альтернатору не страшні навантаження із великою амплітудою (пускові струми). Обмотка генератора виготовлена на 100 відсотків із міді, забезпечуючи довговічність та надійність роботи.

Панель управління

Стаціонарний генератор HIMOINSA HSY-20 T5 оснащений електронною панеллю керування. Її електронний екран легко читається.
На дисплей виводяться всі основні показники роботи генератора: частота, обороти двигуна, температура двигуна, напруга, споживане навантаження, помилки, кількість запусків, сумарне напрацювання мотогодин і багато іншого. Кнопка: запуск, стоп, режим АВР.

Переваги стаціонарного генератора HIMOINSA HSY-20 T5

  • Всепогодна експлуатація: завдяки захищеному корпусу, генератор можна експлуатувати в дощ та снігопад, а також за низької або високої температури навколишнього повітря.

  • Незалежність від міського електропостачання: цей генератор можна експлуатувати постійно як основне джерело електроживлення. Відключати тільки для заправки паливом та для проведення ТО.

  • Простота керування: Панель керування має простий інтерфейс. Генератор легко запустить навіть недосвідчений користувач.

  • Економія палива: дизельний мотор відрізняє більш економні витрати палива на відміну від бензинових двигунів. Витрата всього 4,25 л/год.

  • Довговічність: складання на виробничій лінії, що відповідає світовим стандартам якості. Захисне покриття від корозії. Рідинне охолодження двигуна продовжує його ресурс.

Фото і відео
Технічні характеристики
Дизельний генератор HIMOINSA HSY-20 T5 15.9 КВТ
Порівняти з іншими моделями

Характеристика

Показник

Виробник

HIMOINSA (Іспанія)

Вид палива

Дизель

Номінальна потужність

14 (кВт) 17,5(кВА)

Максимальна потужність

16 (кВт) 20(кВА)

Коефіцієнт потужності 

0,8

Кількість фаз 

3

Напруга

380 В

Частота

50 Гц

Виконання

У шумопоглинаючому корпусі

Вигляд запуску

Електростартер

Система охолодження

 Рідкісне

Об'єм паливного бака

115 л

Витрата палива

4,25 л/год

Частота обертання двигуна

1500 об/хв

Час безперервної роботи

23,5 год

Наявність лічильника мотогодин

 ні

Ступінь захисту 

IP23

Вихід 12 В

є

Наявність АКБ

є

Тип установки

 Стаціонарна

Висота

1270 мм

Ширина

750 мм

Довжина

1980 мм

Маса

640 кг

 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ ДВИГУНА Yanmar 3TNV88

Модель двигуна

3TNV88

Дизельний двигун 4 тактний

пряме упорскування

Кількість циліндрів та їх розташування

3 в один ряд

Регулятор частоти обертання

механічний

Об'єм двигуна

1.6 літра

Діаметр циліндра х Хід поршня

88х90 мм

Овердрайв

ні

Система охолодження

вода

Кожух маховика/ Маховик

SAE 7 1/2"

Сорт олії

API CD/СF

Тип палива

дизель

Періодичність заміни олії та фільтрів

250 годин

Витрата палива при 100% навантаженні л/год

1500 об/хв = 4.25

Витрата палива при 80% навантаженні л/год

1500 об/хв = 3,4

Витрата палива при 50% навантаженні л/год

1500 об/хв = 1,3

Місткість системи охолодження

2,0 літра

Повна ємність системи мастила, включаючи труби, фільтри і т.д.

6,7 літрів

Електроенергетична система

12 в. 

Холодний запуск без попереднього прогріву

-15 °C

Холодний запуск із попереднім прогріванням

-30 °C

Суха вага двигуна

158 кг

Габарити (LхWхH), мм

589x486x622

Завантажити