Бензиновий генератор KS 2900

Бензинові генератори KS 2900 - Це джерела електрики, що являють собою установку, що перетворює механічну енергію обертання   двигуна в електроенергію, що виробляється генератором, це стаціонарна або мобільна установка на базі бензин-електричного агрегату, що додатково включає пристрої для розподілу електроенергії, пристрої автоматики, пульт управління. 

Тип палива
Бензин
Витрати пального (л/год)
2.00л

Креслення

dfxgv

Основні компоненти

ДГУ

Опис

Одним з головних плюсів бензогенераторів залишається їх економічна ціна і низький рівень шуму, завдяки чому цей вид компактних джерел живлення все ще найбільш затребуваний і поширений на ринку. До того ж, більшість бензинових моделей зберігають працездатність навіть при морозі. Паливні генератори на основі бензину залишаються одним з найбільш затребуваних джерел електроживлення, чому сприяє як їх вартість, так і компактність.

Умови експлуатації

  • Максимальна робоча температура довкілля +50°C;

  • мінімальна температура гарантованого запуску - 18 ° C (без підігрівача рідини, що охолоджує);

  • мінімальна температура гарантованого запуску з підігрівачем рідини, що охолоджує, - 25°C (постачається на замовлення);

  • максимальна вологість довкілля 85%;

  • максимальна висота експлуатації над рівнем моря 4000 метрів.

Фото і відео
Технічні характеристики
Бензиновий генератор KS 2900
Порівняти з іншими моделями

Напруга, В

230

Максимальна потужність, кВт

2.9

Номінальна потужність, кВт

2.5

Частота, Гц

50

Сила струму макс., А

12.5

Розетки

2 х 16A

Ємність паливного баку, л

15

Час роботи при навантаженні 50%, год

15

LED-дисплей

Лічильник мотогодин, частота, вольтаж

Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ

68/93

Вихід 12В, А

12/8.3

Модель двигуна

KS 200

Тип двигуна

Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням

Потужність двигуна, к.с.

6.5

Ємність масляного картера, л

0.6

Об’єм двигуна, см3

196

Регулятор напруги

Інтелектуальна система AVR

Тип запуску

Ручний

Габарити, мм

580x430x440

Вага, кг

41.5

Клас захисту

IP23M

Особливості

Надійні фірмові двигуни.

фап

Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни KS надійні, зносостійкі та економічні. Надійний двигун Könner & Söhnen відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.

Кожний двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 2900 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 6.5 к.с.

Зручність та простота запуску.

рол

Система полегшеного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання.

Зручна панель керування

ДГУ ДГУ

Ергономічна панель керування генератора дозволяє з легкістю керувати його роботою завдяки зручному розташуванню усіх функцій: сучасного LED-дисплею (лічильник мотогодин, частота, вольтаж), електрозапуску (опціонально), автоматичного вимикача при перенавантаженнях, датчику низького рівня оливи, розеток, роз’єму заземлення, клем.

Сталевий бак

ува

Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.

Покращена антивібраційна система

ДГУ

Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.

werd

Завантажити