Бензиновий генератор KS 10000E-3 ATS

Бензинові генератори  - це джерела електрики, що являють собою установку, що перетворює механічну енергію обертання   двигуна в електроенергію, що виробляється генератором, це стаціонарна або мобільна установка на базі бензин-електричного агрегату, що додатково включає пристрої для розподілу електроенергії, пристрої автоматики, пульт управління. 

Тип палива
Бензин
Витрати пального (л/год)
3.00л
Потужність основна
7кВт
Потужність резервна
8кВт

Креслення

ДГУ

Опис

Однією з унікальних особливостей моделі генератора KS 10000E-3 ATS з електрозапуском є функція ATS (АВР — автоматичне введення резерву). Ця функція дозволяє генератору автоматично включатися в момент відключення світла, а потім автоматично вимикатися в момент повернення електроживлення. Вона необхідна в разі використання об’єкту жінками або літніми людьми, при від’їздах, на об’єктах із суворим температурним або світловим режимом.

У моделях інших брендів для виконання даної функції необхідно купувати громіздке, дороге обладнання, яке потребує додаткової, складної установки. У нашому випадку блок вже встановлений в генератор, інсталяція такого генератора максимально спрощена.

Фото і відео
Технічні характеристики
Бензиновий генератор KS 10000E-3 ATS
Порівняти з іншими моделями

Характеристика

Показник

Напруга, В

400

Максимальна потужність, кВт

8.0

Номінальна потужність, кВт

7.5

Частота, Гц

50

Сила струму макс., А

14.45

Розетки

1×16А(230V)/1×16А(400V)

Ємність паливного баку, л

25

Час роботи при навантаженні 50%, год

15

LED-дисплей

Лічильник мотогодин, частота, вольтаж

Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ

71/96

Вихід 12В, А

12/8.3

Модель двигуна

KS 440

Тип двигуна

Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням

Потужність двигуна, к.с./кВт

18.0/13.24

Ємність масляного картера, л

1.2

Об’єм двигуна, см3

440

Регулятор напруги

Інтелектуальна система AVR

Тип запуску

Ручний, Електричний, Автоматичний

Габарити, мм

680×545×550

Вага, кг

89.2

Клас захисту

IP23M

Коефіцієнт потужності, cosφ

0.8

Особливості

Двигун

генератор KS 10000E-3 ATS

Для даних генераторів спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни KS надійні, зносостійкі та економічні. Надійний двигун Könner & Söhnen відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.

Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (зокрема рівень шкідливих викидів та рівень шуму). Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 10000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 18 к.с.

Вбудована система АВР

генератор KS 10000E-3 ATS

Панель генератора з функцією АВР (автоматичний ввід резерву) оснащена: клемами для підключення електропостачання, вмикачем функції АВР та індикатором роботи АВР.
Панель керування з лектрозапуском

генератор KS 10000E-3 ATS

Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації.

230В або 400В

генератор KS 10000E-3 ATS

Представлена серія включає моделі для однофазних і трифазних споживачів. Панель генераторів з функцією АВР має відповідні клеми для підключення  230В та 400В мережі.

Альтернатор

генератор KS 10000E-3 ATS

В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.

Комутаційні контактори

генератор KS 10000E-3 ATS

Надійні контактори комутації з 100% міді мають збільшену потужність 40А, що забезпечує довгострокову безперебійну роботу системи АВР.

Посилена сталева рама

генератор KS 10000E-3 ATS

Дана модель обладнана міцною сталевою рамою діаметром ø 32 мм, яка служить для захисту генератора від різного роду ушкоджень та забезпечує його зручне транспортування.

Антивібраційна система

генератор KS 10000E-3 ATS

Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.
генератор KS 10000E-3 ATS

Завантажити