Екскаватор-навантажувач CASE 851 EX-SS

Case 851 - універсальна модель, що підходить для виконання широкого спектру завдань. Основне призначення спецтехніки – розвантаження, навантаження, переміщення вантажів. При цьому можливості у неї досить широкі: здатна працювати з різними видами вантажів у великому діапазоні.

Глибина копання
5900 мм
Потужність двигуна
96 к.с.
Menu

Креслення

креслення

креслення

Опис

Екскаватори-навантажувачі повністю перепроектовані, з метою забезпечити найвищі в області значення зусилля відриву зворотної лопати, підвищені вантажопідйомність та висоту розвантаження навантажувача, а також найкращий у класі огляд з кабіни.

Одна з переваг полягає в тому, що навантажувач адаптований для роботи в регіонах із суворим кліматом. Крім цього, він відмінно підходить для цілорічної експлуатації, і не тільки у вищезгаданих сферах, але також у будівництві. При використанні додаткового обладнання можна проводити демонтаж конструкцій та будівель, задіяти техніку у будівництві та ремонті дорожнього полотна.

Здатність моделі працювати у регіонах з різним кліматом одна із головних достоїнств. Вина оснащена повним приводом та додатково має розширені колеса. Це забезпечує високу прохідність та дозволяє використовувати в будь-яких умовах, незалежно від типу основи.

Виробник передбачив великий кут повороту передніх коліс. За рахунок чого ця модель відрізняється підвищеною маневреністю, ним легко керувати.

Фото і відео
Технічні характеристики
Екскаватор-навантажувач CASE 851 EX-SS
Порівняти з іншими моделями
Параметр Показник
Код моделі двигуна FPT 96 к.с.
Емісія Відповідає BS-III
Тип Турбонаддув
Діаметр х хід 104 х 115 мм
Переміщення 3,9 л
Ступінь стиснення 18,3:1
Кінська сила - номінальна при 2200 об/хв 96 HP
Максимальний момент, що крутить, при 1300 об/хв 420 Нм
Номінальна швидкість, повне навантаження 2200 об/хв
Низька швидкість холостого ходу (без навантаження) 950 об/хв
Акумулятор 12 вольт, 130 Ач
Вихід генератора 65А
Модель КПП CARRARO 2WD TLB1
Тип 4 передніх та 4 задніх ходи з Power Shuttle
Об'єм ковша  1,2 куб.
Об'єм ковша 0,3 куб.
Гальма дискові
Власна вага 7600
колісна формула 4х4

Завантажити