Автофургон ізотермічний FKF-1169.02 КОБАЛЬТ (4х2)

Автофургон ізотермічний FKF-1169.02 КОБАЛЬТ на шасі FOTON DAIMLER від компанії Київспецтех, використовується для транспортування їжі, ліків, різних матеріалів.

Вантажопідйомність
13000.00 кг
Марка
Menu

Опис

Ізометричний автофургон FKF-1169.02 КОБАЛЬТ виконаний на шасі FOTON DAIMLER. Цей автомобіль використовується для транспортування їжі, ліків, різних матеріалів. Також застосовується для перевезення на середні та великі відстані палетованих вантажів до 14 європалет, яким потрібний термічний захист. Автофургон дуже компактний, має вантажопідйомність до 13 тонн, що робить автомобілі цього типу незамінними при міських та міжміських перевезеннях.

Ізометричний автофургон FKF-1169.02 КОБАЛЬТ виготовляється максимально якісно і включає передові міжнародні технології. Автомобіль поєднує у собі розробки світових лідерів Mercedes-Benz та LOTUS, завдяки чому забезпечується високий рівень безпеки під час використання автомобіля. Ще, це дозволило сильно знизити витрати палива, витрати на ремонт та обслуговування, а також підвищити вантажопідйомність.

Ізометричний автофургон FKF-1169.02 КОБАЛЬТ має низку переваг. Серед них варто відзначити велику вантажопідйомність та економічність, покращену сучасну конструкцію ходової частини від DAIMLER-BENZ, великий рівень безпеки німецької компанії WABCO. Автомобіль комплектується імпортними деталями, такими як двигун і коробка передач, є система кондиціонування і спальне місце. Головною перевагою автофургону є невелика витрата палива у поєднанні з великою вантажопідйомністю.

Фото і відео
Технічні характеристики
Автофургон ізотермічний FKF-1169.02 КОБАЛЬТ (4х2)
Порівняти з іншими моделями

Характеристика

Показники

Модель тз

FKF-1169.02

Бренд

КОБАЛЬТ

Тип тз

автофургон ізотермічний

Бренд шасі

FOTON DAIMLER

Суббренд шасі

AUMAN

Вантажопідйомність платформи

13 т.

Розміри тс

7500 × 2400 × 2300 мм.

Колісна формула

4 × 2

Температурний режим фургона

від -10 ° С до + 5 ° С

Двигун

Cummins ISF 3.8S

Потужність

170 к.с

Витрата палива на 100 км

21 л.

Гальмівна система

WABCO

Рульове управління

ZF

Зчеплення

Valeo

Амортизатори

Sachs