Автопаливозаправник АПЗ-15,5 на базі DAF XF 3 секції

Автопаливозаправник АПЗ-15,5 на базі DAF XF - це Європейський паливозаправник дизильним двигуном PACCAR Euro-6 потужністю (330 kW / 449 л.с.). Колісною формолою 6х4 паливним баком ємкістю 430 л. Модель КПП TraXon типом (автомат/механіка) ідеальний варіант для вашого бізнесу, який задовільнить усі потреби від користування та критичної інфостроктури України. Повна вага паливозаправника 27 тонн.  

Об`єм цистерни
15.50 м³
Кількість секцій
3

Автопаливозаправник АПЗ-15,5 на базі DAF XF - це Європейський паливозаправник дизильним двигуном PACCAR Euro-6 потужністю (330 kW / 449 л.с.). Колісною формолою 6х4 паливним баком ємкістю 430 л. Модель КПП TraXon типом (автомат/механіка) ідеальний варіант для вашого бізнесу, який задовільнить усі потреби від користування та критичної інфостроктури України. Повна вага паливозаправника 27 тонн. Опціональний варіант виготовлення передньої та задньої стінки опуклої форми (еліптичні днища).

Завдяки потужним двигунам PACCAR, коробкам передач TraXon останнього покоління та оптимізованій системі рульового управління DAF XF гарантує максимальну ефективність вантажоперевезень. Ультрасучасний зовнішній вигляд робить його найпривабливішою вантажівкою для далеких перевезень на дорозі. А завдяки просторому розкішному салону кабіни водіння перетворюється на суцільне задоволення.

Особливість Автопаливозаправник АПЗ-15,5 на базі DAF XF - передня та задня стінки (днища) має еліптичну форму. Але головною особливістю паливозаправника це конструкція цистерн у цьому автопоїзді є система нижнього наливу, яка дає змогу виконувати їх наповнення в європейських країнах. Автопоїзд складається із двох автоцистерн, одна з яких встановлена на 27-тонне вантажне шасі DAF XF, а друга - на 18-тонне причіп KRONE (шасі та причіп давальницькі, з пробігом). Монтажні довжини рами у шасі та причепа дозволили виготовити та встановити наші фірмові 3-секційні автоцистерни з об'ємом 15,5 та 14 м3 відповідно.

 

Фото і відео
Технічні характеристики
Автопаливозаправник АПЗ-15,5 на базі DAF XF 3 секції
Порівняти з іншими моделями

Автопаливозаправник АПЗ-15,5 на базі DAF XF 3 секції

Марка DAF
Серія XF
Модифікація FTG 6x2
Країна виробника Нідерланди
Паливний бак 430 л.
Двигун PACCAR (330 kW / 449 л.с.).
Клас вихлопу Euro 6 / Euro 5
Модель КПП (тип) TraXon (автомат/механіка)
Максимальна навантаження на передню вісь 8000
Максимальна навантаження на задні осі 11500+7500
Повна маса 27 тонн
Повна маса з автопоїздом  45 тонн
Цистерна (секцій) 15,5 м3/ 3 секції 

 

Особливості

Завантажити