Автокран Zoomlion ZTC250V

Компанія "Київспецтех" пропонує до вашої уваги 25 тонний стріловий самохідний кран Zoomlion ZTC250V на шасі автомобільного типу. ZTC250V кран нового покоління з високими характеристиками, який самостійно досліджує та розробить компанія ZOOMLION на основі багаторічних досвідів та передових технологій з метою задоволення потреб закордонного ринку. Автокран Zoomlion ZTC250V призначений для виконання вантажно-розвантажувальних та будівельно-монтажних робіт на розосереджених об'єктах.

Вантажопідйомність
25.00 т.
Довжина стріли
40.00 м.
Кількість секцій стріли
5

Опис

Автокран Zoomlion ZTC250V – це стріловий самохідний кран останнього покоління. Під час проектування та виробництва цієї моделі спецтехніки компанія ZOOMLION використовувала новітні технології, багаторічний передовий досвід міжнародних виробників для задоволення запитів та потреб іноземного ринку.

Всі технічні характеристики автокрана Zoomlion – від висоти підйому та довжини робочої стріли до вантажопідйомної здатності та робочих швидкостей, відповідають вимогам міжнародних стандартів та нормативів. Спецтехніка працює на базі потужного, енергоефективного двигуна, що забезпечує стабільно високу продуктивність крана при вирішенні різних завдань.

У конструкції машини використовується шасі автомобільного типу з традиційною колісною формулою 6х4 та трьома мостами, розроблене інженерами Зумліон. Можливість повороту стрілового крана на 360 градусів забезпечується за рахунок застосування спеціальної рухомої платформи із вдосконаленим гідравлічним керуванням.

Автокран 25 Zoomlion ZTC250V адаптований для експлуатації в непростих погодних умовах клімату . Модель відрізняється сучасним зовнішнім виглядом, кожна деталь якого продумана до дрібниць. Кабіна виконана на основі надміцного металевого каркаса, для зручності оператора вона обладнана сидінням, що регулюється по висоті, з ергономічним підголовником, склоочисником, системою опалення, кондиціювання. Управління машиною та підйомною стрілою здійснюється за допомогою зручних рукояток та РК-дисплея, на якому в режимі реального часу відображається інформація про поточний стан усіх основних механізмів.

Особливості

  • Можливість повороту платформи у круговій зоні 360 градусів;
  • П'ятисекційна телескопічна стріла;
  • Пропорційне гідравлічне керування;
  • Автомобільне шасі загального призначення із трьома мостами з колісною формулою 6×4. Викиди цього шасі відповідає нормам стандарту Euro 5.
  • Кабіна водія крана – проста кабіна із широким оглядом.

Креслення

Вантажо висотні характеристики автокрану Zoomlion ZTC250Vкреслення автокрану Zoomlion ZTC250V

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран Zoomlion ZTC250V
Порівняти з іншими моделями

 

Параметр

Одиниці вимірювання

Значення

Параметри двигуна

Модель

WP8.3205E51

Номінальна потужінсть

кВт/об/хв

235/2100

Максимальний крутний момент

Нм/об/хв

1300/(1200-1600)

Робочі параметри

Максимальна вантажність

кг

25 000

Максимальний вантажний момент складенної основної стріли

кНм

1067

Максимальний вантажний момент розкладеної основної стріли

кНм

700

Максимальна висота підйому базової стріли (скалденої)

м

11,3

Максимальна висота підйому основної стріли (розклдаеної)

м

42,1

Максимальна висота підйому з гуськом

м

50

Робоча швидкість

Макс. швидкість основної лебідки

м/хв

135

Максимальна швиткість намотування вантажного канату (допоміжна лебідка)

м/хв

120

Час підйому стріли

с

34

Час повного видовження основної телескопічної стріли

с

75

Швидкість повроту стріли

об/хв

0~3

Параметри руху

Максимальна транспортна швидкість

км/год

90

Максимально долаємий підйом

%

43

Мінімальний радіус повороту

м

21

Мінімальний кліренс

мм

250

Витрати палива на 100 км

л

29

Вагові праметри

Власна вага машини у транспортному положенні

кг

33100

Спорядженна маса

кг

32970

Навантаження на передню вісь

кг

7100

Навантаження на задню вісь

кг

26000

Розміри

Габаритні розміри (ДхШхВ)

мм

12870x2550x3580

Поздовжній опорний контур

м

4,3

Поперечний опорний контур

м

6,3

Довжина головної стріли

м

10,7~42

Кут підйому основної стріли

°

-1~80

Довжина гуська (подовжувача)

м

8

Кут встановлення гуська

°

0, 15, 30

Особливості

Стріла та механізм телескопування стріли

Телескопічна стріла даного крана є коробчастою конструкцією, складається з п'яти секцій стріли U-подібного профілю, виготовлена з низьколегованої високоміцної листової сталі і відрізняється відмінною міцністю на вигин, високою несучою здатністю, малою вагою, великою бічною жорсткістю і малою деформацією на головках секцій стріли.

За рахунок застосування вбудованих повзунів та вдосконалення конструкції власна вага стріли знижується і розподіл зусиль на секції стріли більш рівномірний, що дозволяє запобігти деформації стріли через нерівномірний розподіл зусиль. Крім того, можна регулювати зазор між сусідніми секціями стріли та уникнути вигину стріли.

Висунення та втягування секцій стріли здійснюються за допомогою двох гідроциліндрів телескопування, канатів висування та канатів втягування. Друга секція стріли висувається і втягується гідроциліндром телескопування I. Третя, четверта і п'ята секції стріли висуваються і синхронно втягуються гідроциліндром телескопування II за допомогою канатів висування і втягування. Механізм телескопування стріли характеризується компактною конструкцією та надійністю роботи. На кожному гідроциліндрі телескопіювання встановлено балансувальний клапан.

Гусьок

Даний кран оснащений одним гусяком, який є гратчастою конструкцією. Коли гусек не експлуатується, його встановлено збоку стріли пальцями. Існують три кути установки гуська: 0°, 15° та 30°. Зміна кута установки гуська здійснюється за допомогою пальців та регулювальної пластини, що відрізняється зручністю.

Поворотна платформа

Виготовлена із профілі. Оптимальне проектування поворотної платформи робить розміщення шарнірних з'єднань стріли та механізму підйому стріли та розподіл зусиль раціональнішими. Поворотна платформа теж відрізняється оригінальною конструкцією та гарною формою.

Одиночний блок на заголовку стріли

Коли одиночний блок на головці стріли не експлуатується, він встановлений збоку на головці стріли осями. Коли потрібно використовувати одиночний блок на оголовку стріли, можна повернути його навколо осі в робоче положення. Коли піднімають легкий вантаж за допомогою стріли, використання одиночного блоку на стрілці дозволяє прискорити швидкість підйому і підвищити ефективність роботи.

Механізм підйому стріли

Застосовується одинарний гідроциліндр підйому стріли, змонтований спереду.

Кут нахилу стріли: від -1 ° до 80 °.

На гідроциліндрі встановлений балансувальний клапан, який забезпечує плавність підйому та опускання стріли.

Механізм повороту

Аксіально-поршневий гідромотор наводить маленьку шестерню на вихідному валі в рух через планетарний редуктор, при цьому маленька шестерня обертається щодо зубчастого вінця поворотної опори, закріпленого на рамі, і здійснюється поворот кранової установки в круговій зоні (360 °).

Механізм повороту має функцію розгальмовування (для автоматичної установки гакової підвіски в положення прямо над вантажем), оснащений буферним клапаном і гальмом нормально-закритого типу, що забезпечує плавність та надійність повороту.

Поворотна опора є кульковою поворотною опорою з 4-точковим контактом, відрізняється високою несучою здатністю і довгим терміном служби.

Механізм підйому

Механізм підйому складається з механізму головного підйому (головної лебідки) та механізму допоміжного підйому (допоміжної лебідки). Підйом та опускання гака здійснюються барабаном лебідки з канавками, що приводиться в дію аксіально-поршневим гідромотором через планетарний редуктор. Між мотором і редуктором встановлено гальмо. Між мотором і редуктором встановлено гальмо. Можна керувати головною лебідкою або допоміжною лебідкою окремо або поєднувати рухи лебідки та інших механізмів.

Головна та допоміжна лебідки застосовують однакового типу регульовані мотори та однакового типу редуктори. На головній лебідці встановлено обмежувач змотування канату.

Вбудований двоступінчастий планетарний редуктор відрізняється компактною конструкцією, малою вагою та високою надійністю.

Застосовується високоміцний канат, що не розкручується. Специфікація каната:

Діаметр: φ17 мм
Тимчасовий опір дротів розриву: 1870 Н/мм2
Довжина каната головної лебідки: 180 м
Довжина канату допоміжної лебідки: 110 м
Головна та допоміжна гакові підвіски

Головна гакова підвіска: вантажопідйомністю 25 т, з 4 блоками, гаком, що обертається, пристроєм запобігання відчепленню вантажу від гака і монтажним вушком для кріплення кінця каната.

Допоміжна гакова підвіска: вантажопідйомністю 3 т, з 1 блоком, гаком, що обертається, і пристроєм запобігання відчепленню вантажу від гака.

Кабіна кранівника

Кабіна кранівника має металевий каркас, обладнана регульованим сидінням з підголовником, склоочисником, омивачем, кондиціонером та обігрівачем. Всі панелі управління розташовані в передній частині та бічній частині каб

іни кранівника. Дві рукоятки розташовані з обох боків сидіння. Кабіна кранівника відрізняється широкою оглядовістю, широким внутрішнім простором, раціональною компанією, красою, зручністю в експлуатації, безпекою та комфортом.

Опори

Опорний контур має H-подібну форму. Опори (поперечні балки ходової рами і виносні опори) є коробчастою конструкцією, виготовлені з низьколегованої високоміцної листової сталі, їх моделювання і розрахунок здійснюються за допомогою програмного забезпечення NX, тому опори мають високу несучу здатність. Використовуються односекційні виносні опори. Виносна опора висувається та втягується за допомогою одного гідроциліндра. Велика відстань між опорами забезпечує стійкість крана загалом. Підп'ятники встановлені на кінцях гідроциліндрів вивішування крана. Органи управління опорами встановлені на обох сторонах шасі, за допомогою яких можуть здійснюватися синхронне висування (втягування) опор та висування (втягування) опори окремо.

На кожному гідроциліндрі вивішування крана встановлено двосторонній гідрозамок, що забезпечує плавність та надійність роботи.

Під кабіною водія встановлена п'ята опора. Коли висунута п'ята опора, можна виконувати роботу в круговій зоні 360°.

Кабіна кранівника оснащена механізмом підйому та опускання кабіни кранівника, може нахилятися вперед або назад у межах від 0° до 20°. Це дозволяє суттєво збільшити огляд кранівника та знизити інтенсивність роботи.

Гідросистема

Застосовано гідросистему відкритого типу, рукоятки гідроуправління з серводіянням та систему гідравлічного пропорційного управління, що дозволяє здійснити управління механізмом повороту, механізмом телескопування стріли, механізмом підйому стріли, механізмом головного підйому та механізмом допоміжного підйому.

На трубопроводах застосовуються протизабруднювальні різьбові з'єднання із затискним кільцем, що забезпечує чистоту та високу надійність роботи гідросистеми.

Як силова установка застосовуються чотирисекційний шестерний насос.

Серед них два насоси, працюючи спільно, призначені для роботи механізму головного підйому, механізму допоміжного підйому, механізму підйому стріли та механізму телескопування стріли, один насос призначений для роботи гідросистеми шасі та механізму повороту, один насос призначений для роботи кондиціонера. Мастила магістралі управління приходить з магістралі механізму повороту.

Висунення та втягування гідроциліндрів висування виносної опори та гідроциліндрів

вивішування крана здійснюються за допомогою гідророзподільника з важелями. У нижньому гідророзподільнику нового типу встановлений клапан обмеження тиску, який може запобігти вигину штока гідроциліндра висування виносної опори.

Органи управління опорами встановлені на обох сторонах шасі, за допомогою яких можуть здійснюватися синхронне висування (втягування) опор та висування (втягування) опори окремо.

Електросистема

Двопровідна електросистема, постійна напруга 24 Ст.

В електросистему кранової надбудови входять джерело живлення кранової надбудови, вимикач запуску, вимикач зупинки, індикатор живлення, контрольна лампа обмежувача висоти підйому гака, контрольна лампа перевищення допустимого тиску п'ятої опори, контрольна лампа обмежувача змотування каната, пристрої сигналізації про перевантаження верхнього положення, про залишення на барабані лебідки останніх 3 витків каната, освітлення, вентилятор, склоочисник, звуковий сигнал, обмежувач висоти підйому гака, обмежувач змотування каната головної лебідки, вентилятор маслоохолоджувача та ін., які забезпечують безпеку роботи крана та комфортну робочу.

В аварійних ситуаціях можна натиснути кнопку аварійної зупинки червоного кольору для вимкнення живлення крана та забезпечення безпеки.

Пристрої безпеки

Цей кран обладнано автоматичним обмежувачем вантажного моменту (ОГМ). Дисплей та пристрої сигналізації ОГМ встановлені в кабіні кранівника. Коли фактичний вантажний момент досягає 90% від номінального, ОГМ сигналізує світловим сигналом та зумер звучить. Коли фактичний вантажний момент досягає 100% від номінального, сигнал заборони автоматично видається, відповідні механізми відключаються і всі операції, що збільшують вантажний момент, припиняються.

На цифровому рідкокристалічному дисплеї показуються відношення фактичного вантажного моменту до номінального, кут нахилу стріли, довжина стріли, робочий виліт, фактичне навантаження, номінальне навантаження і т.д.

Крім того, для забезпечення безпеки роботи на цьому крані встановлені такі пристрої безпеки, як:

а) обмежувач висоти підйому гака;

б) пристрій запобігання відчепленню вантажу від гака;

в) обмежувач змотування каната;

г) пристрій, що сигналізує про перевищення допустимого тиску п'ятої опори;

д) двосторонні гідрозамки;

е) балансувальні клапани;

ж) переливні клапани;

з) пристрій захисту крана від небезпечного наближення до лінії електропередачі.

Кондиціонер та обігрівач

У кабіні кранівника встановлено автомобільний кондиціонер та обігрівач.