Автокран Tadano ATF 220G-5

Компанія "Київспецтех" пропонує до вашої уваги автокран Tadano ATF 220G-5 з вантажопідйомністю 220 тонн на автомобільному шасі підвищеної прохідності (вседорожній). Tadano ATF 220G-5 є поєднанням переваги пневмоколісних кранів (компактність, повнокерованість, повнопривідність, здатність рухатися з вантажем на гаку) і кранів на шасі автомобільного типу (висока швидкість пересування).

Вантажопідйомність
220.00 т.
Довжина стріли
68.00 м.
Кількість секцій стріли
7

Опис

ATF 220G-5 піддався детальному оновленню відповідно до переходу на Euromot 4 / EPA Tier 4f: насамперед, на сучасну кабіну водія, яка надає всім п'ятиосним моделям всюдихода TADANO новий вигляд. Крім того, ви можете розраховувати на безліч нових функцій та максимальний комфорт. Покращена видимість через вікно дверей кабіни водія робить поворот ліворуч безпечнішим; Ергономічні якісні сидіння, виготовлені Recaro, забезпечують особливо високий комфорт при тривалому сидінні, а багатофункціональний сенсорний екран – такий самий, як у кабіні крана, – ось лише кілька основних моментів, що відрізняють кабіну нового водія.

Іншою важливою подією є нова функція Асиметричний Outrigger Base Control, яка допомагає збільшити вантажопідйомність ATF 220G-5, коли виносні розрізняються по довжині. У цьому процесі довжина всіх чотирьох виносних опор визначається автоматично за допомогою датчиків довжини, а положення надбудови визначається кутом повороту. Згодом обидві цифри передаються в систему керування краном, яка вивільняє максимально можливу вантажопідйомність для кожного окремого сектора виносних опор, що є особливою особливістю.

Вас цікавлять подальші покращення ATF 220G-5, такі як нові двигуни Mercedes-Benz та дискові гальма нового покоління? Ми з нетерпінням чекаємо на ваш дзвінок.

Креслення

креслення автокрану Tadano ATF 220G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 220G-5

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран Tadano ATF 220G-5
Порівняти з іншими моделями
Параметр Показник
Вантажність 220 т.
МІнімальна довжина стріли 13,2 м
Максимальна довжина стріли 68 м
Довжина гуська або подовжувача стріли (опція) 1,6 / 5,8 м - 36 м
Максимальна висота шківа 107.5 м
Максимальний робочий радіус 84 м
Габарити ДхШхВ 15 121 х 3 000 х 3 989 мм
Колісна база 10х6х10 (опція 10x8x10 )
Опорна база 8,3 м (7,0 м / 5,6 м / 4,6 м) x 9,01 м
Двигун 6-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 471 LA
Об'єм 12,8 л
Потужність 390 кВт (530 к.с.) при 1700 об/хв
Крутний момент 2460 Н*м при 1 300 об/хв
Охолодження рідинне
Паливний бак 600 л
Бак для присадки AdBlue 40 л
КПП ZF-AS-Tronic 12 AS 2531
Колеса 10 шт. 385/95 R 25 (14.00 R 25)
Швидкість повороту стріли 0 - 1,2 об/хв

Особливості

вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 220G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 220G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 220G-5

Ходова платформа

Рама: Жорстка на скручування та згин зварна конструкція з високоміцної дрібнозернистої сталі. Централізована мастильна система.

Аутригери: Гідравлічна опора в чотирьох точках, включаючи підтримку асиметричної бази аутригерів та автоматичне розпізнавання положення стріли, можливість управління з обох сторін ходової частини та
кабіни на поворотній платформі. Опорна база 8,3 м (7,0 м/5,6 м/4,6 м) x 9,01 м.

Двигун: 6-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 471 LA, (Euromot IV / EPA Tier 4f), з водяним охолодженням. Робочий об'єм двигуна 12,8 л,
потужність 390 кВт (530 л.с.) при 1700 об/хв. Крутний момент 2460 Н·м (251 кгс·м) при 1300 об/хв. Потужність двигуна згідно з ECE R 120.

Паливний бак: 600 л.

Бак для присадки AdBlue: 40 л.

Коробка передач: Головний редуктор ZF-AS-Tronic 12 AS 2531 з вбудованим інтардером, електронно-пневматичним керуванням сухим дисковим зчепленням та повністю автоматичним перемиканням 12 передач переднього та 2 передач заднього ходу. За потреби можливий напівавтоматичний режим (Tip-Tronic) із перемиканням передач вручну.

Роздавальна коробка: 2-ступінчаста коробка роздавання.

Привід: 10 х 8

Осі:

  • 1 вісь: керована, приводна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.
  • 2 вісь: керована, приводна, що підключається, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.
  • 3 вісь: керована, непривідна.
  • 4 вісь: керована, приводна, з поздовжнім та поперечним блокуванням міжколесного диференціалу
  • 5 вісь: керована, приводна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.

Підвіска осі: Гідропневматична підвіска з регулюванням рівня.

Гальма: Пневматична двомагістральна дискова гальмівна система з електронним індикатором зношування. Гальмо стоянки, що представляє собою гальмівне механізм із пружинним енергоакумулятором, впливає на 2-у, 4-ту та 5-у осі. Інтардер та моторний гальмо в якості постійного гальма.

Колеса: 10-ті 385/95 R 25 (14.00 R 25)

Рульове керування: Двоконтурне гідравлічне рульове керування ZF-Servocom із резервним насосом кермового управління. Механічне кермо 1 та 2 осями та автоматичне підрулювання 3 та 4  віссю при швидкості до 25 км/год та 5-ю віссю при швидкості руху до 50 км/год.

Кабіна ходової платформи: Двомісна передня кабіна водія композитної конструкції (металевий лист і скловолокно), безосколкове скло, центральний замок, сидіння з пневматичною підвіскою, сидіння водія регульоване за багатьма параметрами, з функцією пам'яті та підігрівом), водяний обігрівач, що залежить від роботи двигуна, кондиціонер, спікерфон з функцією Bluetooth, багатофункціональний дисплей, камера заднього виду, радіоприймач / CD-плеєр з портом USB, елементи управління та індикації для ходового режиму, функція
темпомата / автоматичне гальмування.

Система електроустаткування: 24 вольт пост. струму, 2 акумуляторні батареї, підсвічування аутригерів, звуковий сигнал під час руху заднім ходом, система світлових приладів з бігалогеновими фарами, світлодіодні денні ходові вогні, світлодіодні протитуманні фари, система шини CAN.

Додаткове обладнання: (за надбавку до ціни) Тягово-зчіпний пристрій, незалежний від роботи двигуна, додатковий обігрівач з підігрівом двигуна, привід  ABS, шини 445/95 R 25 (16.00 R 25), 525/80 R 25 (20.5 R 25), запасне колесо, спеціальне лакове покриття та нанесення написів. Інше додаткове обладнання – на запит.

Поворотна платформа

Рама: Жорстка на скручування зварна конструкція з однорядним сферичним поворотним з'єднанням із зовнішніми зубами, з необмеженим поворотом на 360 °. Централізована мастильна система.

Двигун: 4-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 934 LA, (Euromot IV / EPA Tier 4f), із водяним охолодженням. Безступінчасте регулювання оборотів за допомогою педалі, Робочий об'єм двигуна 5,1 л, потужність 145 кВт (197 л.с.) при 1800 об/хв. Крутний момент 800 Н·м (82 кгс·м) при 1200 - 1600 об/ хв. Потужність двигуна згідно з ECE R 120.

Паливний бак: 250 л.

Бак для присадки AdBlue: 19 л.

Гідравлічна система: Дизельно-гідравлічна с 3-контурним гідроагрегатом, 1 аксіально-поршневий насос подвійної дії (з електрогідравлічним регулюванням) і 1 аксіально-поршневий насос одинарної дії, масляний радіатор.

Система управління: Два 4-сторонні хрестові важеля керування з попереднім електричним регулюванням.

Телескопічна стріла: Семисекційна телескопічна стріла з високоміцної дрібнозернистої сталі, включає основну секцію стріли та 6 телескопічних секцій, 1 телескопічний циліндр, висувається гідравлічним способом у міру створення навантаження. Довжина 13,2 – 68,0 м. Роликова обойма з 7-ма канатними шківами.

Механізм зміни підйому стріли: Диференціальний циліндр із змонтованим на ньому клапаном спускного гальма.

Підйомний механізм: Аксіально-поршневий двигун з постійним робочим об'ємом, барабан підйомного механізму із вбудованою планетарною коробкою передач та пружинним гідравлічним багатодисковим
гальмом із вбудованим механізмом вільного ходу при підйомі сигналізатор обертання барабана лебідки. Підйомний трос з гальмівним пристроєм 'SuperStop'.

Поворотний механізм: Аксіально-поршневий двигун з постійним робочим об'ємом, триступінчастий планетарний редуктор з робочим та стоянковим гальмом. Гідравлічний контур, що працює за розімкнутою схемою, із зносостійкою динамічною схемою увімкнення поворотного механізму. Безступінчасте зміна швидкості обертання, 0 – 1,2 об/хв.

Противага: Загальна вага 71 т, складова. Управління здійснюється з кабіни на поворотній платформі.

Кабіна на поворотній платформі: Простора кабіна крана композитної конструкції (метал та пластик) з висувний бічний підніжкою, скління тонованим безосколочним склом, відкидне робоче місце з регульованим по висоті сидінням водія з механічним амортизатором та підігрівом, залежний або незалежний від роботи двигуна обігрівач (з підігрівом двигуна), кондиціонер, радіо/CD-плеєр з портом для підключення MP3/USB/карти пам'яті SD, елементи управління та індикації для режиму роботи крана, висування аутригерів та переміщення крана по робочій майданчику.

Система електроустаткування: 24 вольт пост. струму, 2 акумуляторні батареї. 2 робочих прожектора на основній секції стріли, ще 2 вбудовано в кабіну крана.

Пристрої безпеки: Регулятор підйому 'Lift Adjuster’, електронний обмежувач моменту навантаження (LMB) з подачею розпізнавальних світлових сигналів, анемометр, обмежувач зони повороту та робочої зони з функцією повільної зупинки 'Slow-Stop', кінцевий вимикач лебідки, клапани безпеки на випадок пошкодження гідравлічних трубок та шлангів.

Додаткове обладнання: (за надбавку до ціни) подовження стріли 1,1 м + 4,7 м до 1,1 м + 34,9 м, на вибір регулятор кута повороту 0°, 20° та 40° або гідравлічний регулятор 0 ° - 40 °, гусок для важких вантажів 0,4 м + 1,2 м, подовжувач стріли HTLJ від 1,9 м + 8,5 м до 1,9 м + 20,9 м (гідравлічна зміна кута та телескопування 5° - 60°), гакові обойми від 32 т до 250 т, 2-а підйомна лебідка (аналогічна головній лебідці), індикатор опорного зусилля, спеціальне лакове покриття та нанесення написи. Інше додаткове обладнання – за запитом.