Автокран Tadano ATF 200G-5

Компанія "Київспецтех" пропонує до вашої уваги автокран Tadano ATF 200G-5 — це всюдихідний кран з максимальною вантажопідйомністю 200 тонн. Він має максимальну довжину стріли 60 метрів та максимальну довжину подовжувача 36 метрів.

Вантажопідйомність
200.00 т.
Довжина стріли
60.00 м.
Кількість секцій стріли
6

Опис

   Завдяки спеціальному посиленню конструкції ATF 180G-5 переміщується до категорії 200 т, тепер під назвою ATF 200G-5. Як завжди з TADANO, кожна максимальна вантажопідйомність має бути фізично здійсненною. Новий ATF 200G-5 продемонстрував цю можливість без проблем – з противагою лише 50 тон. Це дозволило значно збільшити інші вантажопідйомності у діапазоні середнього радіусу.

   Більше того, новий ATF 200G-5 виділяється завдяки своїй переробленій кабіні водія. Він пропонує покращену кругову оглядовість, якісні ергономічні сидіння, які забезпечують особливо високий довгостроковий комфорт сидіння, і новий багатофункціональний сенсорний екран, який може додатково активуватися за допомогою кнопок або поворотної кнопки, якщо водій визнає за потрібне. Той самий сенсорний екран додатково розташований у надбудові кабіни – навіть у двох примірниках. Основний дисплей візуалізує зображення, отримане двома камерами, і може легко нахилятися, щоб адаптувати його до переважаючих умов освітлення. Додатковий дисплей має додатковий огляд камери і навіть може бути видалений з місця, щоб зробити роботу ще зручнішою.

   Опціонально пропонується ATF 200G-5 з повністю гідравлічною висувною та нахиляємою стрілою TADANO HTLJ, яка може підніматися та висуватися під навантаженням. Це дозволяє власникам кранів пропонувати спеціальні рішення, наприклад коли установки повинні бути змонтовані або демонтовані. HTLJ також може бути встановлений на успішну модель ATF 220G-5, що збільшує частоту використання всередині автопарку.

Креслення

креслення автокрану Tadano ATF 200G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 200G-5

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран Tadano ATF 200G-5
Порівняти з іншими моделями
Параметр Показник
Вантажність 200 т.
МІнімальна довжина стріли 13,2 м
Максимальна довжина стріли 60 м
Довжина гуська або подовжувача стріли (опція) 1,6 / 5,8 м - 36 м
Максимальна висота шківа 99 м
Максимальний робочий радіус 80 м
Габарити ДхШхВ 15 095 х 3 000 х 3 990 мм
Колісна база 10х6х10 (опція 10x8x10 )
Опорна база 8,3 м (7,0 м / 5,6 м / 4,6 м) x 9,01 м
Двигун 6-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 471 LA
Об'єм 12,8 л
Потужність 390 кВт (530 к.с.) при 1700 об/хв
Крутний момент 2460 Н*м при 1 300 об/хв
Охолодження рідинне
Паливний бак 600 л
Бак для присадки AdBlue 40 л
КПП ZF-AS-Tronic 12 AS 2531
Колеса 10 шт. 445/95 R 25 (16.00 R 25)
Швидкість повороту стріли 0 - 1,6 об/хв

Особливості

вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 200G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 200G-5вантажо висотні характеристики автокрану Tadano ATF 200G-5

Ходова платформа

Рама: Жорстка на скручування та згин зварна конструкція з високоміцної дрібнозернистої сталі. Централізована мастильна система.

Аутригери: Гідравлічна опора в чотирьох точках, включаючи підтримку асиметричної бази аутригерів та  автоматичне розпізнавання положення стріли, можливість управління з обох сторін ходової частини та кабіни на поворотній платформі. Опорна база 8,3 м (7,0 м/5,6 м/4,6 м) x 9,01 м.

Двигун: 6-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 471 LA, (Euromot IV / EPA Tier 4f), з водяним охолодженням. Робочий об'єм двигуна 12,8 л, потужність 390 кВт (530 к.с.) при 1700 об/хв. Крутний момент 2460 Н·м (251 кгс·м) при 1300 об/хв. Потужність двигуна згідно з ECE R 120.

Паливний бак: 600 л.

Бак для присадки AdBlue: 40 л.

Коробка передач: Головний редуктор ZF-AS-Tronic 12 AS 2531 з вбудованим інтардером, електронно-пневматичним керуванням сухим дисковим зчепленням та повністю автоматичним перемиканням 12 передач переднього та 2 передач заднього ходу. За потреби можливий напівавтоматичний режим (Tip-Tronic) із перемиканням передач вручну.

Роздавальна коробка: 2-ступінчаста коробка роздавання.

Привід: 10 х 8

Осі:

  • 1 вісь: керована, приводна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.
  • 2 вісь: керована, приводна, що підключається, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.
  • 3 вісь: керована, непривідна.
  • 4 вісь: керована, приводна, з поздовжнім та поперечним блокуванням міжколісного диференціалу
  • 5 вісь: керована, приводна, з поперечним блокуванням міжколісного диференціалу.

Підвіска осі: Гідропневматична підвіска з регулюванням рівня.

Гальма: Пневматична двомагістральна дискова гальмівна система з електронним індикатором зношування. Гальмо стоянки, що представляє собою гальмівний механізм із пружинним енергоакумулятором, впливає на 2-у, 4-ту та 5-у вісь. Інтардер та моторне гальмо в якості постійного гальма.

Колеса: 10-ті 445/95 R 25 (16.00 R 25). 

Рульове керування: Двоконтурне гідравлічне рульове керування ZF-Servocom із резервним насосом кермового управління. Механічне керування 1 та 2 віссю та автоматичне підрулювання 3 та 4 віссю при швидкості до 25 км/год та 5-ю віссю при швидкості руху до 50 км/год.

Кабіна ходової платформи: Двомісна передня кабіна водія композитної конструкції (металевий лист і скловолокно), безосколкове скло, центральний замок, сидіння з пневматичною підвіскою, сидіння водія регульоване за багатьма параметрами, з функцією пам'яті та підігрівом), водяний обігрівач, що залежить від роботи двигуна, кондиціонер, спікерфон з функцією Bluetooth, багатофункціональний дисплей, камера заднього виду, радіоприймач / CD-плеєр з портом USB, елементи управління та індикації для ходового режиму, функція темпомата / автоматичне гальмування.

Система електроустаткування: 24 вольт пост. струму, 2 акумуляторні батареї, підсвічування аутригерів, звуковий сигнал під час руху заднім ходом, система світлових приладів з бігалогеновими фарами, світлодіодні денні ходові вогні, світлодіодні протитуманні фари, система шин CAN.

Додаткове обладнання: (за надбавку до ціни) Тягово-зчіпний пристрій, незалежний від роботи двигуна додатковий обігрівач з підігрівом двигуна, привід 10 x 6, ABS, 525/80 R 25 (20.5 R 25), запасне колесо, спеціальне лакове покриття та нанесення написів. Інше додаткове обладнання – за запитом.

Поворотна платформа

Рама: Жорстка на скручування зварна конструкція з однорядним сферичним поворотним з'єднанням із зовнішніми зубами, з необмеженим поворотом на 360 °. Централізована мастильна система.

Двигун: 4-циліндровий дизельний двигун Mercedes-Benz OM 934 LA, (Euromot IV / EPA Tier 4f), із водяним охолодженням. Безступінчасте регулювання оборотів за допомогою педалі, Робочий об'єм двигуна 5,1 л, потужність 129 кВт (175 к.с.) при 2200 об/хв. Крутний момент 750 Н·м (76 кгс·м) при 1200 - 1600 об/ хв. Потужність двигуна згідно ECE R 120.

Паливний бак: 250 л.

Бак для присадки AdBlue: 19 л.

Гідравлічна система: Дизельно-гідравлічна с 3-контурним гідроагрегатом, 1 аксіально-поршневий насос подвійної дії (з електрогідравлічним регулюванням) і 1 аксіально-поршневий насос одинарної дії, масляний радіатор.

Система управління: Два 4-сторонніх хрестових важеля керування з попереднім електричним регулюванням.

Телескопічна стріла: Шестисекційна телескопічна стріла з високоміцної дрібнозернистої сталі, включає основну секцію стріли та 5 телескопічних секцій, 1 телескопічний циліндр, висувається гідравлічним способом у міру створення навантаження. Довжина 13,2 – 60 м. Роликова обойма з 7-ма канатними шківами.

Механізм зміни підйому стріли: Диференціальний циліндр зі змонтованим на ньому запірним клапаном спускового гальма.

Підйомний механізм: Аксіально-поршневий двигун, барабан підйомного механізму із вбудованою планетарною коробкою передач та пружинним гідравлічним багатодисковим гальмом з вбудованим механізмом вільного ходу при підйомі, сигналізатор обертання барабана лебідки, підйомний трос з гальмівним пристосуванням 'Super-Stop'.

Поворотний механізм: Аксіально-поршневий двигун з постійним робочим об'ємом, триступінчастий планетарний редуктор з робочим та стоянковим гальмом. Гідравлічний контур, що працює за розімкнутою схемою, із зносостійкою динамічною схемою
увімкнення поворотного механізму. Безступінчаста зміна швидкості обертання, 0 – 1,6 об/хв.

Противага: Загальна вага 50 т, складова. Управління здійснюється з кабіни на поворотній платформі.

Кабіна на поворотній платформі: Простора кабіна крана композитної конструкції (метал та пластик) з висувною бічною підніжкою, скління тонованим безосколковим склом, відкидне робоче місце з регульованим по висоті сидінням водія з механічним амортизатором та підігрівом, залежний або незалежний від роботи двигуна обігрівач (з підігрівом двигуна), кондиціонер, радіо/CD-плеєр з портом для підключення MP3/USB/карти пам'яті SD, елементи управління та індикації для режиму роботи крана, висування аутригерів та переміщення крана робочим майцданчиком.

Система електроустаткування: 24 вольт пост. струму, 2 акумуляторні батареї. 2 робочих прожектора на основній секції стріли, 2 вбудованих в кабіну крана.

Пристрої безпеки: Регулятор підйому 'Lift Adjuster’, електронний обмежувач моменту навантаження (LMB) з подачею розпізнавальних світлових сигналів, анемометр, обмежувач зони повороту та робочої зони з функцією повільної зупинки 'Slow-Stop', кінцевий вимикач лебідки, клапани безпеки на випадок пошкодження гідравлічних трубок та шлангів.

Додаткове обладнання: (за надбавку до ціни) подовження стріли 1,1 м + 4,7 м до 1,1 м + 34,9 м, на вибір регулятор кута повороту 0°, 20° та 40° або гідравлічний регулятор 0 ° - 40 °, гусок для важких вантажів 0,4 м + 1,2 м, подовжувач стріли HTLJ від 1,9 м + 8,5 м до 1,9 м + 20,9 м (гідравлічна зміна кута та телескопування 5° - 60°), гакові обойми від 32 т до 200 т, 2-а підйомна лебідка (аналогічна головній лебідці), індикатор опорного зусилля, спеціальне лакове покриття та нанесення написів. Інше додаткове обладнання – за запитом.