Автокран Palfinger Sany SPC 250

Компанія "Київспецтех" пропонує до вашої уваги автокран Palfinger Sany SPC 250 на базі шасі Volvo FMX, з колісною формулою 6х4 . Автокран Palfinger Sany SPC 250 широко використовується для підйомних робіт у загальнобудівельних проектах у складних робочих умовах, таких як будівельні майданчики, реконструкція міст, комунікації та транспорт, порти, мости, нафтові родовища та шахти тощо.

Вантажопідйомність
25.00 т.
Довжина стріли
32.00 м.
Кількість секцій стріли
4

Опис

Кран Palfinger Sany SPC 250 змонтований на базі шасі Volvo FMX (6 х 4), тому володіє відмінною маневреністю, легким керуванням, безпекою та надійністю. Автокран здатний працювати в умовах обмеженого простору та вільно пересуватися у щільному транспортному потоці великого міста. Palfinger Sany SPC 250 обладнаний кабіною кранівника, яка відповідає високим вимогам комфортності та оглядовості. Зручність забезпечена підресореним кріслом з підголовником, незалежним від двигуна дизельним обігрівачем, вентилятором, заднім люком відкидним і ергономічною панеллю приладів. Також передбачено металевий захист фронтальної та верхньої частин кабіни.

Переваги

  • У моделі Sany SPC 250 вантажопідйомність при мінімальному вильоті стріли 25 т, а при максимальному - 0,52 т.
  • Автокран Palfinger Sany SPC 250 має виліт стріли від 3 м до 28 м.
  • Вантажний момент автомобільного крану Palfinger Sany SPC 250 становить 89,1 тм.
  • Максимальна висота підйому автокрану моделі Sany SPC 250 становить 32 м.
  • Автомобільний кран Palfinger Sany SPC 250 має 4 секції.

Креслення

креслення автокрану Palfinger Sany SPC 250вантажо висотні характеристики автокрану Palfinger Sany SPC 250

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран Palfinger Sany SPC 250
Порівняти з іншими моделями

Параметр

Показник

Виробник надбудови

Palfinger Sany

Модель

SPC 250

Виробник

Volvo

Модель

FMX

Колісна формула

6х4

Вантажність крану

до 25 т

Мінімальна вантажінсть крану

0,52 т

Габаритні розміри автокрану ДхШхВ

11640х2550х3724

Максимальна висота підйому

44 м

Мінімальний бічни виліт

3 м

Макксимальний бічний виліт

28 м

Довжина розкладенної стріли

32 м

Довжина складенної стріли

10,2 м

Довжина гуська

9 м

Кількість секцій стріли

4

Форма стріли

U-образная

Макксимальний вантажний момент

89,1 тм

Нахил гуська

0° 15° 30°

Особливості

шасі Volvo FMX

Незалежно від того, їздите ви дорогою чи бездоріжжям, вам буде потрібне шасі, створене для напруженої щоденної роботи. Напевно, у вас є надбудова, створена спеціально для ваших операцій. Ми підлаштовуємо ваше шасі для підтримки успіху ваших операцій — використовуючи компоненти та системи, які гарантовано надійно працюватимуть довгими роками.

Незалежно від того, працюєте ви в шахті або обслуговуєте тісні будівельні майданчики, Volvo FMX — це точний інструмент, на який ви можете покладатися. Отримайте універсальну вантажівку з пневматичною задньою підвіскою, створену спеціально для будівництва, або вантажівку з ресорною підвіскою, мости якої можуть витримувати великі навантаження. З системою динамічного управлінням від Volvo важко знайти подібні керованість та відчуття.

Шасі Volvo пропонує гнучкість, що дозволить створити вантажівку під будь-який тип надбудови для будь-якої транспортної задачі.

Коробка передач I-Shift для больших загрузок
Конструкция коробки передач Volvo I-Shift позволяет Volvo FMX преодолевать сложную и холмистую местность с высоким уровнем производительности и комфорта водителя. В 2016 году Volvo Trucks представила I-Shift с понижающими передачами, что позволяет грузовику трогаться с места с грузом до 325 тонн. Это также дает возможность операторам грузовых автомобилей ездить со скоростью до 0,5 км в час, что оказывает огромную помощь водителю для точного маневрирования.