Автокран Palfinger sany STC 120

Компанія "Київспецтех" пропонує до вашої уваги автокран Palfinger Sany STC 120, з колісною формулою 6х2. Автокран Palfinger Sany 120 широко використовується для підйомних робіт у загальнобудівельних проектах у складних робочих умовах, таких як будівельні майданчики, реконструкція міст, комунікації та транспорт, порти, мости, нафтові родовища та шахти тощо.

Вантажопідйомність
12.00 т.
Довжина стріли
28.00 м.
Кількість секцій стріли
4

Опис

КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН

  • Двовісні крани здатні працювати на різних міських або невеликих робочих майданчиках, відрізняючись високою гнучкістю та швидким переміщенням.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ ПОТОКУ ДВІЙНОГО НАСОСУ

  • Електрогідравлічна система управління реалізує ефективний розподіл потоку, показуючи швидку реакцію на комбіновані рухи та невеликі ударні удари, енергозберігаючу та екологічну. Точний контроль: відмінна продуктивність толчка, хв. стабільна швидкість однієї мотузки становить 1,2 м/хв і хв. стабільна швидкість повороту 0,1°/с, реалізуючи точний підйом рівня мм. Вбудоване керування буфером повороту: буфер підсилення, послідовне гальмування та технологія вільного повороту. Плавний старт і зупинка.

ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ШАСІ 

  • Інноваційна структурна рама, перевірена 200 000 циклічними випробуваннями на втому для забезпечення високої надійності.

РОЗУМНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ

  • Система CAN BUS: контролери, дисплеї, лічильники, модулі вводу/виводу, датчики тощо інтегровані в мережу CAN Bus, швидко реагують.
  • Система діагностики несправностей: пристрій керування з інтелектуальним контролером, корпус із модулем BCM, точне визначення місця несправності, що робить обслуговування зручним.
  • Система індикатора навантажувального моменту SANY забезпечує захист від перевантаження, перевипуску, перемотування.

ТОЧНІСТЬ ТА ЕКОНОМІЧНІСТЬ

  • Клапани та інші гідравлічні компоненти забезпечують кращу продуктивність толчкового руху. Технології визначення навантаження та постійної потужності оптимізують економію палива.

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран Palfinger sany STC 120
Порівняти з іншими моделями

Параметр

Показник

Вантажність

12 т

Загальна маса

17 000 кг

Модель двигуна

YUCHAI YCS04200-30

Макс. потужність двигуна

162 кВт/2500 об/хв

Максимальна транспортна швидкість 

90 км/год

Колісна формула

6х2

Максимально долаємий підйом

41%

Робочі температури

-20~+40°C

Мінімальний раіус роботи стріли

3 м

Кількість секцій стріли, тип

4, U-подібних секції

Мінімальна довжина стріли

~ 10 м

Максимальна довжина стріли

28 м

Розмах аутригерів (поздовжній поперечний)

4,98x5,8 м