Автокран XCT25L4_S

Автокран XCT25L4_S широко використовується для підйомних робіт у загальнобудівельних проектах у складних робочих умовах, таких як будівельні майданчики, реконструкція міст, комунікації та транспорт, порти, мости, нафтові родовища та шахти тощо.

Вантажопідйомність
25.00 т.
Довжина стріли
34.00 м.
Кількість секцій стріли
4

Опис

Автокран XCMG XCT25L4_S – єдиний автокран 25 тонн світового рівня в Україні, який відповідає всім нормам за габаритами і масою, в тому числі і розвантажуванні по осях, що дозволяє переміщатися по дорогах загального користування в Україні без відповідних порушень.

На світовому ринку спеціалізованої будівельної техніки компанія XCMG займає одну з лідируючих позицій і входить в 5-ку найбільших гігантів машинобудування. 25-тонний автокран моделі XCT25L4_S можна визнати найкращою універсальною моделлю на сьогоднішній день. Автокран має U-подібну стрілу, виготовлену за спеціальною технологією німецької компанії LIEBHERR, що забезпечує машині відмінні Вантажовисотні характеристики. Кабіна і стріла монтується на шасі, яке було розроблено спеціально для цієї моделі. Швидкість пересування автокрана може досягати 80 км / год, і це дозволяє машині легко пересуватися між будмайданчиками.

Комплектація

Виробник в процесі проектування автокрана приділив особливу увагу комфорту оператора і водія. Ергономічна приладова панель, що настроюється сидіння, зручні джойстики з якісним захопленням. Це ще не все, в моделях для українського споживача встановлено 2 потужних опалювальних прилади, і 2 кондиціонери, по одному в кожній з кабін.

Модель XCT25L4_S оснащена цілою системою для підвищення умов безпеки під час роботи: датчиком небезпечного наближення до ЛЕП, обмежувачами за масою і габаритами вантажу, що піднімається і вільного ходу троса, системою координатного захисту, «чорним ящиком», який регулярно фіксує процес роботи автокрана.

Всі моделі автокранів компанії XCMG, як і 25-тонна модель XCT25L4_S, забезпечені додатковою п’ятою гідравлічною опорою. Вона знаходиться під кабіною водія, і її наявність дозволяє оператору крана вільно працювати в діапазоні 360 градусів.

Креслення

Автокран XCT25L4_S

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран XCT25L4_S
Порівняти з іншими моделями
Габаритні розміри (ДхШхВ) (мм) 11 876 х 2 550 х 3 450
Споряджена маса (кг) 25 000
Навантаження на передню вісь (кг) 9 000
Навантаження на задню вісь (кг) 8 000
Максимальна швидкість (км / год) 80
Мінімальний діаметр повороту (м) ≤23
Витрата палива на 100 км (л) 30
Двигун SC7H260Q5
Максимальна загальна номінальна вантажопідйомність (кг) 25 000
Мінімальний робочий радіус (м) 3
Макс. вантажний момент основний стріли (kN.m) 961
Довжина основної стріли (м) 10.4-34.0
Довжина гуська (м) 8,3
Довжина повністю висунутої стріли з гуськом (м) 42.3
Швидкість підйому головної лебідки при повному навантаженні (м / хв) 75
Швидкість підйому допоміжної лебідки при повному навантаженні (м / хв) 75

Завантажити