Автокран XCMG XCA110_U

XCMG XCA110_U 110-тонний всюдихідний кран широко використовується для підйомних робіт у загальнобудівельних проектах у складних робочих умовах, таких як будівельні майданчики, реконструкція міст, комунікації та транспорт, порти, мости, нафтові родовища та шахти тощо. Автокран має велику вантажопідйомність та широкий робочий діапазон.

Вантажопідйомність
110.00 т.
Довжина стріли
60.00 м.
Кількість секцій стріли
7

Опис

Цей чотиривісний кран може похвалитися максимальною висотою підйому основної стріли на 60 м , стріла складається з семи U-подібних секцій, що робить кран найдовшим у своєму класі. Максимальний радіус дії з гуськом досягає повних 80 м.Він має одні з найкращих характеристик продуктивності, включаючи Smart Chart, що дозволяє отримати максимальну кількість діаграм у будь-якій конфігурації виносних опор. Елементи керування надбудовою та шасі мають прості у використанні сенсорні екрани для швидкого та точного налаштування. Ваша безпека є нашим пріоритетом, тому кожен XCA110U стандартно постачається з аудіо- та відеокамерами, заводським огородженням кабіни оператора та системою компенсації прогину стріли. XCA110U розроблено з дотриманням найвищих стандартів контролю якості з повними триденними заводськими тестуваннями, щоб забезпечити безперебійну роботу. 

Всюдихідний кран XCMG XCA110_U — це високопродуктивний продукт із характеристиками як дорожного автокрана, так і крана для пересіченої місцевості, він має провіднау в галузі продуктивність підйому, високу потужність. Чотирьохосьовий екстремальний 100-тонний всюдихідний кран має більш потужне застосування. Це більш ефективно в таких робочих умовах, як вузький простір і екстремальне скелелазіння.

Переваги та основні моменти:

1. Велика потужність і чудове керуваня

Всюдихідний кран XCMG XCA110_U може не тільки швидко переміщуватись і долати великі відстані, як автокран, але також відповідає вимогам роботи на невеликих, нерівних або багнистих ґрунтах.
Всюдихідний кран XCMG XCA110_U стандартно оснащується дизельним двигуном Mercedes-Benz.

2. Непоступливі завдання, чудова продуктивність підйому

Всюдихідний кран XCMG XCA110_U має 60-метрову 7-секційну головну стрілу, що є лідером у галузі за продуктивністю підйому.
Новий тип високоефективної та енергозберігаючої гідравлічної системи. Система підйому та повороту використовує закриту гідравлічну систему, оснащену насосом великого об’єму, і має високу швидкість підйому для важких вантажів.

3. Гуманізований дизайн, чудовий досвід експлуатації

XCMG всюдихідний кран XCA110_U дизайн нового покоління, міцна та потужна машина в цілому, новий стильний вигляд кабіни та диспетчерської, ідеальне поєднання багатошаровості та потужності.
Всебічний ергономічний аналіз, гуманізована обробка деталей, щоб створити внутрішню якість легкого водіння, комфортної експлуатації та зручного обслуговування.

Креслення-1

креслення

Креслення-2

креслення7

 

Фото і відео
Технічні характеристики
Автокран XCMG XCA110_U
Порівняти з іншими моделями
Характеристика Показник
Максимальна вантажопідйомність 110 тонн
Довжина основної стріли 60 м.
Довжина гуська 20 м.
Кількість осей 4
Колісна база 5 750 мм
Довжина відстані між опорами 8,76 м.
Ширина відстані між опорами 7 м.
Виробник двигуна Мерседес
Тип двигуна OM471LA.L4/4
Потужність двигуна 340 кВт
Оберти при максимальному крутному моменті 1 300 об/хв
Макс. крутний момент 2 200 Нм
Максимальна швидкість руху  85 км/год
Габаритні розміри
Довжина 13 120 мм
Ширина 3 820 мм
Висота 4 000 мм

Вантажно-висотні характеристики

креслення 2креслення 3креслення 4креслення 5креслення 6

Завантажити